Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirka20
19. dec 2007

lauritka, silno ti drzim paste, nech je fazulka v poriadku a len sa skryva, tak ako napisala kila. a tym, ze sa ti stratili priznaky tehu, to este nic neznamena 😉 ja az teraz zacinam citit, ze som tehu a to len tym, ze zacinam citit pohyby. takze nic nie je stratene. 😉

lauritka
19. dec 2007

🙂 mirka dakujem sa podporu. tak uz je to len na prirode ako sa rozhodne 🙂

mirka20
19. dec 2007

lauritka, po tom vsetko, co si podstupila, tak priroda uz ti musi dopriat tu fazulku. aj vsetkym, kt. ju chcu.

lauritka
19. dec 2007

🙂 mo mirka.. len priroda sa niekedy zahrava 😉

mirka20
19. dec 2007

lauritka, viem. ale dufam, ze teraz sa zahra, ale v tvoj prospech

minicka
19. dec 2007

lauri, silno ti drzim palceky a myslim na teba, zelam ti aby sa babatko ukazalo v plnej krase 😵

janka08
19. dec 2007

Lauri vela stastia 🙂 A kedy dnes ides na tu krv?

lauritka
19. dec 2007

dnes a zajtra idem na odbery.

lumah
19. dec 2007

lauritka nestraš nás, dúfam že to dopadne dobre. Si mi nahnala strach, lebo mňa síce bolia prsia , aj sa mi zmenili a narástli, ale inak nič.. 😒
adrinka ty sa ako cítiš? Mne vôbec nie je zle, bojím sa, aby to nebolo zle - i ked u dcery mi tiež nebolo zle.

lauritka
19. dec 2007

lumah tak potom sa nmusis bat. ty uvidis na uzv malicke 😉

lumah
19. dec 2007

lauritka a teba ani prsia nebolia?

lauritka
19. dec 2007

nie vobec..uz minuly tyzden prestali :( pamatas sa ako som hovorila, ze si ani neviem lahnut na bok..tak boleli..aj vacsie boli.. teraz su mensie a nebolia. 😠

lumah
19. dec 2007

lauritka tak to nechápem ako je možné, fakt som o takom nepočula ešte. Ty máš aj nejakých mrazáčikov?

lumah
19. dec 2007

teda to by bolo kruté, keby sa potvrdilo, čo si myslíš a hlavne nespravodlivé. Do kelu tu si nemôžeme byť ničím istí, až kým tuším neporodíme. 😖

lauritka
19. dec 2007

ano lumah este mam...ano je to krute, ale takto koncia aj prirodzen tehu..
to nie je preto, ze sme boli na IVF.. ptoste priroda. niekto do dotiahne do uspesneho konca a niekto nie. takze asi tak. s tym sa clovek musi zmierit. je to ako so smrtou, boli to , ale musis ist dalej .

lumah
19. dec 2007

lauritka ja viem, že sa s tým musíme zmieriť, ale nechápem, na čo ten váčok rastie, ked v ňom nič nie je. Preto si myslím, že tam máš bábo 🙂

lauritka
19. dec 2007

lumi ani ja nechapem...dokonca tie ciarky dnes su skoro rovnake.. najsilnejsie ake som mala doteraz..este aj ta druha sa zacala objavovat hned. 🙄

lumah
19. dec 2007

lauri tak potom neverím, že tam to bábo nie je, možno by bolo dobre dať si spraviť sono ešte niekde inde, nejak sa mi ten tvoj doki nepozdáva. 😠 Ak by nemal pravdu tak by som mu tak vynadala, že by videl!!!

lauritka
19. dec 2007

🙂 no moj doki nema sono..ja som bola v nemocke na sone. islo o to, ze to proste nerastie ako ma a nevidno tam plod.... no a ze vraj to hcg produkuju bunky trofoblastu, teda obalu a nie samotne embryjo.
to je inac uplne debilna diagnoza ..obal rastie , ale mimi tam nie je. 😔

lumah
19. dec 2007

však to sa mi zdá nelogické!

lumah
19. dec 2007

som bola teraz v téme zlé sny v tehotenstve - no hruuza, čo sa tým babám sníva. 😀

lauritka
19. dec 2007

precitam si ;)

lumah
19. dec 2007

adrinka kde si? Mi tu chýbaš, ty si taká správna tehula! 😀

lauritka
19. dec 2007

😀 adrinka je najmenej vystresovana, ona si to uziva 😉
asi babenky pracuju .

lumah
19. dec 2007

ona je také slniečko, pri nej sa cítim tehu, aj keby som nebola 😀

adrina
19. dec 2007

čafte babenky, ahoj lumi..som boal na jednom rokovaní a o chvílu idem papať.... 😀 😀 som taká nenažratá xixi
nooo..tehu som...furt by som len jedla..ako mi povedal, zasa budem ako malý hrošík..xixi...
aby som si začala šetriť na liposukciu..xixi..po pôrode..tu odsať, tu pridať..xixi
lauri nebojkaj...babetenko sa len maskuje... 😉 😉

lauritka
19. dec 2007

😉 adri ...dufam, ze sa ukaze do nedele xoxoxox.

kada
19. dec 2007

ahojte kuriatka tak uz som vas precitala
ako sa mate mne je uz asi lepsie v cera som uz neblila

adrina
19. dec 2007

lauri..budeme sti držať všetky palčeky 🙂 🙂

kada
19. dec 2007

neboj lauri budeme na teba mysliet