Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pecka
3. dec 2007

kada, ja som sa radila v centre a doky mi povedal, ze uz na treti den mozeme normalne fungovat. Ale myslim si ze opatrnosti nikdy nie je dost. Hlavne v nasom pripade, kedze sme tu take umeelinky, a vsetko je vyvolane liekmi, takze radsej tak skoro nepokusat. Ale opytaj sa, uvidis co ti povedia-... 😉

adrina
3. dec 2007

pecka..však ti dám vedieť o2hodinky cca...

pecka
3. dec 2007

dracik - druhym sa dobre hada, to poznam, mne to tiez mnohokrat vyslo, ale u seba hm, neviem, uvidime.
Co sa tyka tych dvojok u mna, nemyslim. Bude len jedno,. Lebo podla tej tabulky beta hcg, este v nasej povodnej teme, som taky vyssi priemer. Bola tam uvedena este vyssia mozna hodnota na ten trinasty den. A este je to aj tym, ze ta moja blastocysticka uz mala 6 dni, takze produkovala asi viac hormonu 😵

pecka
3. dec 2007

adri, ja to neviem prepocitat, lebo ten koeficient neviem ani na nete sme nic nenasli. Su proste tabulky HCG zvlast a BETA HCG zvlast, ale suvislost medzi nimi neviem. Ja som sa len v telefone pytala, ze keby to bolo HCG tak kolko by to bolo a dokina mi povedal, ze to sa takto neda, ale ked sa uz pytam, tak prirovnala by to k cca 1000 (1012). Joj, no zvedava som, kolko to budes mat????!!!!

shaga
3. dec 2007

dakujem za radu a drzim Vam velmi palce 🙂

pecka
3. dec 2007

dakujeme 🙂 , opatruj sa pa!!

kada
3. dec 2007

pecka ked viete tak hadat tak mi povedz co budem mat asi ja 😀 😅 😵

drak6
3. dec 2007

kada, to by som ta musela poznat 😀

pecka
3. dec 2007

kada 😀 , jaj, ale to by som ta musela aspon trolilinku poznat

pecka
3. dec 2007

😀 dracik

pecka
3. dec 2007

kada - chlapec 😉

kada
3. dec 2007

ja som chcela aby si mi vyvestila dievcatko 😀
ale mne to nevadi co to bude hlavne ze to bude zdrave

mirusch
3. dec 2007

Takže tu ste všetky, aha 😠 Ale pridať sa ešte nemôžem, tak budem len chodiť kukať 😕
Musíte mi ale sľúbiť, že budete chodiť kukať aj do Snažiliek! Inak vás vyradím z tabuľky 😀 Ale fakt, nech máme o vás info a prípadne aj termín by už nezaškodilo hodiť. A okrem toho nám môžete ísť dobrým príkladom 😵

ceeruti
3. dec 2007

pecko,ja tohle buzení také nikdy nemela,to až po ET 🙂
A břísko me po tom bolí i ted,ale už ne tolik a jen chvilinku,on orgasmus zpusobuje stahy delohy,tak asi proto 😎
Ted jste me dostali beta HCG?,To jsem myslela,že jeho výše se zkouma až pri testech-screenigu,nebo tripple.
Ja 12 ty den po ET mela asi necele 300 hcg 😉

pecka
3. dec 2007

kada -to bol cisty typ 😉

miruschka, jasne ze vas neopustime, to by nebolo vobec pekne od nas. Pendlujeme hore dole 😉

ceeruti, tíez som to este nikdy takto nezazila 😕 , zvlastne, co si telo s nami robi, ze?

v niektorrych centrach na zistenie tehu pouzivaju hodnotu betaHCG, ale vo vacsine meraju normalne HCG. Iba nas tym uplne popletu, vsak? 😨

ceeruti
3. dec 2007

pecko,ja se až normalne stydela a na jednom serveru jsem si kvuli tomu zakladala diskuzi a je to castý jev-hormony 🙂
No ja o tom beta Hcg nikdy neslysela-teda tady u nas,vždy jen klasicka hodnota!Tak hodnoty beta HCG neznam a ani nevím,jaky je v tom rozdíl,tabulky na klasicke hcg jsou vsude,ale na to beta se jdu teda podivat 😀 Ja jsem hrozně zvedava 😠

pecka
3. dec 2007

ceeruti tu je link na jednu stranku, jedna sikovna kocka tanitka toto nasla. Na konci stranky je tabulka a to by zodpovedalo betaHCG http://old.lf3.cuni.cz/physio/Physiology/educat...

ceeruti
3. dec 2007

Aha,takže to čislo je nižši,tak jsem zase o neco moudřejsi-no myslim,že holkam se tato tabulka bude hodit-pecko:díííky 🙂

pecka
3. dec 2007

uz musim ist. Ale podvecer este juknem. Som zvedava na adrinu, ahojte

nana77
3. dec 2007

Ahojte tehulky!
Tak sa pripájam do tejto témy. Tiež som po IVF - ICSI 🙂 Dopadlo to úspešne, takže teraz chodím aj do Čakáme dvojičky 🙂 🙂 🙂 Ja som tiež mala hyperstimulačný, tiež mi tú tekutinu vyberali punkciou. Tá sa robila 10 dní po ET a HCG som mala 280. Inak. dievčatá, u nás je to s tým sexíkom dosť mizerné... Máme to zakázané (mala som kopec problémov - písala som o nich v téme Čakáme dvojičky)... ☹ Ale kvôli krpcom vydržíme všetko 🙂

Adri, moc držím palce!!!! Určite napíš, ako to dopadlo!!!!!

lauritka
3. dec 2007

ahojte, tak som si pospala skoro dve hodinky, cakam na spravicky 😉

mimo
3. dec 2007

Ahoj holky.Sice ještě nejsem úplně těhu,ale máme po IVF-ICSI a zatím čekáme na výsledek.TT si budu dělat 13.12.No a k Vám jsem přišla pro pár informací od zkušených 🙂 .Jinak jsem převážně z tématu IVF.

adrina
3. dec 2007

babenky....HCG narástlo 3xviac ako v piatok..som oficiálna tehulka...ja sa tak teším jupí-jupí....vo štvrtok idem na UZV....uividím machulku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kada
3. dec 2007

adrika tak moc sa teskame to je super dufam ze budu dve

adrina
3. dec 2007

u nás merajú betaHCG...v piatok 0,047 a dnes 1,397... 😀 😀 😀
díky kada... 😉

mimo
3. dec 2007

Gratuluji!!!Už abych to měla taky tak 🙂 .

Holky,prosím...bylo Vám nějak blbě??Jsem 7 dní po ET a je mi tak nějak na zvracení.. 😕

adrina
3. dec 2007

mimo..pohoda..mne je na blivanie v kuse...

kada
3. dec 2007

ja som si dala parizak salat ale vydrzal len 5min tak zase mam prazdny zaludok

nana77
3. dec 2007

Adrika blahoželám!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

lauritka
3. dec 2007

jeeej adri blahozelaaaaaaaaaaaaaaam..... aj lumah je tehu aj renusa 😅 😵