Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
24. jan 2008

kada ale ty čakáš len jedno, ja sa roztahujem dvojnásobne. 😀

kada
24. jan 2008

no lumi ja by som uz chcela aby bol uz jun uz by som sa s nim najradsej mojkala
mne to ide strasnepomali za to ze nechodim do prace

lumah
24. jan 2008

kada len si to užívaj ešte, lebo potom sa vôbec nevyspíš.

kada
24. jan 2008

to neva 😀
baby ked chcete mozete si precitat moj pribeh v tehotenstve -malo plodovej vody pisala som tam pred vcerom jedna baba ma podobny problem ☹

lumah
24. jan 2008

kada a ako to môže ovplyvniť tvoje tehu? Dufam že to nie je velky problém?

dráčik a adrinka tu som niečo našla pre vás:

Tipy ako riešiť rannú nevoľnosť
Zjedzte suchár alebo suchú sušienku SKÔR AKO vstanete z postele. Tým zvýšite hladinu cukru v krvi.
Pokúste sa taktiež zjesť niečo malé a ľahké skôr, ako pôjdete spať.
Namiesto troch hlavných jedál jedzte častejšie menšie porcie s vysokým obsahom uhľohydrátov. Dokonca aj banán pomôže udržať hladinu cukru v krvi.
V období ranných nevoľností sa snažte vyradiť z jedálnička tuky. Množstvo plnotučného mlieka, syrov a vajec môže mať vplyv na Vaše nevoľnosti, preto sa pokúste tieto potraviny obmedziť.
Vyhýbajte sa silnému zápachu, preplneným vydýchaným miestnostiam a zafajčenému prostrediu.
Udržujte neustále svoj žalúdok čiastočne naplnený tak, že medzi každým jedlom budete jesť suché sušienky.
Vhodné môžu byť akupresúrne pásky na povzbudenie alebo proti morskej nemoci.
Váš lekár Vám môže odporučiť doplnok obsahujúci vitamín B, ktorý pomáha proti ranným nevoľnostiam.

kada
24. jan 2008

lumi myslis s tym zé nemas plodovu vodu babatko sa nevie poriadne hybat lebo ma stiesneny priestor moze mat krive koncatiny potom nema dobre vyvinuty mozok a potom sa ti moze narodit pastihnute dieta
moj maly keby prezil tak by potreboval 100percetnu starostlivost a bol by pripojeny ny pristroje a dvacat styri hodin neaku sestricku

dracik1
24. jan 2008

kada, nestras prosim ta, nestresuj, dobre 🙂 a kup si nejaku peknu vecicku pre babetko, ja by som to uz asi nevydrzala 😀

lumah, vsetko, co pises je pravda a moj pracovny stol vyzera: tam jablcko, tam susienky, tam cerealne tyzciny, tam pomaranc, voda......furt chrumem a sef chodi ku mne chrumat tiez 😀 asi na neho presla tehotnost jeho zeny 😀

lumi, inak verim, ze dcera sa zmenila, to je inak super, aj ti trosku pomoze......mne pomoze maminka 🙂 a slubila mi pomoc aj moja svokra, tak snad to bude OK

adrina
24. jan 2008

baby..vy asi potrebujete okuliare..xixi...musím sa odfotiť večer...xixi..že nemám bruško...veď mi je už všetko úzke v páse...a v tehu šatkách začínam chytať tie správne tvary..xixi
a kada,že odkiaľ beriem presvedčenie,že to bude baba...verím a strašne chcem...tak uvidím, čo bude na UZV... 😵

kada
24. jan 2008

no uz som tu no mali vselico nevedela som si vybrat
dracik ja NESTRESUJEM 🙂

lumah
24. jan 2008

kada, neboj, to nebude tvoj prípad, bábo bude uplne zdravé a krásne. 😀
kočky aj tu vám musím oznámiť-ktoré poznáte erikae-je tehotná-som sa tak strašne tešila ked mi to povedala, len som bola ticho, pokial jej to dnes nepotvrdili z krvi-je už asi v 5tt a po troch IUI a 1IVF neuspešnom spontánne otehotnela!!!. Sila že? 😀 😀 😀

dracik1
24. jan 2008

lumi, tak to je super, ze prirodzene, fantasticke......tomu sa hovori, ze zazraky prirody 🙂

kada, ty si si nic nevybrala? ja mam trosku hrozu z kupovania veciciek, lebo ja ani neviem ake cislo babatka nosia a co potrebuju 😒

baby, potrebujem radu, aj vy mate na bradavkach take nieco divne hnede, akokeby staru kožu? mne z jednej bradavky vyteka tekutina, vecer a tak malicko, vzdy mi to zaspini tielko 😒

dracik1
24. jan 2008

jej a zabudla som Vam napisat, ze 3D bol super, som v 15tt, drobci maju cca 8 cm, maju rucicky, nozicky, videla som ich chrbatiky...srradna....jeden sa nam otocil chrbtom a videli sme tu jeho plesatu hlavicku s riadnymi usiskami - cely moj drahy, dobre sme sa na tom zabavili.......

lumah
24. jan 2008

dracik ako je zvláštne na prírode to, že čakáš dvojičky a odrazu sa ti jedno bábo vyparí z bruška. Ako pipke a písala mi tu o tom aj jedna kočka, ktorá má dceru a pritom čakala dva deti, len v 14tt mala už len jedno. Som zvedavá, ked mi bude doki v utorok robiť uzv, či tam mám ešte dve. Ale ja asi áno, lebo brucho mám ako slonisko. 😝

adrina
24. jan 2008

lumi nebojkaj..sú tam obe fazuliatka...
dracik..a nebolo vidno,čo to je, chlapčekovia a dievky??

lumah
24. jan 2008

dráčik gratulujeeem. Ozik a pohlavie? To asi ešte nebolo vidno, že? Ja idem až 20tt kvoli tomu pohlaviu, ale aj to nemusí vyjsť ak sa otočia blbo.

dracik1
24. jan 2008

lumah, neboj sa, urcite obe, snad ma v tom nenechas samu......chudatko pipi, ale je pravda, ze ak malo byt poskodene, tak je ta priroda fantasticka...................
babule, pisiny este nebolo vidno, je to moc malicke..............ale ten s tymi usiskami bude chlapec, to viem iste 😀
inak prve sa ukazkovo natocilo a zapozovalo - to by mohlo byt dievca a druhe - usiacik sa schovaval, uz som si myslela, ue ho ani neuvidim.......ale potom sa rozhodol nam trosku zamavat ...z toho prveho mam kopec obrazkov a druhe len take 3 obrazky a nie moc dobre......inak luham poviem ti, mali tam dost malo miesta.drahy bol z toho trosku mimo, ze su tam tak vtlacene................a to maju len 8 cm

dracik1
24. jan 2008

baby a co tie bradavky, poradte

dracik1
24. jan 2008

inak som tu pisala prispevok , asi zmizol.........????????????
ebolo vidno ziadne pipiky...ale usiasik bude chlapcek- ten sa aj skovaval a to babo, co pozovalo a mame asi 30 fotiek bude baba 😀

dracik1
24. jan 2008

boze , ved som to tu pisala, sibe mi 😖

adrina
24. jan 2008

dracik..takže očakávaš párik 😵 😵 😵

mirusch
24. jan 2008

Dráčik a fotky? Ja som hrozne zvedavá!!! 😕 A teším sa, to je samo.

lumah
24. jan 2008

dráčik gratulujem, ja som si dala 3d až v 20tt kvoli tomu aby bolo pohlavie jasné-velmi som zvedava a chcem to vedieť kvoli tomu, aby som sa vedela farebne pripraviť na ne. 😀
Ozik mám dve nové fotky. Miláčik mi pred chvilou fotil brušisko.

adrina
24. jan 2008

lumi..nádherne bruško

kada
24. jan 2008

dracik tak tie bradavky su v pohode to je mazivo co ti vychadza a to bude az do konca tehu to zvykne
od toho 5mesiaca jej to jesuper ze si bola na tom 3D bozinku

lumi ty sa neboj ze sa ti jedno stratilo aj kamoske sa to stalo co pipi a preto pipi spinila to jedno sa pekne vyplavylo je to lepsie ako by to tam ostalo lebo potom by mohla dostat infekciu

babule ja som si nakupila vecicky bola som s drahym a on povedal ze ber to su krasne takto zacvakal 🙂
ale odlozila som to sestre aby som na to stale nekukala 😵
idem sa pozriet na tie brucha a potom sa skusim odfotit aj ja

inac moj maly uz moc kope dnes skoro cely den je to super pocit len ked kopne tak do mocaku neni nic moc 😀

kada
24. jan 2008

lumi neviem ci si to pochopila ten pribeh co som pisala bol o mne
to sa mi stalo pri prvom malom -malo plodovej vody -
citala si si ho?

kada
24. jan 2008

jej lumi ta fotka nova je krasne taka hola fakt velmi pekna 😵
aj brusko velke supis

lumah
25. jan 2008

dobré ránko tehulky! 🙂
kada nečítala som a nevedela som o tom, že sa ti to už raz stalo, ale ja verím, že sa to nezopakuje.
No baby máte asi pravdu s tými dvojičkami, ja som nešpinila vôbec a ked sa pozriem na to moje brucho, ten moj ma straší, že možno aj tri su tam, že jedno nevideli - to by som asi neprežila! 😅

adrina
25. jan 2008

bréé ránko 😵

dracik1
25. jan 2008

caute baby, ten parik , to je len zbozne zelanie 🙂 , ale usiacik bude chlpaec a ja tajne dufam, ze to druhe bude dievcatko......

kada, takze ty uz mas aj nejake vecicky? inak dakujem za tu radu s bradavkami, lebo som nevedela, co to je.....

idem si kuknut vase fotky 🙂

dracik1
25. jan 2008

kada, ja som si precitala, co sa ti stalo, strasne, je mi to velmi luto..............este teraz mi beha mraz po chrbte, velmi ti prajem, aby tento maly krpcul bol najzdravsie babatko 🙂