Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

drak6
17. dec 2007

jasne, ze chcela dievcatko a chlapca, takto by to bolo uplne naj...ale citala som , ze pri dvojickach sa vsetko moze zvrtnut do 15tt....tak ma caka este vyse mesiac.....inak lauri ani mne na UTZ nie je vidno nic, ziadne babatka, iba 2 velke machulky a bili im srdiecka...poobede to sem supnem....

lauritka
17. dec 2007

🙂 oki...no ja len chcem vediet, ci sa to tam aspon zvacsuje 😅 a prsia vas bolia? mna uplen prestali ani sa mi nezvacsili 🙄

ceeruti
17. dec 2007

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Ono se říka,že když je chut na sladke,tak je to holcicka a jelikož žeru vsechno,tak mame toto 😀
Drak-s vložkama je to přesvedčivej argument 😀

lauritka
17. dec 2007

wow 🙂 take trosku strasidelne hihihi.

ceeruti
17. dec 2007

lauritka 😀 je po mamince 😀

drak6
17. dec 2007

lauri, ma bolia cici sriedavo oblacno...vcera ano, dnes nie.....ale uz mi trolilinka podrastli a mam take vacsie a tmae dvorce...najviac sa vytesuje drahy, sniva o mojich 3kach 😀 😀 😀 ale neviem, ci mi narastu z O z take velke 😀 😀 😀

ceeruti
17. dec 2007

Ženský,nerikejte mi ani ze srandy,že Vám všem rostou a nalevaji se prsa 😠 J Á C H C Í T A K Ý Ý Ý Ý 😅 Me nevyrostlo krome zadku,brady a pupku nic 😀

ceeruti
17. dec 2007

drak:jak jsi myslela toto?jasne, ze chcela dievcatko a chlapca, takto by to bolo uplne naj...ale citala som , ze pri dvojickach sa vsetko moze zvrtnut do 15tt
😕
Pohlaví už je daný podle chromozomu,to se od zacatku nemení-nebo nevím jak sji to myslela,? 😀

drak6
17. dec 2007

ceruti, ja som myslela, ze do 15tt mozem jedno babatko potratit alebo zanikne.... pohlavie je dane od zaciatku 😀

drak6
17. dec 2007

ceruti, ja som furt ako lentilka pod kobercom.....ale iste nepatrne zmeny na didach sa zacinaju diat 😀 ale nemozem povedat , ze sa mi nalievaju.... 😀 😀 😀 , to asi len babam co maju vacsie didi

adrina
17. dec 2007

ja som pri oboch tehu mala odlišné chute, inak som som sa cítila, pri mladšom som v kuse tyčkovala...a sú chalani...
teraz mi je zle v kuse,zatial som netyčkovala, hoci som mala na mále..
a prsia...minimálne o polčísla väčšie...a to mám košík B..žiadne velké kozy..xixi..a v noci,keď ich pritlačím náhodou..tak sa aj zobudím... 😉

kada
17. dec 2007

no tak ja mam totalne velke lopty kazdy si to vsimol muz mi povedal ze aby mi uz nerastli uz su dost velke

kada
17. dec 2007

mne uz aj vypuklo brucho hlavne vecer ho mam velke tak si myslim ze to bude chlapcek uz sa tesim 7.1 na ult. a mozno mi uz aj povedia co to bude
mne je to dost jedno ale hlavne nech sme zdravy

ceeruti
17. dec 2007

drak-no ja jsem si rikala,že bych preci jen mohla mit toho vysneneho kluka?? 😀

ceeruti
17. dec 2007

Jestli Vám zacnou rust vnady a me porad ne-vycpu si je fuseklema- 😎 😀

ceeruti
17. dec 2007

kado-myslim,že mam vsechny priznaky na kluka 😀 a je to slecna 😀

kada
17. dec 2007

ceeruti ked ti to ide do brucha tak to bude chlapec a ked ti to pojde do bokov a do zatku tak to bude baba
a hovori sa ze ked si vyrazkova tak to je dievca a ked si opeknela tak to bude chlapec

vsak si to daj zistit co to bude uz ti to musi byt vydno

ceeruti
17. dec 2007

http://www.carmex-kiss.de/index.php?mysnowman=3... holky,já Vám přeji pěkné Vánoce 😀

adrina
17. dec 2007

kada..zadok som mala jak kredenec..a mám 2xalanov

ceeruti
17. dec 2007

kada-mam hubu jak nemluvně a pupek taky peknej 😀 ..ja jsem byla presvedcena,že je to kluk 😀 a ve 12 tydnu jsem se dozedela,že mame holčičku 😀

ceeruti
17. dec 2007

http://www.carmex-kiss.de/index.php?meintanz=16... a jaka jsme tanecnice v panskem převleku 😀

adrina
17. dec 2007

a teraz až do UZV sa budem tváriť,že je to dievčatko... 😉

ceeruti
17. dec 2007

Vcera jsem na tomhle serveru blbla nekolik hodin 🙂 Samozřejmně,že s fotkama ostatních 😀

kada
17. dec 2007

ceeruti to ti povedali tak skoro co to bude to by mohli povedat aj mne teraz v piatok co to bude ne

ceeruti
17. dec 2007

adrina-jen nekupuj předcasne ruzove-jako ja modre 😀 Mam doma hromady krasnych hadříku-pro klka -ehm 😅

ceeruti
17. dec 2007

kada-ja byla na CVS-takže ja to ma stoprocentní 😅

adrina
17. dec 2007

ja sa snažím nenakupovať..xixi 😉

ceeruti
17. dec 2007

adrina- 😀 ja se taky snažila a snažim porad 😀

kada
17. dec 2007

ceeruti co je to CVS odber plod vody?

adrina
17. dec 2007

ceruti...no...stále je to len o snahe..xixi 😵 😵 😵