Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
25. jan 2008

babule nejde mi tam ta fotka dat je velka musim nieco skusit
a inac dobre ranko 🙂

kada
25. jan 2008

kuknite mam tam brusko v albume 🙂

dracik1
25. jan 2008

kada mas pekne brusko, take rovnomerne....ja mam skor take ako lumah 🙂 gulicku lopticku

lumah
25. jan 2008

kada ved ty máš menšie bruško ako jaaa! Ja mám z toho normálne debky, čo budem robiť o také dva mesiace? 😒

kada
25. jan 2008

lumi budes poto funet o dva mesiace ale baby vy tam mate dve
ja so dostpribrala aj do zatku a stehna jedna hruza

lumah
25. jan 2008

kada však aj ja, sa nespoznávam-zadok mám ako kobyla už, ja už fučím teraz, potom sa už budem asi len pregulovať.

adrina
25. jan 2008

babenky..nebojkajte...budeme rozkošne funieť..xixii

kada
25. jan 2008

uz sa tesim ked budem v 9 mesiaci juj fun fun fun to sa budem gulat ja to budem mat este pred
letomale co vy vobec vam nezavidim 😀

adrina
25. jan 2008

ja som mimka rodila v máji a matúška v júli...ale ten máj bol lepší....
pri maľkovi som sa potila jak slon..obula som len jedny šlapky...všetko sa na mňa lepilo a v pôrodnici bolo na skapanie... 😝 😝

lumah
25. jan 2008

kada ja som bola s dcerou tehotná v lete a rodila som až v oktobri a v lete boli hicy.

adrina
25. jan 2008

lumi..zvládneme..xixi..a má byť po dlhých rokoch krásne horúce leto 😀 😀 😝 😝

kada
25. jan 2008

no pekne ja budem rodit v juni a minuly rok bolo strasne teplo uz koncom aprila

dracik1
25. jan 2008

adri, to je akoze predopved na toto leto, ze horuco?????? no zbohom to bude prsat 😲 , zboznujem tie ich predpovede, vzdy to vyjde presne naopak......

inak som stastna, ze sa neda ani moc lyzovat, hehe

adrina
25. jan 2008

dracik...ja to nevidím s pršaním..presne pred 5rokmi,keď som bola tehu..tiež bol už od mája neskutočne horúco 😝 😝 😝 ...mne sa nemôže niečo len tak zľahčiť

kada
25. jan 2008

babule ja som zase pocula ze bude tropicke teplo no neviem dufam ze to zvladneme 😀

adrina
25. jan 2008

kada..o tom som písala aj ja

dracik1
25. jan 2008

hehe baby, tak bude prsat, to si piste......viete co hlasili na januar 2008?????ze bude mrznut az budu kosti prastat a bude kopec snehu na lyzovanie....islo ma vtedy porazit a co je vonku????JAR a teplucko

inak ja milujem teplo, aj 35 stup. , len saticky a slapky....ale s tym brusiskom to asi nebude nic moc 😝

adrina
25. jan 2008

si píš dráčik..nebude to nič moc 😀 😀 😝 😝

lumah
25. jan 2008

dráčik vraj vo februári má byť kosa. 🙂 Ale som rada že nesneží, lebo ten moj robí vlekára okrem svojej roboty a som ho dva týždne ani nevidela poriadne. A okrem toho neštve ma aspoň, že nemôžem lyžovať.

dracik1
25. jan 2008

lumi a kde robi vlekara, na babe? ja dufam, ze na Babe budeme deticky ucit lyzovat 😅

lumah
25. jan 2008

dráčik áno na Babe. ja som členak lyžiarskeho klubu tam, mám odpracované brigády-za to mám volný lístok a mlôžem si ho akurát tak natlačiť-vieš kam. 😖

adrina
25. jan 2008

nestrašte s kosou a ani sneh nemusím..kto ma potom ráno odmrazovať auto na parkovisku..nemám rada zimu.lyžovať viem, ale nepodľahla som čaru tohto športu..lebo mám veľky strach 😝 😔
rada mám vodu..milujem plávať a bicykel

adrina
25. jan 2008

lumi..meškáš..xixi..kde si sa zamotala??? 😀 😀 😀

prcekpet
25. jan 2008

ahoj holky,

chtela jsem se vas zeptat, tehulky, by se nemely vystavovat "dlouhodobym pachum" (pr. smrad z lepidla), ze to muze poskodit plod. Tak by mne zajimalo v byte bojuji s plisni na zdech - v rozich, drive zabiralo savo, pozdeji jsem presla na pripravky na prirodni bazi a casem se ta plisen znovu objevovala. Ted jsem koupila v obchode jiny pripravek a ten zatim zabral a plisen je pryc, jenomze smrdi chlorem - desinfekce. Kdyz jsem vystrikala loznici, nemohli jsme pres ten chlor tam jednu noc spat, porad jsem vetrala ale stejne to jeste bylo citit. Jaky mate na to nazor? Diky. 😒

lumah
25. jan 2008

adrinka musela som odbehnuť a aj tak tu už nemožem byť dlho, lebo by som prekrióčila denný limit, čo nám tu povoluju-strašné-idu mi s tým na nervy.

adrina
25. jan 2008

lumi..denný limit..to si musíš stopovať,koľko si na nete???? 😕 😕 😕

lumah
25. jan 2008

adri, ani nie kolko, ale kolko MB mi naskáče, máme na to taku tabulku, kde mi to priebežne vyhadzuje, ked to prekročím-odpoja ma a museím si žiadať o zapojenie a zdovodnovať prečo som to prekročila. No hruuuza.

adrina
25. jan 2008

to je v prdeli...mňa by rovno prepustili..xixi

dracik1
25. jan 2008

prcek, neviem, ale urcite nie pomocou Sava a inych dezinfekcii, treba odsunut nabytok z rohov aby roh mohol dychat a urcite by som isla do obchodnu / Hornbach/ a dala si poradit....alebo vymenit izby ak mate vacsi byt.....

baby, ja nastastie robim v internetovej firme, takze mam MK furt na liste a obcas kuknem, ze co nove 😀

adrina
25. jan 2008

dracik...ja zasa sedím sama v kancli, a ako šefka si to môžem dovoliť..keď je volnejšie 😉