Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

nelynka
13. feb 2008

no tak uvidime, dam na teba 😀
len mi poslite vela virusikov aby sa nieco na mna nalepilo..a aj na ostatne babenky, cakatelky 😀

kada
13. feb 2008

tak posielam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
virusov 😀 😀 😀 😀 😀 :- 😀 😀

nelynka
13. feb 2008

dakujem kada si zlata 😀 😀

zulka29
13. feb 2008

Baby, je tu ďalšia stresáčka... 😝 aký má byť ten krčok v tehu? makký či tvrdý??? 😕 prosím ... 😀

dracik1
13. feb 2008

zuli ahoj, ja neviem...ja som ho mala tvrdy.....ale mozno moze byt aj makky ☹ , zuli, ty budes tehu...... 🙂

baby, ja som sa objednala pre pokoj duse na morfologicky UTZ do euromedixu - mam odtial len kladne referencie.....akurat, ze nas to bude stat 2 x tolko 😒 ale hlavne ze kazde babo pozrie 45 min........lebo mj doki mi bude tiez robit morfologicky...ale ze max 30 mi na obe deti......

zulka29
13. feb 2008

Dracik, mne dnes práve zmakkol 😖 ...fnuk

dracik1
13. feb 2008

zuli, neviem 😒 ale aj tak si myslim, ze si tehu..boze preco je to tak strasne cakat na ten ortiel tehotnosti........

zulka29
13. feb 2008

a to zajtra bude o 100x horšie ako dnes...teda ak dovtedy nedojdu kramy... 😝

Dracik, ty už tam máš 18tt, to letí... 😵

dracik1
13. feb 2008

zuli 🙂 nedojdu, a statistika juja a zuzla je v heliose a nie v gynfive....takze 🙂

nelynka
13. feb 2008

zlik aj ja som ho mala tvrdy a uz je mekky na jednej strane a na druhej tvrdsi.. a vraj ma byt dvrdy a nepriepustny..

nelynka
13. feb 2008

a na kontrolu idem az v utorok! 😢

zulka29
13. feb 2008

Nelynka, prečo až tak neskoro? 😕

nelynka
13. feb 2008

lebo vraj moja doktorka ma dovolenku a ta co robi ma jediny volny termin az v utorok..
aj tak si dneska pojdem po lieky, bo do utorka mi nevydrzia tak sa opytam este raz, ci sme sa nahodou so sestrickou zle nerozumeli...nikdy ma predtym na krv neobjednavali..

kada
13. feb 2008

ahojte podla mna ma byt krcok tvrdy

zulka29
13. feb 2008

Kada... ved to...aj podla mna 😔

kada
13. feb 2008

zulka a robila si si testik
skus ho 🙂

nelynka
13. feb 2008

aj podla mna, ked je tvrdy, tak je uzavrety a nepusti vajko von ale ked je mekky je otvoreny a vajko moze vyplavat ☹

zulka29
13. feb 2008

Kada, testik bol na 10 den negat., takže ... 😖 a ten krčok, no neviem, dnes sa mi zdá makkší ako včera, aj keď hrčka na konci ešte je...ach jaj...

kada
13. feb 2008

zulka a to so robis vysetrenie sama to sa da?
alebo ti to niekto povedal 😎

dracik1
13. feb 2008

zuli, pevne nervy zajtra a o to krajsie prekvapko ti prajem..a vidis , iba sa ti zda, ze krcok je makksi

zulka29
13. feb 2008

Kada, to pchám si tam 3 x denne ten Utroš a popri tom hmatám aj krčok 😝

baby, počuli ste? Lauritka má pozitívny testík....prirodzene otehulkovala, zatiaľ to nemá potvrdené z krvi, ale super, nie? 😵

kada
13. feb 2008

coooooooooooooooooooo akurat som na nu myslela to je super a kedy ide na krv
zulik to som nevedela ze sa to da nahmatat aako to zistis to vobec neviem
no zajtra budem na vas cakat ako dopadnete a co lauritka si kedy robila testik

dracik1
13. feb 2008

ja skapem....tak to je super.....a to je uz druhy zazrak......ako erikae 🙂

zulka29
13. feb 2008

ževraj po IVF sa naštartujú vaječníky a šup... 😀

Baby, toľko radosti zajtra nemôže byť, to ja budem zajtra tá smutná... ☹ ☹

kada
13. feb 2008

zulka neboj drzim ti palceky a hned pis ked budes vediet vysledok
neboj bude pozit 😀 tfuj tfuj tfuj

zulka29
13. feb 2008

Kadi... 😝 ...dakujem... 🙂

dracik1
14. feb 2008

ahojte baby, pekny den......

kada
14. feb 2008

no cafte ako sa mate a co nove adri akosa ma lumah
dufam ze je vsetko ok povedz jej ze drzim palceky

kada
14. feb 2008

ako baby to co je kde ste vsetky zase som tu sama no nic ja si rada popisem sama 😀
tak skusim to zajtra mozno niekto pride 😎

dracik1
14. feb 2008

kada, baby kaslu na nas,inak dnes boli vsetky v snazilkach, zulka bohuzial dopadla zle, nie je tehu ☹

juja a zuzla su tehu 🙂