Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
6. dec 2007

ja mam zatial v poho tehu coho sa najviac bojim su afp testy
ci bude mimi v pohode ale stale mi je zle a blijem a ty mas aky problem tiez len blinas

elis.1
6. dec 2007

🙂 no blinkání je snad jediný, co mě během těhu vůbec netrápí 😀 říká se, že když víc blinkáš, víc utužíš v sobě děťátko a bude zdravé 🙂 mám žáhu, žaludek, skoro nespím kvůli bolestem kyčlí a kostrče a stydké kosti, mám hodně úzkou pánev, a možná těmi dvojčátky to bolí prostě víc, nevím, pak mi začaly otýkat nohy, zánět dásní, krvácejí mi, ještě zácpu, na tu nic nezabírá, zkoušela jsem snad všechno, no prostě si to užívám 🙂
no afp testů jsem se taky bála i kvůli tomu umělému, kvůli genetice a pak nám je přes třicet na první dítě nejvyšší čas, ale dopadly dobřem, neboj se, a kolikrát vycházejí i falešně pozitivní, tak se neděs, straší to spoustu maminek, ale neznám jedinou, i tu co měla pozitivní, že by měla downa nebno jinou vadu u mimi, neboj se 😉

lauritka
6. dec 2007

som tu na moment, dnes nemam cas 🙂 romanka skus v lekarni krem elastin Q...a treba natierat aj prsia. uz od zaciatku, nech si koza zvykne 😀
adri dobree riflicky..ja som kukala nieco na nete, ale vsetko sa mi zda drahe 😔 to aby si na 4 veci potrebovala 6 tisic 😒
asi niekde pozhanam v sekaci.drzte sa 😵 elis vitaj medzi nami. 🤐

kada
6. dec 2007

ELIs moc ti dakujem normalne si ma pozbudila vies akom mna strasne bolia klby je to horor v noci vobec nispim je mi strasne ale strasne zle.

na tu zacpu skus susene slivky alebo kompot ale mne su dobre susene potom sa poriadne preseres neda sa to inak povedat. 😀 😀 😝

adrina
6. dec 2007

baby..kde sa všetky flákate???

lumah
6. dec 2007

adrinkaaa ja som tuuu! Ako si dopadla na uzv?

adrina
6. dec 2007

ahoj lumi..jedna machuľka...xixi..a o 2týždne opäť... 😵

lumah
6. dec 2007

to vážne? Juuuj, ja by som chcela jednu. 😀 O dva týždne ideš znovu na sono?

kada
6. dec 2007

ahojte kde ste

adrina
6. dec 2007

lumi..áno..idem kuknúť na srdiečko...a ako moja machuľka podrástla 😀

kada
6. dec 2007

ja sa s vami lucim papapapapa 😎
idem hajat cmuk

adrina
6. dec 2007

papa kada

pipka
6. dec 2007

ajojte, musim k vam aspon nakuknut, mozno sa tu na mna daco nalepi 😅 😵

lauritka
7. dec 2007

🙂 dobre rano tehulky. pipka plujem na teba pfuj pfuj pfuj...uz sa nalepilo neboj 😉 😵 budu dve //.

lauritka
7. dec 2007

dracik citala som tvoj pripsevok v snazilkach..uz ti lepi tiez ? ;) ja mam take stavy, ze niekedy vobec necitim tehu a niekedy ma aspon prsia ubezpecia , ze som 😀 ale rano sa citim uplne v pohode, samozrejme az ked sa najem. ked som hladna aj mne je tazko 🙂

lumah
7. dec 2007

lauritka dobré ránko! 😀
presne tie stavy mám aj ja, v brušku necítim nič, len prsia ma bolia jak ďas a mám ich samá žilka vystupená. 😝 A tiež mi ráno nebýva zle, ale keď som hladná idem odpadnuť.xi

lauritka
7. dec 2007

🙂 lumi ahoj pisem ti v snazilkach , tu zas niekto nie je :(

lumah
7. dec 2007

lauritka ja skáčem r 😀 az tam. raz sem.

lauritka
7. dec 2007

🙂 aj ja tak :D

lumah
7. dec 2007

lauritka musím odbehnuť zubárovi, tak sa tu ukážem neskor, papa.

lauritka
7. dec 2007

oki lumi .. 🙂 see ya later

lauritka
7. dec 2007

no baby dnes to teda riadne flakate 🙄 aj v snazilkach.

pecka
7. dec 2007

ahoj lauri, a ostatne babule, aby ste boli v obraze, ja som asi s mojim tehu prave v tychto chvilach skoncila. Spominala som vam, v pondelok aj v utorok, ze som zacala mierne spinit, len taky maly nenapadny hnedkasty hlienik a dost. V stredu som sa o tom zmienila aj dokymu, ale snazil sa ma upokojit, ze je to uplne normalne, ved som dostala aj tu fotku zo sona, vsetko bolo ukazkove. Ale este v ten isty den (v stredu)som v spineni pokracovala, bolo to o malo silnejsie, ale stale hnede. No a vcera sa to zmenilo na cervene, tak som nevahala a sla som opat na kontrolu do centra. Urobil mi opat sono aj ma vysetril. Embryo sa o malicko zvacsilo, co je pozitivne, nakazal mi uplny klud a lezat minimalne 4 dni, ze do 4 dni by malo spinenie a to mierne krvacanie pominut. Lenze, len co som prisla domov, dostala som normalne menstruacne kontrakcie, posadila som sa na wC-ko a ostala som v soku, ake kusy so mna vypadli 😕. Tie kontraknce krce som mala presne 3x v hodinovych intervaloch. A znova tie kusiska. O miernom krvacani nemoze byt ani reci. Takze som v tom, ze som prave vcera prekonala abort. Dnes uz nekrvacam, len mierne nacerveno spinim. Vo stvrtok mam ist na sono pre verdikt. Stale uzivam utros a duphac a kupila som si aj ascorutin, lebo ten davaju v takychto pripadoch aj v nemocke. Takze tot su moje negativne spravy. Som z toho na prasky a z to utrosu som uplne mimo, lebo si ho nevkladam ale jem. Prsia ma uz takmer prestali boliet, takze myslim si, ze je to pase. ☹ ☹ ☹ ☹

lauritka
7. dec 2007

😨 pecka.....uplne si mi vyrazila dych. ja si myslim, ze lekar postupoval spravne, ale asi nemohol tusit, ze to pride takto skoro. ja tiez viem, ze vela bab spinilo pocas tehu, ale stihlo sa to zachranit. vacsinou ten utros by to mal podporit. nechapem... ☹ a preco nejdes skor ku nemu , ked si takto krvacala, ale az vo stvrtok_?????? aspon mu zavolaj, co sa stalo?

renusa
7. dec 2007

Pecka....čo to čítam????normálne mi je zle z toho ☹ ☹ prečo Ťa nenechali v nemocke????

lauritka
7. dec 2007

ahoj renusa..mne je z toho normalne nejak nevolno. 😒

kada
7. dec 2007

peculka skus dat hlavu hore ja som mala tot iste v 5tt a totalne pecienky zo mna padali a mimi tam ostalo zistilo sa ze som tam mala hematom asi z toho druheho a toto som mala dva krat.aj krce som mala na mrchu len skus lezat nic nerom utrogestan papaj 4xdene caj si magne B6 ale.nebojkaj drzim ti palce.

pecka
7. dec 2007

lauri, ja som s nim hovorila, ale v tomto ranom stadiu tehotenstva s tym doktori moc nenarobia, mam lieky a to je vsetko co sa moze spravit, keby som mala neustale krce, tak dostanem este infuzky, ale to je vsetko a klud na lozku, ten mam. A krce uz pominuli. Bud sa embryo udrzi a nevyplavi sa, alebo odislo. Je to asi prirodzeny vyber prirody. Ale po kete sa to stava castejsie ak embryologicka nam to spomenulu, ked sme s nou mali rozhovor. Embryo je tym zmrazovanim a rozmrazovani predsa len oslabene. Tak je tam vacsia pravdepodobnost, ze odide. Ale je to 50 na 50. Citala som o kockach na MK v teme krvacanie v tehotenstve. A tam dve baby mali uplne rovnaky priebeh ak aj ja. No a jedna o to prisla a druha nie. Takze uvidim vo stvrtok, ak tam este bude a budeme pocut srdiecko, tak to bude sice neuveritelne, ale bude do na dobrej ceste. Alebo sa len povtvrdi ta hnusna KET-kova statistika!

renusa
7. dec 2007

lauritka, to normálne nie je možné, čo to na nás život stále chystá ☹ ja ako som sa dozvedela ten môj verdikt som hneď začala krvácať, a nie málo....a stále sa mi zdá ešte silnejšie 😠 😠
Ale Pecka Ty si to už mala také isté a toto 😒

lauritka
7. dec 2007

☹ pecka tak dufam neodislo...mozno by si mala urobit testik zajtra a aspon budes vediet, ci je tam. ak ciarka nezoslabne, tak aspon budes kludnejsia.alebo v nedelu.