Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
19. dec 2007

no aj tam sa mi pacili veci pekne

adrina
19. dec 2007

nooo..hovorí sa, že v tehu chytá farba menej a horšie..na ako ideš farbiť??

kada
19. dec 2007

dracik musis mi povedat aku farbu si davas aj cislo mi povedz a ja ti potom poviem ked si tmava tak teda ndeda tak ta ti chyti

lumah
19. dec 2007

no jasné! Keď tu nie som, tak tu ste všetky) 😖 😀

adrina
19. dec 2007

ahoj lumi 😉

kada
19. dec 2007

ahoj lumi

kada
19. dec 2007

ja aqkurat pozeram navrat do raja a zjedla som 4krajce chleba a asi mi to nsadne

prcekpet
19. dec 2007

ahoj holky, chvilenku jsem tu nebyla a vy jsmte se tak hezky rozepsaly...
romaana - na prenosu jsem mela 2 embryjka, u mojeho doktora jsem byla na UTZ a rekl mi, ze tam mam jeden gestacni vacek, a ze podle velikosti je to tak 4 tt, me to vubec nevychazi, nevim jak se to presne pocita. Podle MS bych mela byt v 6tt, podle punkce 4 tt. Co je pravda?! Jinak me hodnoty HCG nikdo nemeril, jak sjem byla u Dr. tak jsem to vyzadovala a on rekl, ze kdyz mam na UTZ vacek, ze jsem tehu a mam byt v klidu, na kliniku jedu 7.1. - potvrzeni tehu podle UTZ; krev mi odeberou az 8.1., nechci se nijak stresovat. Jinak porad spim v bdelem stavu jsem cca tak 12 hodin denne. Nevim jestli je to spravne, ale rikam si ze telo si rekne co potrebuje. 🙂

prcekpet
19. dec 2007

Jinak mam taky porad hlad, uz jsem se parkrat i vzbudila hlady a musela se jit najist, pali me zaha - hlavne vecer pred usnutim, docela me boli kolena, tak jim gumove medvidky. Snazim se jist cerstvou zeleninu - okurky, mrkev. NEz jsem mela ptvrzene tehu, tak jsem nemohla citi med, ted uz je to lepsi, Cetla jsem, ze v tehu bysme mely jist 2x tydne ryby, podle diskuze co tady probehla jsem takova spatna, co bych vlastne mela jist? Kamaradka - zdravotni sestra rikala, ze v tehu nesmis citrusove ovoce, ze to zpusobuje miminku alergie - teda ze to je zaklad aby mimi bylo alergicke. JEnomze jsem zase jinde cetla, ze grep pomaha udrzovat tehu? Co je sranda, muj gynekolog se neshodne s dr. z kliniky. Cemu mam pak verit? 😒

drak6
19. dec 2007

ja mam original tmavo gastanovu farbu a pouzivam taku istu farbu kvoli sedinkam....lemn mi kada prosim ta nepovedz, ze mi nic nechyti, lebo mi sediny trcia a drahy si zo mna robi strandu

znacku som si kupila, teraz neviem ci Garnier alebo paletku, ale ked doma nezafarbim tak pojdem ku kadernicke, kada porad!!!!!!!!!!!!!

prcekpet
19. dec 2007

Holky, co se stalo s tim druhym embryjkem? Pokud na UTZ je videt pouze jeden vacek? Jak se muze stat, ze v obalu neni emryjko? Tomu teda vubec nerozumim, zvlaste kdyz jsi laurinko po IVF?

drak6
19. dec 2007

jeeee prcek, kolence niekto, koho bolia kolena, mna na zaciatku strasne boleli kolena a hlavne v noci, ja som myslela, ze skapem ani som v noci nemohla spat...ale nechcela som sa nejak stazovat.....

prcek, ja jem vsetko, aj mandarinky, si myslim, ze jedna mandarinka nemoze uskodit...akurat nepijem bylinkove caje, ale kupila som si caj pre tehu / z byliniek 😀 / a rano vypijem skoro liter s medikom a citronikom....kavu som pila, ale uz 3 tyzdne nie, lebo mi nechuti, teda este nejem nepasterizovane potraviny / syry, maslo/

adrina
19. dec 2007

dráčik.. 😉 😉 😉

adrina
19. dec 2007

dračik..ja jem na kvantá mandarinky..to je jediné ovocie,čo mi chutí..a ešte sa napchávam kalerábom namiesto jablka..xixi
čaje nepijem...
prestala som fajčiť
smrdia mi kyslé uhorky
a neskutočne mi chutia ryby

drak6
19. dec 2007

adri???? niekto mi stoji na kabli, cim som si vysluzila krasne slniecka?

adrina
19. dec 2007

za tie šedinky..bolo to zlaté..xixi 😉 😉 😉

prcekpet
19. dec 2007

drak6 - ja si taky nechci stezovat, ale je pravda, ze ty kolenajsou nejhorsi vecer. Jinak jsem se ptala mamky a ona kdyz byla tehu nikdy nemela zadne tehu priznaky a ani nezvracela. Ja jsem zvracela tyden po ET a pak jeste asi 12. den po ET. Celkove ty hormony tezce snasim, hlavne langerin mi delal zle. Jak dlouho se jeste budu muset "zivit" prednisonem, divinou a duphastonem?

adrina
19. dec 2007

a aj mňa bolia kolena..v kuse..xixi

prcekpet
19. dec 2007

holky - dokaze nekdo odpovedet co se stalo s tim 2. embryjkem? Docela me to trapi? Myslite, ze je stale ve mne? ☹

drak6
19. dec 2007

aha, no sak zajtra ma 35 rokov, tak ich uz trosku tych sediniek mozem mat

adrina
19. dec 2007

všetko naj naj naj 😵 😵 😵

adrina
19. dec 2007

baby...máte už poupratované a nachystané na Vianoce..ja skoro vôbec, len darčeky som nakúpila...ja som si tento rok povedala,že Vianoce nie sú o čistote..ale o niečom inom..ja som v kuse taká unavená..že mne sa nič nechce

adrina
19. dec 2007

idem si písať sama so sebou, či ako... 😔 😔 😔

drak6
19. dec 2007

adri, to ti verim, ze sa ti nic nechce robit, ja nechcem vyzerat ako nejaka cintlivka, ale poviem ti, ze ked sa vecer dovlecem o 18h z roboty domov tak som zzrela akurat na gauc a tak tiez nic nerobim, drahy povysava, umyje dlazky, tie okna mu asi odpustim....a kaslem na to, mama mi napiekla medovniky a este nejake 2 kolace, ale aj tak ideme hned po vianociach k nasim a potom do kremnice k draheho rodicom , tak ani nemusim vvarat a vypekat....ako mrzi ma to upratovanie, ja strasne rada upratujem...ale nebudem sa nijako exponovat 😀

prcek, to druhe embrijko sa asi vstrebalo???mala si spinenie?

adrina
19. dec 2007

mne napiekla svokra s mamou..navariť hádam zvládnem...okná mi umyla teta...záclony vyprala práčka a vykvačkala som ich nejako...dnes idem robiť stromček...a može prísť k nám ježiško

adrina
19. dec 2007

lauritka nedala vedieť, aké mala HCG???
lauri..hallooooooooooooo 😉

drak6
19. dec 2007

no ty si sikulka, my budeme robit stromcek az v nedelu, strasne sa tesim, jak male decko, skoda ze nemame este babiky, co by na stromcek pozerali 🙂 ale dufam, ze buduci rok buudu mat prckovia 6 mesiacov, bozinku strasne sa tesim, uz robim plany ako pojdeme na tury, kam vsade ich zoberieme.....kedy im kupime byciklik...

drak6
19. dec 2007

adri idem popracovat, zachvilu kuknem

adrina
19. dec 2007

noo..vianoce sú pre deti, tie ich šťastné očičká..čo im svietia

kada
19. dec 2007

DRACIK KLUDE SI MOZES DAT AJ JEDNU AJ DRUHU FARBU JA OSOBNE MAM RADSEK GARNIERKU POKIAL NEMAS 100PERCENT SEDIVE VLASY