Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mimo
3. dec 2007

No trochu jsi mě uklidnila 😎 .A ještě jedna taková divoká otázečka.. 😀 .Je vidět něco na podbříšku??Já mám pocit,že se mi to tak trochu zvětšuje..Ale možná je to jen mé přání něco vidět.. 😨

lauritka
3. dec 2007

mimo nam sa vsetkym zvacsilo brusko po stimulacii....a miestami som aj ja videla zvacsene podbrusko, ako keby napuchnute 🙂

mimo
3. dec 2007

Mě už po stimulaci splasklo..jen špek zůstal 😀 .Ale právě vidím,že tam něco je..Tak děkuji!!!Ted´mám aspoň maličkou naději,že to vyšlo..Jako myslím viditelnou 😀 .

adrina
3. dec 2007

nana....díky moc...ja som very happy...výtužené babatenko..alebo dva..xixi..uvidím vo štvrtok na UZV...

renusa
3. dec 2007

adrinka, blahoželám 😉
konečne sa môžem aj ja pridať k tehuľkám, baby držte palce, aby to číslo rástlo....a testíky, že na tretí deň a tak tomu už neverím 😠

mirusch
3. dec 2007

Adrina blahoželám 😵 😵

nana77
3. dec 2007

Veeeeľmi Vám všetkým držím palce!!! Asi iba my, čo sme to všetko prežili, alebo prežívame, vieme, o čom to celé je.... Každý mesiac sa triasť, či príde menzes a to sklamanie, keď príde... a u nás to tak bolo viac ako rok... Potom sme šli do centra - ISCARE - a podarilo sa na prvý krát!!!!!!!!!! Pričom som mala odobratých 5 vajíčok, z nich len 4 boli zrelé a z nich sa oplodnili len dve... A tie sa uchytili obe!!!!! Tak povedzte, nie je to šťastie???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hacina
3. dec 2007

ahojky holky, jsem po IVF + ICSI, mám za sebou 1. ultrazvuk (minulou středu), ale pan dr. si nebyl uplne jisty jestli tam je jedno nebo dve🙂, takže tuto středu jdu na další ultrazvuk.
všechny vás moc zdravím a držím pestičky🙂 Dneska tedy speciálně Adriane🙂)
holky kolik kolikáte IVF bylo pro vás to úspěšné ?

lauritka
3. dec 2007

nana gratulujem k dvojickam 😀 hacina aj ja som po prvom IVF+ICSI. 😅 my mame prvy uzv az 11.decembra.
renuska velmi sa s tebou tesim, aspon vidis, ze testy nie su velmi spolahlive 😀 adri tak som zevdava kolko chrustikov mas 😉

hacina
3. dec 2007

a pak mám ještě jeden dotaz, který mi snad zodpoví ve středu Dr. ale nemůžu se dočkat🙂 nemohu si sama spočítat v kolikátém týdnu jsem, jelikož jsem měla poslední menstruaci v červnu- poté jsem byla uvedena do umělého přechodu na 5 měsíců a pak hned IVF, takže vůbec netuším, kdy jsem měla naposledy menstruovat. Nevíte jak by se to dalo alespon orietačně zjistit ?

adrina
3. dec 2007

hacina...díky....
lauri..vo štvrtok idem na machulky...UZV 😉

adrina
3. dec 2007

a vraj je to približne 1000HCG...po vašom..tak mám jedno alebo 2bába???14 deň??,hm kto poradí??,

lauritka
3. dec 2007

jej adri ako ti zavidim..nechapem, ze ja idem tam neskoro 🙄
hacina tu je stranka, tam si mozes zadat den oplodnenia. lebo my ho vieme presne 😉
http://www.pregnancy.org/pregnancycalendar/

adrina
3. dec 2007

hej..ale ja už nechodím do centra...ale k mojmu lekárovi na gynku

lauritka
3. dec 2007

hacina zaskrtni conception day, daj datum odberu vajicok. dlzku cyklu nezadavaj. potom ti vyjde taky kalendar, hore mas napisany datum porodu a klikni na december, tam to uvidis ktory tyzden si a kedy zacina.

lauritka
3. dec 2007

jasne adri..ja musim cakat 😕 no neviem neviem, je to dost vysoke..niekde boli tie tabulky na hcg, skus mrknut tam 🙂

mimo
3. dec 2007

Ahoj Haci..Taky chodíš na rady?? 😀 😀 Haci,já jen vím,že mě dělali ET v 18 den cyklu.Tak asi laicky si přičti k těm tvým dnům od ET do ted´18 a asi orientačně by to mohlo být.Ale já mám třeba jinak dlouhý cyklus..Tak snad jsem ti trochu poradila.A jinak gratuluji!!

adrina
3. dec 2007

lauri..nemáš link, na hodnoty HCG na počet bábatiek??, 😕 😕

hacina
3. dec 2007

lauritka: děkuji moc🙂)) zadala jsem den oplodnění - předpokládám, že je to den, kdy odbírají vajíčka že ? a vyšel mi termín porodu na 26.7.08, ale nenapsalo mi to v jakém jsem týdnu☹ ..nebo se v tom jen neumím zorientovat, já hlupana 🙂

lauritka
3. dec 2007
hacina
3. dec 2007

aha lauritko odpověděla jsi mi dříve než jsem se blbě zeptala 🙂)) děkuju moc🙂

hacina
3. dec 2007

tak lauritko píše mi to, že v pátek bych měla být v 7 wks LMP (5 wks gestation).Správně medicinsky (lunární kalendář) budu tedy v 7tt ?

kada
3. dec 2007

baby chcela som si dat foto ale nejde miá to co mam robit

pipka
3. dec 2007

fuuu, ale vas tu uz je 😀 snad za dva tyzdne sa k vam pridam 😉

hacina
3. dec 2007

kada: asi tu fotku máš moc velkou kapacitně nebo ve špatném formátu ? ale to jsem ti moc neporadila že ?já mám v prohlížeči fotek možnost si fotku zmenšit, ale nevím jak ty. ale určitě ano.

kada
3. dec 2007

NANA,aj ja chodim do isceru u koho si bola ja u tazberikovej je super a velmi mila

hacina
3. dec 2007

mimo a kam ty chodíš do CAR ? já do pronatalu , tuším stejně jako ceeruti.

mimo
3. dec 2007

Haci já chodím do Plzně.Už jsem moc zvědavá na ty dvě čárky!! 😀

Kada,mě poradila jedna holčina,že si ji pošle do mailu,ono se tě to zeptá na zmenšení a ty pak máš v mailu zmenšenou a tu mužeš použít.Taky jsem to tak dělala.

hacina
3. dec 2007

mimo a kolikáty den jsi po ET ?

mimo
3. dec 2007

Teprve 7 dní.Ale už aby to bylo za mnou a šťastně!!