Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

janka08
21. dec 2007

Laurika tak to nas velmi mrzi. ☹

lauritka
21. dec 2007

jani nevadi, idem dalej...zit sa musi 😵

janka08
21. dec 2007

Lauri a co je to ten KET??

mirica
21. dec 2007

lauritka- 😢 😢 😢 😢 je mi tak strašne ľúto, je to také kruté 😢 😢 😢

mirica
21. dec 2007

janka- KET- je transfer rozmrazeného embrijka

lauritka
22. dec 2007

mirica nic sa neda robit...musime skusat dalej. 😉 neviem kolko bude muset byt pauza, ale dufam, ze nie az tri mesiace 😠

jelka
22. dec 2007

Ahojte,...... lauritka na KET môžeš ísť najskôr za 6 mesiacov, t kvôli tomu čisteniu. Najprv si musí maternica oddýchnuť, lebo by sa mohlo stať, že plod nedonosíš, ak by si to uponáhľala. Tiež mám za sebou MA po IVF/ICSI. Držím palce. Raz sa to podarí, určite...

lauritka
22. dec 2007

nesranduj, ze az 6 mesiacov 😨 ja som myslela, ze max 3....

jelka
22. dec 2007

Ja viem, že by si ,,na to" išla najradšej hneď zajtra, sama som to zažila, ale lepšie počkať, ako riskovať neúspech. A ešte k tomu tie Vianoce... Inak, čo sa týka môjho MA, tak presne zajtra!!! by som mala termín pôrodu....

lauritka
22. dec 2007

😔 to mi je luto... a ty si potratila zivy plod? ci tiez len tak na zaciatku?

jelka
22. dec 2007

Živý, ja som 2x videla na uzv biť srdiečko, raz v 6 tt potom v 7tt, povedali mi, že všetko je o.k, aby som už prišla iba do poradne o 3 týždne, že už dostanem knižku. A ked som prišla v 10tt, tak to bolo mrtve. Ale ja som to tušila, presne ako Ty, lebo zrazu mi prestalo bývať zle a aj úvana odrazu zmizla.

lauritka
22. dec 2007

☹ takze predsa je to pravda..ak necitis priznaky alemo zmiznu...tak to nevesti nic dobrre hmmmm...no ja som tam plodik ani nemala, mne rastol len vacok. aj produkoval hcg.tehotenstvo zacalo ale bez plodu,
a vy sa teraz snazite prirodzene alebo este ideete do centra ?

jelka
22. dec 2007

Lauritka, poslala som Ti IP.

lumah
22. dec 2007

jelka mne už dávno nie je zle a moje bábätká žijú-to nebude tým. Ale je to strašné, keď už tak dlho vydržali a zrazu nič. Neviem si to ani predstaviť. 😢

lumah
22. dec 2007

adrinka a chcela by si dvojičky? 😀

mirica
22. dec 2007

lumah* ahoj- čo hovorila dcerka na dvoch súrodencov naraz?

lumah
22. dec 2007

mirica povedala, že si vezme so mnou materskú dovolenku 😀
Musím ísť, odchádzam s dcerou ku švagrinej na pokec. 🙂

mirica
22. dec 2007

lumah- maj sa 😀 😀

kada
23. dec 2007

babulky len som vam chcela popriat stastne a vesele vianoce a stastny novy rok nech sa vam splnia vsetky vase prania.
aja si prajem aby sme boli hlavne zdravy
lauri stale na teba myslim drz sa pa 😎

adrina
23. dec 2007

všetkým tehulkám s snažilkám prajem prekrásne Vianoce, kopec darčekov, splnenie aj najtajnejších prianí a veľa zdravička, šťastíčka v roku 2008!!! 😵 😵 😵 😵

mirica
26. dec 2007

ahojte- aj keď neskoro : prajem včetkým krásne vianočné sviatky 😵

kde sa všetky flákate?

lauri- dúfam , že si v poriadku 😔

adri- zajtra budm netrpezlivo čakať 😀 - som hroooozne zvedavá , či sa aj tebe jedna fazuľka hrala na schovku 😵

mirica
27. dec 2007

ani dnes tu nikto neni 😢 😢 😢

elis.1
27. dec 2007

🙂 ahojky všem přeju pohodu a klid po svátcích a šťastný nový rok, Lauri - drž se, víš jak jsem ti psala předtím do IP, je nás víc s touhle smutnou zkušeností, ale příroda prostě reaguje někdy reaktivně, ale snad právě proto, aby ochránila zdravé děťátko,zabrání raději předčasně něčemu vyvinout se, spousty odborníků i alternativních mi to taky vysvětlovalo.....i tak je mi to hrozně líto, sama vím, jaké to je ☹
jinak mně se přitížilo, je to horší se zády, s tvrdnutím bříška, bolestma i otokama nohou, s krvácením dásní, výtokem, holky, netušila jsem, že mě tohle všechno potká, stačilo by pár problémů, ale že se mě poštěstí v těhu chytit všechno, paráda 😖 , pohyby pořád nejsou nijak akční a asi nebudou, ale na posl. kontrole říkal gyn, že vypadají ok, ale neposlouchal je, tak snad ví, co dělá, myslí na vás, aˇt se vám všem daří, a vašim mimískům taky, ještěš že to ivf existuje holky, i když to pokaždý nevyjde a my si i popláčeme, jednou to prostě vyjít musí, těm z nás, kterým to vyšlo přeju jen to nej a držím palečky

adrina
27. dec 2007

ahoj baby.... 😵

katy2
27. dec 2007

adri, ahoj!
ako sa mas, maminka? 😵

adrina
27. dec 2007

ale...som troška ustráchaná...začala som špiniť

katy2
27. dec 2007

adri, a kedy mas ist zasa na kontrolu? Nezabehnes k dr.? Aby si bola spokojna, ze to spinenie nie je nic vazne... A kolko spinis? 😕 Drzim palce!!!! 😵 😵 😵

adrina
27. dec 2007

bola som ráno u dokiho..vraj je vštko v poriadku...a špiním len po použití WC...trošinka na papieri vidieť

katy2
27. dec 2007

tak to je dobre!!!! Strasne ti drzim palce, aby ste to dotiahli do uspesneho konca!!!! A uz vies isto, ci je to len jedno babo? 😉

adrina
27. dec 2007

noo..doki tam viac nevidel...a o2týždne mám dojsť na kontrolu