Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

romaana
10. dec 2007

Este som Vam zabudla napisat, dala som na Vase rady a volala som do centra.Poprosila som o skorsi utz kvoli sviatkom, tak na prvy idem 21.12.
Lumah, tak sa tam stretneme?
Som rada, ze budem uz na sviatky vediet, na com som, bud to budu najkrajsie alebo najsmutnejsie sviatky v mojom zivote. Ale tisko verim, ze budu tie najstastnejsie 🙂 .

kada
10. dec 2007

jej romnka to je super moc sa tesim to budu najkrajsie vianoce
no predsa sa ti to podarilo ja som ti to hovorilôa ze sa to da
na ktory den ides na ten ult.

ceeruti
10. dec 2007

Ahojky,jdu Vás pozdravit.
romaana:screening se dela od 11tt do 13+6tt,teda alespon tady v Pronatalu 😀 Me ho delai v 11+3 😉

susannn
10. dec 2007

Ahojte! Mohli by ste mi poradit? V sobotu 8.12.som bola na embryo-transfere,mam v brusku 2bodky...tak som velmi stastna,ved to poznate. Ale vo stvrtok by som normalne mala dostat mrchu. Doktor povedal ze spinit mozem... Ale ja sa bojim co ak bude normalna! Znamena to uz na beton ze nic nebude? Zda sa mi to totiz dost kratka doba na uhniezdenie-myslim medzi ET a dobou kedy by mala prist mrcha.

lumah
11. dec 2007

ahojte kočky a dobré ránko! 😀
asi je bábätko otočené práve tak, že mu je vidno pohlavie, ale pokiaľ viem, mužské pohlavie sa vytvára až neskôr nie? Teda zo začiatku je len vidno dve fazulky oproti sebe. Alebo sa mýlim?

adrina
11. dec 2007

čau lumi 😉

lumah
11. dec 2007

adrinkaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ako sa máš, ešte blivno? 🙂

lumah
11. dec 2007

adri aj ty máš veľké brucho ako ja? Som si včera musela kupiť taký pulovrik strihnutý pod prsiami a dole rozšírený-mi trčí brucho, mám ho celé zdurené-to určite z toho utrosu a nohavice už zapínam na gumičku-hruuuuza, ked to takto pojde dalej budem ako vagon 😠

lumah
11. dec 2007

adrinka mne je len sem-tam nevolno, inak všetko v pohode.

adrina
11. dec 2007

čafko..už je to lepšie...teraz mi je väčšinou večer blivno len...a prsia ma bolia v kuse aj na dotyk..aj paplón ich tlačí...xixi..ale ináč nič..takže sa neviem dočkať UZV..budem hneď v pondelok volať..aby som mohla dojsť 😉

adrina
11. dec 2007

ja oblečiem zatiaľ ešte všetko..len sem tam ma niečo tlačí v pase..ja utroš neberiem..len duphaston..a ako vagon budem určite..som bola pri oboch chalanoch 😠

lumah
11. dec 2007

adrinka a duphaston je niečo podobné ako utrogestan?

adrina
11. dec 2007

noo..je to tiež ten hormon na udržanie ...ináč čo nového máš...??kedy ideš na UZV??

mirica
11. dec 2007

cafte - ja ešte stále nemám opravený počítač doma 😠 😠 , dnes ho berie priateľ niekam- už som zabudla , čo s ním vlastne chce robiť- snáď to prežije (myslím počítač)....už len tri dni a uvidím znovu svoju fazuľku - strašne sa teším 😵 dúfam , že bude všetko OK 😔

adrina
11. dec 2007

mirica ideš v piatok či vo štvrtok na UZV??

mirica
11. dec 2007

adrina- až v piatok - ale už si určite dám vytlačiť foto 😀

lauritka
11. dec 2007

ahojte babule...takze mne bolo vidno len dutinku 5mm 😕 hovoril, ze to vyzera dobre, ale teraz naozaj netusim v ktorom tyzdni som 🙄 v 7.dmom nemozem byt, lebo este nevidno fazulku. som z toho jelen. dalsi uzv mam 4.11.
z centra posielaju ku gynekologovi az ked zachytia akciu srdiecka.

mirica
11. dec 2007

lauritka - tak že to ja tiež ešte v piatok vôbec nič neuvidím 🙄

lauritka
11. dec 2007

no ja neviem miri..je to nejake spomalene hmmm.... mam pocit, ze som len v piatom tyzdni, ty mozno uvidis..

adrina
11. dec 2007

ja som objednaná na budúci týždeň...tak hádam už niečo viac uvidím...ako sa ináč máte??

lauritka
11. dec 2007

inac lekar mi povedal, ze nevolnosti este len mozu prist hihih... lebo este nemam ani fazulku, jak zacne rast tak to moze prist ;)

mirica
11. dec 2007

adri- no ja okrem toho , že ide najprv bruško a až potom ja - nemám nič iné... 😕

lauritka - neboj sa však to rýchlo dobehne

ja sa hrozne bojím , že budem mať len prázdny vačok , a žiadne mimi v ňom 😢

adrina
11. dec 2007

tak to som zvedavá..ako mi bude potom zle 😉

mirica
11. dec 2007

lauri- kedy si mala transfer?

adrina
11. dec 2007

nech už vidím svoje mále chrúsťa,ako sa vrtí 😉

lauritka
11. dec 2007

mirica transfer bol 9.11

mirica
11. dec 2007

lauri- tak to ja tiež nič neuvidím , ja som mala ET až 17.11. - ja som potom v koľkom týždni ?

adrina
11. dec 2007

baby nestresujte...bóže...ja som mala ET 19.11......to ani na uzv nemusím 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

mirica
11. dec 2007

ešte je možné , že sa ti lauri uhniezdilo mimi neskoro ....ty si mala HCG 32 na 14 deň však?

adrina
11. dec 2007

ja som mala na 14deň 1372HCG