Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
10. dec 2007

ja nevieme mna to len zaujalo 🙂 ze vraj babatku to pripomina pobyt v maternici 😵 a ze je spokojnesie pri kupani.

denka28
10. dec 2007

lucia aj mne bude vanicka stacit 🙂

lucia121
autor
10. dec 2007

ja som to uz tusim videla, ale som si myslela, ze je to nejaka reklamna fotka 🙂 jasnacka,ze sa treba zaujimat o vsetko, ale mne sa to nepozdava.ale som zvedava, ako ti opisu kupanie v tom.potom daj vediet.myslim, ze vacsina deti sa rado kupe, tam nevidim problem.

mirusch
10. dec 2007

Bréé ránko...tak ja sa tam snažím v druhej téme, ale som si mohla myslieť, že ste všetky tu 😀 No, a teraz čo? Bože baby, mne bude za vami tak smutno, že budem musieť chodiť sem, lebo ma inak chytí depka 😕
Ako máte? Vidím, že už riešite vaničky a tak.

lauritka
10. dec 2007

neviem uvidime.. ja to potom pozistujem 😀 ale ked pojdes este do viedne mrkni ci to tam maju 🙂

lucia121
autor
10. dec 2007

ja uz dieta mam, tak trocha viem co a ako, a napriklad sa mi zda cudne,ze teraz je moda kupat deti kazdy druhy den, a este aj to poobede 😨
my sme mali kazdy vecer ritual:okupat najest a spat-maly mi spal od prveho dna 9hodin v noci.iba raz som ho neokupala, celu noc sa prehadzoval, mrncal...

mirusch
10. dec 2007

Lucia, prepáčte že vám sem skáčem, tu v DE ti bábo po narodení niekedy vôbec nekúpu a prvýkrát tak najskôr o týždeň-dva, no mňa by z toho švihlo. Tiež si myslím, že treba každý deň, už kvôli tomu rituálu áno.

lucia121
autor
10. dec 2007

Laurit, moj muz tam ma sesternicu, tak od marca chcem, aby mi davala spravy o akciach, tak hned vas budem informovat 🙂
mirusch, alebo nam dovezies kociky ty 😀 jasnacka, ze tu budes s nami.kedy myslis, ze by mohlo byt IVF?

lauritka
10. dec 2007

dakujeme luci 😉

mirusch
10. dec 2007

Lucia, ešte netuším. Ale momentálne na IVF ani nemám chuť, tak ma všetko bolí a aj predchádzajúce bolesti sa vrátili, tak ešte nemám vyhraté. Stále si myslím, že ak, tak najskôr február, marec 😒 Ale ešte nehádžem flintu do žita 😅 .

lucia121
autor
10. dec 2007

snad ta to prejde, ved uz si aj po laparke, vies aspon uz konecne presne co ti je? este ides na magneticku rezonanciu?

drak6
10. dec 2007

ahojte baby, nekaslem na vas, ale jeden den dovolenky v praci a mam toho potom pozehnane, inak sa psychicky pripravujem na zajtra.....ani neviem co sa bojim....mam take zvlastne pocity, velmi som si zvykla na to, ze budem mat babo, aj drahy je strasne rad a keby to malo byt inac, tak neviem, neviem....

inak mna ani didi moc nebolia a zle mi je kazdy den asi poobede najviac, niekedy aj rano....ale dnes mi je fajn
inak tento tyzden by som tusim mala dostat kramose a boli ma brucho ako pred kramosami????divne ???

miruska ahoj, som rada , ze si sa vratila z nemocky OK, len nech ti na Mrezonancii pekne prezru ten chrbatik,a by si mohla konecne pichat

lauritka
10. dec 2007

dracik ahoj,,,tie pocity mozu byt presne z toho 🙂 telo bolo naucene na mrchu ;)a teraz ti to trochu pripomina. 😀

mirusch
10. dec 2007

Luci, tak, tak.
Ahoj Dráčik. Ja vás tu ale teraz asi opustím a pekne sa vrátim tam, kam patrím 😀 - do Snažiliek. Áno, sľubujem, že po rezonancii budem pichať 😀 😀

lucia121
autor
10. dec 2007

kedy sa zajtra vratite?budem na vas cakat 🙂

lauritka
10. dec 2007

😀 dracik aj ja sa bojim, ale co uz.. bud to bude alebo nie. uz to neovplyvnime 🙂 ja idem rano o pol osmej

drak6
10. dec 2007

lauri, mas pravdu....som rada, ze to beries pozitivne.....ja mam dnes nejaku zamracenu naladu z toho pocka a strasne sa mi nechce chodit do prace, beeee
uz aby boli vianoce, strasne sa tesim 😀

lucia121
autor
10. dec 2007

tak potom sem hned supnite fotku, ked uz ja som taka neschopna 😀

drak6
10. dec 2007

luci, my pojdeme asi na 8-8.15 vtedy tam je aj menej ludi .....

lauritka
10. dec 2007

luci ak mi nejaku daju 😅 dufam .... 🙂

lucia121
autor
10. dec 2007

pytaj si 🙂 ultrazvuk bez tlaciarne snad uz nema nikto.ja som si ani nepytala, dali mi ju automaticky..zadarmo.pocula som,ze v gyn five sa plati za fotku 100sk 😨 ak je to pravda, tak je to sila.

lauritka
10. dec 2007

to fakt ? 😕

lucia121
autor
10. dec 2007

neviem, uvidime, ci to dracik potvrdi.

drak6
10. dec 2007

hehe to nase centrum je vynimocne...najprv cakat na UTZ 3 tyzdne a potom foto za 100 sk 😀 😀 😀

lucia121
autor
10. dec 2007

ja som velmi zvedava, ci za tu fotku budes platit

mirusch
10. dec 2007

Dráčik, ale hlavne že ťa otehotneli, tak ti to už môže byť jedno 😀 Potom zajtra hlás aj u Snažiliek ako si dopadla a hoď aj foto.

drak6
10. dec 2007

mirush mas pravdu...neboj kuknem do snaziliek poobede

lauritka
10. dec 2007

no dracik ved vidis, aj u mna sa caka tak dlho, ja som svedva kolko budemplaitti ja 😅

adrina
10. dec 2007

juj...mi padol net..a riešila som nejaké pracovné záležitosti..luci..samozrejme že chcem S4..len som to poplietla...
a ja sa hlásim za vaničku
caves mirusch 😉

lauritka
10. dec 2007

adri posli nejaky opbrazok na ten kocik 😀