Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
11. dec 2007

lucia- mne menili termín práve kvôli vývoju-nie veľkosti, všetky orgány už boli plne vyvinuté - a aj tak im to nevyšlo 😀 každé naše babuľko je skrátka jedinečné 😀

adrina
11. dec 2007

ja som oboch chalanov porodila o 2tt skôr...ako vypočítali termín..a boli úplne v pohode..vyvinutí

lauritka
11. dec 2007

no ja si hovorim, ze ja nemozem mat nic nekomplikovane 😀 preco by som to nemala mat nejasne, ak to moze byt este nejasnejsie 😅

adrina
11. dec 2007

lauri...ja taky tak...xixi

kada
11. dec 2007

no lauritka cod este na jeden ult.21.12 uz tam bude nieco vidno
adrinka skus si to posunut aby to bolo velke
lauritka tak ty si podla mna 4+3 ja si myslim

lauritka
11. dec 2007

no adri tak som svedava kolko fazuliek uvidis ;)

adrina
11. dec 2007

kada..ja mám dojsť 19.12., tak mi kázal doki...tak som zvedavá,na čo budeme pozerať..xixi... 😵
lauri..na to som zvedavá aj ja 😉

kada
11. dec 2007

luci ja si myslim zeje to este skoro nieco vidno vsak teraz preslo len 4tyzden nie

lauritka
11. dec 2007

kada mna uz objednal na 4.1 tak si nemozem chodit hore dole. 😀 to je centrum...ja este nechodim k svojmu gynekologovi.

mirica
11. dec 2007

no - to ja som od začiatku stimulky domotala úplne všetko- nič sa mi nepodarilo urobiť tak ako sa malo ...a aj tak sa dúfam podarilo....ja chceeeeem vidieľ svoje mimi hneeeeď , ale určite nič neuvidím -však čo keby som sa náhodou prestala stresovať 😖 😖 😠

kada
11. dec 2007

lauritka a nemas niekoho znameho gyndosa a kam si chodila pred tym tak chod tam

adrina
11. dec 2007

mirica...ja som na tom podobne...keď sa prestanem stresovať...tak to nebude niečo v poriadku 😉

sabinka29
11. dec 2007

Ahojte tehulky, tak konečne aj ja sa môžem pridať do tejto témy. Ja idem na sono 21.12., zatial sa cítim dobre, stále beriem utrogestan.

adrina
11. dec 2007

ahoj sabinka 😉

kada
11. dec 2007

sabinka utrogestan budes brat aj do 20tt

adrina
11. dec 2007

baby..a dufaston sa dokedy berie??

mirica
11. dec 2007

lauritka- aj ja som sa natlačila k svojej doki , aj keď chodím ešte do centra 😀 , skús zavolať a objednať sa na koniec budúceho týždňa- doki majú pochopenie pre histerické tehuľky 😀 😀 😀

sabinka29
11. dec 2007

kada- to nevdí, len dúfam, že dotiahnem do šťastného konca.

lauritka
11. dec 2007

ja mam brat stale aj estrofem aj duphaston aj utrogestan 😕 az do akcie srdiecka...
kada no moj gyndos nema uzv. on posiela do nemocnice, a nechcem ho otravovat, ked este stale chodim do centra. povie mi naco sa ponahlam,....
kedysi zeny ani nechodili na uzv a boli kludnejsie 😀
uz tolko vydrzim... 🙂

sabinka29
11. dec 2007

lauritka- mne včera sestrička kázala prestať užívať estrofem, mám pokračovať len s utrosom - 6 tabletiek denne

kada
11. dec 2007

miri ja som jej to vravela nech zavola s vojej doki
LAURITKA
neboj sabi to musime vsetky

adrina
11. dec 2007

ja som brala len do potvrdenia HCG z krvi..utroš a aj ten estrofem..teraz mám len duphaston..

mirica
11. dec 2007

kada - utrogestan sa berie až do 20tt- ja som myslela , že len do konca prvého trimestra?

lauritka
11. dec 2007

vidim, ze kazde centrum to robi inac...mne povedali, ze estrofem mam brat az do povrdenia akcie srdiecka.

adrina
11. dec 2007

ja tiež viem,že duphaston len 1trimester

kada
11. dec 2007

ja som estrofem brala do 10tt ze to sa berie do 12tt a druhy mi zase povedali ze to uz nemusim
a utrs budem brat do 12tt a pomali vysadzovat tak to potom bude az do 20tt

sabinka29
11. dec 2007

Baby, ja viem že je blbé sa pýtať, ale do ktorého mesiaca sa mám obávať čo sa môže všetko stať?

adrina
11. dec 2007

kada..aké máš davkovanie utroša????

kada
11. dec 2007

sabinka sory ale stale ale najviac do 13tt to konci treti mesiac

kada
11. dec 2007

adrika ked som krvacala tak som brala dene 4x a teraz si ho vkladam a 3X po dve