Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
19. dec 2007

čaf kada

kada
19. dec 2007

adri co nove uz si neco kupila tehu

kada
19. dec 2007

mne za posledny tyzden strasne narastlo brucho a hlavne vecer to je strasne
musim asi zacat pouzivat neake kremy

adrina
19. dec 2007

objednala som si z netu...má my to už každú chvíľu prísť..tak sa vytešujemm...ja ešte oblečem všetko normálne..i keď mám na váhe viac

drak6
19. dec 2007

ahojte babky, debatcak v plnom prude, adri je ti este zle? mne rano vobec a ked tak trosku poobede alebo vecer....zacina sa ma chytat panika , ci je vsetko OK, este v piatok tycka, cez vikend na prd aj brucho ma bolelo a od pondelka iba take jemne vecerne slinenie?????

adrina
19. dec 2007

čaf dráčik..mne je blivno pre istotu celý deň...ale netyčkujem...a hlavne keď ma hlad pochytí...tak katastrofa...

drak6
19. dec 2007

adri aj mne tak bolo cca od 6-8 tt, teraz mi moc zle nie je, tak neviem,,ked si predstavim, ze dalsi UTZ mam az 7.1. ide ma porazit...a som v nejakej debke....z toho strachu

adrina
19. dec 2007

ja ma UTZ 2.1. už budem srdečko počuť..sa teším

kada
19. dec 2007

ahoj dracik toho bolenia sa nemusis bat mam to aj ja mozes to mat stale lebo sa ti maternica roztahuje nemala by si tolko chodit vzdy si laskaj ked ta to boli povedz to dokimu
adri tie s hm si si objednala a ake cislo

adrina
19. dec 2007

neobjednala som si tie rifle, ale sukňa mikinu a blúzku

kada
19. dec 2007

mne sa strasne pacia tie rifle tie su super
a aku bluzku a suknu

drak6
19. dec 2007

kada, to je v poho to bolenie, jasnak , ze maternica sa roztahuje, skor ma strasi, ze mi nie je uz tak zle ako minuly tyzden......

kada, neboj sa, setrim sa, po robotke hybaj domov, zalahnut na gauc a zachrniet......inak tuto noc som sa konecne asi po mesiaci vyspala, ziadne cikanie, budenie a hladenie do tmy....

adrina
19. dec 2007

baby..ja spím jak drevo..prídem z roboty, pospím si hoďku a večer spím v kuse, raz zvyknem ísť cikať..ale pohoda

kada
19. dec 2007

no ja som sa este nevyspala od kedy som tehotna ja neiem co mi je
a na zachod chodim stale ja idem v piatok na ult. tak som zvedava
NECH JE VSETKO V PORIADKU a hlavne mimi myslite na mna

adrina
19. dec 2007

kada..nebojkaj..všetko je OK 😉

kada
19. dec 2007

to musi byt adri nevies ake cislo si mam objednat tych nohavyc

drak6
19. dec 2007

kada, neboj sa, urcite bude vsetko Ok, ved si uz krasny 14tt, neboj ako ti to bude ubiehat....inak ja mam taku strasnu zapchu, nic nepomaha, normalne idem na zachod aj na 3 x , aj slzicka sa mi dnes skotulala, cela som sa spotila...lucia mi poradila susene slivky, tak si ich dnes musim kupit.....

adrina
19. dec 2007

aké máš boky???..mám tu takú tabuľku velkosti..ale keď ju kopírujem ..rozbije sa.. 😒

drak6
19. dec 2007

baby, ja mam take velke brucho, ze nosim tehu nohavice uz druhy tyzden.......
som si porovnavala svoje brucho s babami tu z MK, moje brucho vyzera tak na 17tt a je srandovne , taka futbalova lopticka 😀

adrina
19. dec 2007

dráčik..si koľko pribrala??

kada
19. dec 2007

no adri tak to neviem ake mam boky ale nosila som z hm 34 alebo 36 ako ktorealebo potom v detsko 164cm ale este si nechcem kupovat este obleciem rifle
dracik daj si tie slivky alebo marhule a preseres sa tak ako ja a na vecer pred spanim jablko to je super
mne to zle ukazuje ja idem v pondelok do 13tt ja neviem ako si to mam pocitat ci od poslednej mrchy alebo po vkladani

adrina
19. dec 2007

kada..tak potom S

kada
19. dec 2007

diky adri ale tym S si moc nefandim kupim neake teplaky a hotovo tie sa aj tak roztiahnu

adrina
19. dec 2007

kada..dala som ti moje veci do albumu

drak6
19. dec 2007

kada, tie marhule mi radil aj drahy, zavarane a ze sa poserkam 😀
dnes tu bol taky debatcak, ze ako je to s tt, ze vraj sa to rata od punkcie....ale mne napr. dokina povedala, ze babatka su v 9tt a podla menzesu som 10tt

kada
19. dec 2007

jeeeeeeeeeej to je pekne super mas dobry vkus aj mne sa to paci
bolo to drahe?

drak6
19. dec 2007

kada, ak chces velkost S , tak v tomto obchode maju naozaj pekne veci: http://www.sedmokraska.sk/ , je to kusok od tesca, a maju aj vvelkost S-XXL

adrina
19. dec 2007

mne to vyšlo aj podla menzesu a aj UZV rovnako..a aj punkciou to sedí..xixi

adrina
19. dec 2007

všetko v akcii..každá vec po 650,-SK

drak6
19. dec 2007

baby, myslite, ze mi chyti farba na vlasy, uz chodim jak strasiak a koelgynka ma strasi, ze sa mi farba nechyti....