Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

drak6
3. dec 2007

kada a bananik a hrozienko???? stale nieco zobkat, chude mesicko, zemiaciky, ryza na obed, mrkvicky kusat medzi tym......jablcka, ja som mala dnes rano na ranajky ovsene vlocky s ovocim. drahy varil, moc som ich nezjedla... ale aspon je to zdrave.....

kada
3. dec 2007

jej lauritka a ja to chcem ja mam dvoch jorsirskych terierov

hacina
3. dec 2007

lauro máš krásnýho psíka, aspon ti dělá někdo zábavu🙂) já jsem doma na nemocenské a můžu říct, že se někdy přes den i trochu nudím🙂 a neboj, bud ráda, že jsi v pořádku. kolem mě kamarádky také neměly žádné problémy a mimča jsou v pořádku.

drak6
3. dec 2007

lauri, ziadna panika, ani mne pred tyzdnom este nic nebolo..... 😀

lauritka
3. dec 2007

dakujem babenky. asi budem potrebovat ubezpecovat kazdy den, kada mozes sa tam zaregistrovat aj ty a potom sa hlasuje stale 🙂 ale neviem , co sa da vyhrat. ozaj a viete , ze psiky su velmi ziarlive..ja neviem ako moj Eddy bude znasat niekoho druheo v byte, take male miminko hmmmm 😕

kada
3. dec 2007

no moja mimca pes je strasne ziarliva sestre sa nar.mala tak som skusala najprv s babikou a dokusala jej nohy sranda hahahahahahaha 😀 ale tej babike nie malej

ked pridete domov s miminom tak treba dat hned ovonat psovi

lauritka
3. dec 2007

uz ho mam 13 rokov a to je dost dlha doba.jasne treba sat onuchat,aby vedel, ze je to nase 🙂 len on s nami spi na posteli..tak potom to bude tazke..zase nie je dobre aby olizoval mimino uz od zaciatku.ale viem, ze sa nesmie citit odstrceny, lebo z toho bude chudacik hotovy 😔

kada
3. dec 2007

lauritka presne tak aj nase mrchy spinkaju s nami

lauritka
3. dec 2007

😀 no tu bude s nim tazke, ak si na postel polozime miminko a vy mate este dve 🙂

denka28
3. dec 2007

kada, my sme nemali ICSI, podarilo sa "prirodzene". a nevieme co cakame, lebo som to ani nechcela vediet, potom ked pojdeme na 3D uzv, tak nam to budu vediet povedat asi istejsie, ale to bude az v januari, skorej mi doky neodporucil 3D, nakolko babo sa bude dat super vidiet az od 24tt.takze si este mesiac pockame, a kto vie, teraz budeme mat velky uzv, a mozno nam povedia aj co vidia, ked nieco vidia 😵

hacina, tebe nepovedal doky na uzv v akom si tyzdni? lebo ten uzv vlastne vypise podla velkosti babatka, v akom si tyzdni. a tak by si to mala istejsie 😀

a ten sex, uff uz som pisala, my sme mali zakazane do 3mesiaca sex, kvoli UO, a pravdu povediac, ja sa toho tak bojim, ze do dnesneho dna sme ho nemali, ale nastastie su aj ine moznosti 😀 a teraz nedavno vraveli v telke, ze orgazmus babatku absolutne nevadi, lebo ono citi len malinke stahovanie, a to absolutne neskodi babatku, takze aspon to 😀 inak po tolkych mesiacoch som sa citila ako panna 😀

adrika zo srdiecka gratulujem, dufam ze po chlapoch budes mat aj dievcatko alebo dievcatka ?! 😵

kada
3. dec 2007

mne to moc nevadi kupem ich stale asi kazdydruhy tyzd.ja som vyrastala so psami

hacina
3. dec 2007

denka no právě že mi Dr v CAR nic neřekl, on teda měl službu zrovna takový vyhlášený nemluvka v našem CARu, takže se není čemu divit a já hlupkase ho nezeptala, ale jakmi řekl, že uděláme UT hned za týden, tak mě tím asi ukolíbal a tak jsem si řekla, že všechno vyzvím až ted ve středu.

kada
3. dec 2007

to patrilo lauritke

lauritka
3. dec 2007

denka, ale pri orgazme zu stahy maternice..nemoze to sposobit potrat 😕 ja sa tiez bojim sexikovat 😖

lauritka
3. dec 2007

ano ja viem kada..my sme strasni milovnici psov, drahy ma este vlciaka, ale nastastie byva u svokry..ja vlciaky do bytu velmi neschvalujem 😠

kada
3. dec 2007

toho sa boji aj ja ze mozem dostat kontrakcie

lauritka
3. dec 2007

no j astale hovorim drahemu, ze ty mozes ale ja nie 😀 ale muzov to tak velmi nebavi, ked ty nedosiahnes vrchol..no co uz. musime vydrzat 😉

kada
3. dec 2007

no jasne ja este 9mesicov

lauritka
3. dec 2007

😀 kada, ja ked nebudem na rizikovom, popytam sa doktora kedy mozme 😅

lucia121
autor
3. dec 2007

tak som na skok prisla medzi vas, po tom, co som prespala cele poobedie..ziadne bolesti, ziadna nevolnost, ale spat mozem aj postojacky 🙂
je uplne super, kolko je teraz uspesnych IVFiek 🙂 to tusim este nebolo

kada
3. dec 2007

no lucka hovori sa ze 2007 je velmi plodny a to sme my

hacina
3. dec 2007

lucia musím tedy říct, že spát bych mohla kdykoliv a kdekoliv🙂 Holky nevím proč, ale mně Dr z Caru říkala, že statisticky jsou podzimní IVF úspěšnější než v jiném období. Nevím proč, ale je to zajímavé a my jsme toho zářným důkazem 🙂

lauritka
3. dec 2007

luci ahojki ja som tiez spinkala :P a inac mi nic nie je. 😵 rok 2007 je rok svine plodny rok, plus ja som videla bociany v lete po rokoch 🙂

lucia121
autor
3. dec 2007

este by som povedala, ze je nas tu 95%, co to vyslo na prvy krat 🙂 synator je na treningu, tak idem vyuzit situaciu, idem mu vyhadzat policu s hrackami, utriem prach a pekne poukladam. viete, ze je to pre mna normalne forma relaxu?

tanitta
3. dec 2007

Lauritka.. nasla som vas;)- ale sak nepartim sem ale chcem sa spytat na tu stranku o tych psikoch... i ja som sa prihalsila.. ale neviem najst kde sme nas psik .. kde sa to hlada?? keby niekto ze chcel hodnotiT.. nemozem to najst.. poradis mi?? prapacte ze po ivf o psikoch🙂 ale su to taky maly mojkaci 😵

lauritka
3. dec 2007

luci ;) ja postupne upratujem tiez, ale nevladzem dlho 🙂
tanitka uz so zaregistrovana?? musis sa prihlasit pod svojim menom a keslom, ktore ti poslali emailom. alebo potom si klikni na vsetkych soutezicich a pohladaj ho podla fotky.

tanitta
3. dec 2007

hej uz som sa.. len ja ho medzi vsetkymi tymi psikmi vobec nevidim.. 😅

lauritka
3. dec 2007

uz je ich tam asi vela. tak sa nahlas na tvoje meno a heslo. potom uz hore len skopirujes link. 🙂 malo by to ist.

denka28
3. dec 2007

lauritka, ako som pisala, prve tri mesiace som nemla orgazmus, ani sex, niekedy na zaciatku alebo v polovici 4 mesiaca sme skusali orgazmus, trocha ma pobolievalo brusko ale nic vazne. hovorim v telke vraveli ze je to minimalne stahovanie v maternici, takze to babatku absolutne neprekaza. nemal by to byt problem. inak prve tri mesiace som na sex ani nepomyslela, ale akonahle som koncila 4 mesiac... tyyyy brdddo 😀 tie hormony, vsak by som asi ani nevydrzala 😀 , ok, keby mi povedali ze nemozeme tak urcite vydrzim..

hacina nabuduce sa spytaj, zatial sa prirovnavaj k dievcatam co mali odber ako vy.

lauritka
3. dec 2007

denka prave, ze ani ja nemam chut na sex..to je to posledne na co myslim 😅
lenm chudak musicek si to odnesie ..aj ked su samozrejme ine metody 😀
ale stale to nie je ono 😉 tak cakam, kedy to na mna pride.dufam, ze sa zo mna nestane nejaka frigidka 🙂