Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
6. feb 2008

budu tam ako malinke sardinocky : : 🙂
baby ja chcem aby uz bolo teplejsie vobec ma to tu nebavi

lumah
6. feb 2008

kada berieš mi to z ust... pekne slniečko, len v krátkom rukáve...

adrina
6. feb 2008

lumi..ja už mám kočik zabezpečný,som akurát volala s tou kočkou, v máji si preň pojdeme..nový vyšiel cca 15tis. ja ho budem mať za 10tis. tak sa vytešujem..je to ten,čo mám v albume... 😵 😵 😵 a ešte je aj vzáruke

lumah
6. feb 2008

adrinka ved to je super, že v podstate kupiš kočík ešte v záruke a vyjde ta podstatne menej-ja ušetrím 7 tisíc a nemusím zhánať vaničky. A budeš jej platiť aj zálohu?

dracik1
6. feb 2008

lum, tu sirku som videla, ale baby z dvojiciek maju tiez 79 cm kocare a pochvaluju si....ja tak ratam, ze cez zimu budu vo vanickach / budu mat cca 6-9 mesiacov/ a na leto sa do kocika zmestia a ked budu mat 1,5 roka tak im dam len overaly......a ten nanoznik

nasa suseda ma tiez tento vedla seba kocik, deturence maju tak 15 mesiacov a kocikuju ich v overaloch a spia tam ako zarezane....

lumi a ten tvoj kocar je aky siroky? , posli mi nan link prosim ta

lumah
6. feb 2008

dráčik šírka jedného 60cm.
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/peg-...

ale pozri na tento, len neviem kolko je šírka jedného kočíka
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/peg-...

zulka29
6. feb 2008

Ahojte, pisala som Pipke a už má UTZ za sebou a všetko je v poriadku, malé vrtielko sa pekne vrtí 😵

adrina
6. feb 2008

lumi, neplatím zálohu..vymmenili sme si mobili..dohodli sa na podmienkach..asi mi ho aj privezie...
dokúpim si k nemu vaničku...taká,čo slúži aj ako autosedačka....našla som inzerát,ýe jedna baba predáva..tak je zavolám..používala ju len 4mesiace..v záruke..dá zľavu 2tisíc...tak to by bolo fajn 😵

adrina
6. feb 2008

aj ty máš hezky kočiarik vybratý..pre dvojky 😵 😵

lumah
6. feb 2008

zulka sa tešíme s nou 😀

pipka
6. feb 2008

ajojte babulky, tak som konecne dorazila domov, som dnes zobrala utokom vsetko, co som potrebovala vybavit, ked som sa konecne dostala z domu 😉 gyndu, obvodacku, zubarku, do roboty zaniest papiere, hned som sa tam najedla 😀 a uz som tu.
takze babatko ma 5,8 cm, vrtelo sa jak vrtulka, nozicky aj rucicky ma, viac sme nevideli 😵
robil mi ten screening, tak sijove prejasnenie mame 2,1 co je vraj v norme, tak som zase na chvilku kludnejsia, utrogestan uz mozem vysadit, tak aj z toho sa tesim. najblizsie tam idem 20.2., tak dufam, ze aj dovtedy bude vsjo v poriadku 😉

kada
6. feb 2008

ahojte neboj pipka uz bude vsetko ok 🙂

kada
6. feb 2008

ale aj ja sa stale stresujem ten moj krpec bude taky maly stres mann 😀
dnes sa vrtel ze som myslela ze vyskoci mi zbrucha 😀
ale je to mile nech uz je jun hurrrrrrra 🙂
baby inac kedy mate terminy povedzte mi

dracik1
6. feb 2008

kada, kedy termin 😀 , to je vo hviezdach 😀 , ja len dufam, ze nie v juli...ale koncom juna......

kada, pocuvaj mna tie moje deturence dneska normalne v bruchu tlacili silno, moze to byt?...taky neprijemny pocit....

baby, ja strasne zerem 😠 , odhadujem sa na pribratie min. 16 kg

pipka
6. feb 2008

kada, ked prides myskou na fotky, tak tam to kazdej tehulke ukazuje termin, kedy caka babo. 😉

pipka
6. feb 2008

dracul, ja som sa dnes v skolke natlacila kolozvarskej, mnaaam strasne ju lubim, ale nepraj si zazivat, to co ja teraz 😅 🙄 😀 grgam, prdim...no esteze som sama doma 😀

larax
6. feb 2008

ahojte

lumah, vidim ze mas 19-rocnu dceru ako to berie tesi sa?

kada
6. feb 2008

jaj dracik ja som sa len tak pytala neboj ked ta boli to brucho to je dobre znamenie maternica ti rastie
a najviac ta bude boliet v 20tt az do konca lebo v tedy sa naplna maternica babatko si ribi viac plod. vody

kada
6. feb 2008

ano pipka uz to mam dakujem za radu ja som aka dobra 😀
no kde ste vsetky ja som tu zase sama no nevadi ja si mozem pisat aj sama so sebou 😀

adrina
7. feb 2008

brééé ránko 😵

zuzla80
7. feb 2008

Ahojte tehulky 🙂
Pipi už som ti písala do raKETiek, ale aj tu ti blahoželám k malému 6cm človiečiku, musí to byť fakt úžasný pocit vidieť takého drobčeka ako sa vrtí, však tehulky.
My na vás raKETačky myslím a držíme Vám palce, tak držte aj vy nám nech nám KETy dopadnú pozitívne a nech sa čoskoro spolu so Zulkou a Jujkou a mnou 😀 zaradíme medzi vás Paaa

adrina
7. feb 2008

zuzla..budem držať palčeky 😵 😵

kada
7. feb 2008

cafte babule ako sa mate ahoooooooooj adri ty si uz tu 😀
zuzla drzim palceky aj ja

aka bude dnes tema?aby somsa nenudila

adrina
7. feb 2008

kada, nejako meškáš, si doteraz spinkala..ja makám v práci..ale som nachcípana, ledva prehltam, strašne ma bolí hrdlo, hlava..upchatý nos...tak čajičkujem

dracik1
7. feb 2008

baby caute, normalne ma dnes moja dokina nastvala, najprv nemohla nic v mojich papieroch najst, stale sa tam hore dole prehrabovala, potom mi tvrdila, ze ten screening 1 trimestra co mi brali krv sa vyhodnocuje spolu s druhym v 16tt .....tak neviem 😒
bola som z toho vystresovana, chcelo sa mi revat, a mala som depku, ale uz ma to preslo......ani drahy uz nie je 2 tyzdne doma, nemam sa komu poriadne vyzalovat a dnes mi volal ze cez vikend mozno ani nepride, fnuk...

brala mi krv na testy APF, ze vraj keby bolo nieco zle, tak zavola, dufam , ze nezavola....
o 3 tyzdne idem na ten morfologicky UTZ

a nastasie protilatky nemam proti babatkam lebo ja mam krvnu skupinu o negativ a drahy A pozitv 🙂

kada, neostrihas ma??????kedy mozes?

pipka
7. feb 2008

zuzlik dakujeeem a verim, ze sa tu coskoro stretneme 😵

pipka
7. feb 2008

dracik, nebud stresmen, vsetko bude ok, to ta prava ti hovori 😀 😅
ja mam A negativ a drahy A pozitiv, ako sme na tom my s protilatkami ani neviem, mam mu to pripomenut najblizsie v poradni, tak co mam povedat ja 😅
ja si myslim, ze babo bude mat negativ po mne a hotovo 😵

dracik1
7. feb 2008

pipi, ze vraj pri prvom babe je to OK, a mas pravdu , bude po tebe / aj ja som tak narodena/ a druhe babo bude mat + / to , ze vraj sa viac sleduje/... ale to su take nepodstatnejsie veci...
vies , trosku ma nastvala, listovala tam v mojich papieroch asi 5 x take to bolo chaoticke, furt nieco hladala a to ti moc nepridava na psychike....a uz som si myslela, ze budem vediet vysledky z 1 screeningu a nist...ale uz ma to preslo, boze len nech svieti slniecko, lebo potom mam strasne dobru naladu.....moja dokina ma uz tolko pacientiek, ze im to tam prerasta cez hlavu...ale ja som zasa taka otrava, ze sa nikam neponahlam a vzdy vybalim listocek s otazkami a popytam sa.... nie????? 😀

kada
7. feb 2008

dracik jasne ze ta ostriham povedz kedy a dame stretko
adri nehajala som len som bola zase nieco pokupit 😀
dracik tie testy sa vyhodnocuju spolu az ked budes mat afp hotove

dracik1
7. feb 2008

kada fakt????boze ja som krava, lekarka si teda moze o mne mysliet, dufam, ze som to nepohnojila....ked som ten blby papier zobrala z labaku a este som jej ho priniesla aby sa nestratil.... 😠

ale aj tak je to zvlastne, lebo co som citala na nete, tak tie testy skoro vsetykm babam vyhodnocovali cca za 2 dni.....a na zaklade toho boli napr. na odbere napr. choriovych klkov.....

kadusa, dojdes k nam alebo ja k vam, mozes aj cez vikend? lebo ja chodim z roboty domov cca okolo 18-18.30