Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
30. jan 2008

tak to su srandy, co sa nevymysli, nie? 🙂
baby, musim ist robit, papa zatial 🙂

ceeruti
30. jan 2008

Jdu se zkulturnit a nakupovat..tak zatím ahojky kočky a pohladte bříška 🙂

lumah
30. jan 2008

ceeruti podstatné je podľa mňa, že jedno ostalo, mala si mu vysvetliť, že to jedno mohlo odísť aj preto, že nebolo geneticky v poriadku-príroda to tak zariadila.

kada
30. jan 2008

baby je to 3D mam tiez ako film normalne pohyby vy nie?
aj fotky mam k tomu aj papierikove fotky mam y teraz ked pojdem v tom 25tt
tak to pojdem tiez na 4D to sa robi velky ultrazvuk 😉

donla
30. jan 2008

čaute baby.

Ja som sa sem nejako nezapájala - zatiaľ. Ale chcela by som vedieť ako vám lekári počítajú v ktorom ste tt. Počítajú vám to podľa posledného menzesu alebo podľa dňa oplodnenia?

Mne to akosi nevychádza...neviem odkiaľ nabrala moja doktorka termín pôrodu až 17.3., keď mi to vychádza podľa výpočtov (podľa oplodnenia) na 3.3.2008....ako ste vy na tom????

Ozaj a všetkým držím palce!!!!

lumah
31. jan 2008

dobré ránko!
donla počítajú to odo dňa posledného menzesu.

kada
31. jan 2008

ahojte tehule ako sa mate ja som bola rano na ultr. tak cakam neakeho cvalda 😀
uz ma 400g to je co a vsetko je v poriadku tak sa moc tesim a je to na sto percent chalan
aj gulky a pipika mi ukazal uz si lebedi od 16tt dole hlavou to ju bude mat prekrvenu 😀

donla jasne ze sa to rata od posledneho menzesu

dracik1
31. jan 2008

ahoj kada, to uz je riadny prcek , pol kila 😀

inak som rozmyslala, ze ako mu budete hovorit zdrobnene?

kada
31. jan 2008

dracik fracik nebudeme ho volat normal BONO alebo ked bude taky malunky tak BONULKO 😀
moja neter sestrina mala nevie povedat bratranec a tak mu hovori BAZLAJTYR tak aj tak ho
mozeme volat alebo cvalik 😀

lumah
31. jan 2008

jeeej kadi, to je krása! 😀

dracik1
31. jan 2008

vidis, bonulik ma nenapadlo....ale nie , ze bude potom metalista 😀

lumi a kedy budes vediet vysledky z krvi?

kada
31. jan 2008

jej baby zabudla som vam povedat vcera som bola v rakusku a nakupila som si tam
tehu veci super aj vypredajbol 50percent zlavy parada tu u nas sa mozu skovat tam ake pekne
veci maju aj malemu som kupila to tiez maju 50percent dole no super strasne sa tesim

lumah
31. jan 2008

dracik neviem, nepýtala som sa, skusim sa opýtať dnes ked pojdem na obed a uvidím sestričku. Ty si ich kedy mala hotové?

dracik1
31. jan 2008

kada, ty si dobra, my sme zatial poriesili iba postielky - drahy ich este musi natriet, teraz budeme riesit rekonstrukciu bytu a potom hrrr na ostatne 🙂

lumah
31. jan 2008

dráčik odkial máš postielky a ako su velké?

lumah
31. jan 2008

kada a kde si presne bola v rakusku nakupovať?

kada
31. jan 2008

lumi pozerala som na iternete maju tam vsetko pozri mimibazar.sk alebo cz tam najdes vsetko
aj pre dvojky aj kocikm som ti pozerala a najviac sa mi pozdava peg perego jedna baba ho predava az april maj aj fuso tasky aj vajicka za neakych 23000 super cena kukni tam aj lacne postielky maju vselico

draik no dufam ze nebude metalista to mu hned zatrhnem bleeeeeeeee 😀

lumah
31. jan 2008

kadi ten peg perego práve chceme-tandemový, videla som ho naživo a je super

lumah
31. jan 2008

kada ale kde si bola v rakusku nakupovať?

kada
31. jan 2008

no vidis lumi ten je perfektny a v rakusku som bola len v hume v HM
na kociku budes mat aj kormidlo budes brazdit ulice 😀

dracik1
31. jan 2008

lumi to NT mi odmeral hned a krv mi brala za tyzden ale este neviem vysledky...len som tam volala a baba na recepcii mi povedala, ze negativne - to bol ten screening 1 trimestra....tie APF testy mi budu robit buduci tyzdne , idem k lekarke

lumah
31. jan 2008

kada práve to kormidlo je super aj som čítala o nom, ako bolo spokojní zákazníci, vraj aj v zlom teréne sa dobre ovláda. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2451815
dráčik jáááj mne brali na APF teraz a ešte o mesiac znovu.

dracik1
31. jan 2008

kada, trosku drahy kocik za 23 tisic...pouzivany....ja uz som si vybrala kocik- zatial len z netu a vyjde nas od malinka po 3 roky cca 22 tisic, nie su k nemu sice autosedacky a fusaky....ale aj tak sa mi to zda vela 😒 za pouzivany

lumi, to ti dobre urobili, ze 2 x ti budu brat krv na APF 🙂

jezis baby, ja musim ist robit, caute

kada
31. jan 2008

lumi pozri tam jeden este by tam mal byt aj fuso tasky to budes potrebovat na zimu aj vajka su k tomu
za 23000 to je super cena

lumah
31. jan 2008

dracik mne sa nechce robiiiiť.
kada neviem ho nájsť.

dracik1
31. jan 2008

kada, mne sa zda, ze ten link, co si poslala na ten kocik ...ze ho dost draho predavaju.....sportove kocare sa nove predavaju od 10 tisic.....napr.: http://www.babydirekt.eu/sk/kocik-oregon-tandem

kada
31. jan 2008

dracik to som ja neposielala ten link to lumah no to su sportove ale plus fuso tasky
taska a este auto sedacky tak som myslela ze je to v poho cena

lumi pozrem sa asi sa uz predal

kada
31. jan 2008

lumi je to prva strana mimi bazar.sk a je tam odfoteny so snehom 😀
daj si peg perego 😎

kada
31. jan 2008

akoze uz ma to sere cely kono co je stale s tym uf

lumah
1. feb 2008

dobré ránko, ten kon včera zas blbol, už som sa sem ani nedostala.
kada som tam napísala, už je zadaný, má sa dotyčný do dvoch týždňov vyjadriť či ho berie, ak nie, ozvu sa mi.