Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
27. aug 2008

kveti ja som tiez uz rozmyslala nad kocikom 😀 mne sa tandem velmi paci, ale tak si vrvim ze ked su tie dvojcence na seba stale zvyknute ci si nebudu chybat ked sa neuvidia....no neviem 😅

kvetka2
27. aug 2008

hava, ja si práveže myslím, že je dobré ich občas od seba oddeliť, aby neboli na seba príliš namotaný a nech je každý z nich samostatná osobnosť. Aj keď pri jednovaječných dvojkách je puto určite silné 🙂
ak objavíš pekný tandem aj pre novorodencov-daj vedieť, nech sa inšpirujem 🙂 asi to bude predsa len tá najlepšia varianta.... aj ked je na kočík času dosť, ale ja sa takýmto úvahám nedokážem ubrániť 😉

fedra
27. aug 2008

Ahojte ... tak sa pridam k diskusii o kocarikoch
Mne sa tandem tiez paci /pozerala som Jane/ ale mne vadi to, ze ked sa pouziva uz bez korbiciek, tak predne sedadlo na sportovom sa neda zlozit tak, aby dietatko bolo vo vodorovnej polohe. Chuda male, takze ak zaspinka, tak ho nemozete sklopit a musi spat v sede.
Ja sa vobec neviem rozhodnut ci tandem alebo vedla seba.

fedra
27. aug 2008

mne sa este celkom paci TFK Twinner

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

takyna
autor
27. aug 2008

Fedra to je tiež pekný kočárik 🙂 , ja hlavne chcem kočík, ktorý sa dá hojdať a lahký, s úložným priestorom na nákup, s velkou vaničkou pre bábo 🙂

kvetka2
27. aug 2008

ahoj fedri, ty nemáš problém dostať sa cez dvere? - lebo ak by som ja nebola obmedzené dverami, tak by som neváhala a brala vedľa seba s prednými otočnými kolieskami. Pri tandeme ma odradzuje to, že nebudem poriadne vidieť na obe babatka 😒 .
Ten TFK Twinner je pekný. Pozerala som na www.dvojcatka.cz -tam sú tiež pekné, ale tandemy skôr od 6m.

fedra
27. aug 2008

taky, ja ak by sme mali len jedno babenko, tak mne sa velmi pacil CAM Cortina

Kvetka, ani nie, lebo my mame postaveny domcek a tam terasou prejdem, mame tam dvojkridlo. Akurat tie obchody, ale snad to az taky problem nebude.
Akurat ma stve,ze sa neda na tento napichnut autosedacka
A pri tych tandemoch mi aj trosku vadi,ze to druhe babenko ma malo miesta na nozicky, sa mi tam zda take zapucene

hava77
27. aug 2008

kvetka ja som sa divala na tie klasicke a su robene tak ze maju do širky do 80cm a to ti do dvier vojde? ci mate uzsie dvere? lebo klasiky dvere su 80cm

takyna
autor
27. aug 2008

Fedri to je fakt dobrý typ ďakujem, to sú krásne kočíky, musím pouvažovať 😵

kvetka2
27. aug 2008

hava , väčšinou deklarujú šírku 79cm a vraj prejdú cez 80ky dvere 😕 takže asi tak na chlp sa to pretlačí
fedra, tak ty to máš super- bez problému 🙂 teraz len vybrať ten naj 😵

fedra
27. aug 2008

problemom bude ale vybrat .... inak tie dvojkove su fakt dost drahe. Mne sa paci aj Jane tandem ale ta cena, ach jaj 😢

fedra
27. aug 2008

taky, no mne sa paci velmi a aj sa mi zda prakticky, hlavne v tom, ze tam uz mas vsetko : hlboky, sportovy, autosedacku aj tasku s prebalovacou podlozkou. Ja som si s nim uz aj pochodila po obchode v MT 😀 😀 😀
A tak sa fajne tlacil 😉

takyna
autor
27. aug 2008

fedri a dá sa aj hojdať?

fedra
27. aug 2008

aaaaa ... ty a vies ze to ma ani len nenapadlo vyskusat 😨

takyna
autor
27. aug 2008

lebo tieto moderné kočíky sa dnes nedajú hojdať, asi som staromódna, ale mne sa to páči 😵 také hojdanie bába, čo už, mne sa páčia aj TAKO značka

fedra
27. aug 2008

idem kuknut ... no my dvojky mame trochu obmedzeny vyber.
A najhorsie je,ze v ani jednej predajni nie je dvojkovy kocik vystaveny, takze nie je mozne ho vidiet "zivo"
Ja mne sa hojdanie paci, len ma to az do tejto chvile vobec nenapadlo 😅

takyna
autor
27. aug 2008

v BB na Huštáku je vystavený dvojkový kočík, v tej novej budove, kde je množstvo detských vecí

fedra
27. aug 2008

kde v BB ?
Ked ja tam poznam iba Centrum, Europu a ten smer na Baumax /co tam bola Jopa/
Ja zatial len tak opatrne okukavam vecicky, bojim sa este nieco kupovat 😔

takyna
autor
27. aug 2008

Od Európy prejdeš na začiatok pešej zóny na Dolnú ulicu, Je tam poisťovňa , hneď dole na začiatku Dolnej ulici, a oproti poisťovni je nová pekná budova postavená a hore na poschodí sú detské veci, je presklenná nedá sa to minúť vidno aj z cesty kočíky

takyna
autor
27. aug 2008

Dnes ráno som si vstala na váhu a o kilo a pol som mala menej, tak ma to naštartovalo, že som doslova zožrala 4-veľké taniere , makarlónov s brokolicov, že teraz ani dýchať sa mi nedá 😒 😎 nuž obžerstvo je hriech aj v tehotenstve 😅 🙄

hava77
27. aug 2008

taky lenze v tehotenstve sa je na koho vyhovarat 😀

tanitta
27. aug 2008

ahojky tehulky.. tema kociky??? 😀 .. ja planujem niekde nabehnut na okuky co ake su...zatial nekupujeme nist...ani tie ponozky.... 😅 ....bola som na poradni takze sme ok... idem na 3D v 26+4tt...

dracik1
27. aug 2008

fedra, kludne si kupte kocik z bazaru, leboo ked budu mat dvojky tak 6 mesiacov , tak sa ti do tych vaniciek v kociari ani nevlezu 😲 a budes rozmyslat nad nejakym lahkym kocikom a fo toho by som radsej zainvestovala....nasi chalosi maju 2 mesiace a Kubo je taky velky, ze sa mi do tych prenosnych vaniciek fakt v zime nezmesti... 😀

baby, ja som kupovala veci strasne narychlo cca v 30tt, lebo som bola furt v nemocke 😲 , starsne som sa bala a bola som poverciva...ale naozaj staci kupit zakladne veci a potom dokupit, ved dnes su obchodaky otvorene furt 😀

tani, bozinku, ty si uz 22tt???? nevies uplnou nahodou co je s peckou????

taky, neboj, ja som s dvojkami pribrala za cele tehu len 13 kg a chalosi maju v 37tt 2400 a 2600 g.....

baby, velmi vam drzim palce 🙂

tanitta
27. aug 2008

Cau Dracik 😉 .. s peckou vobec neviem co sa deje... ☹ ...asi "prastila" s diskusiou vycistit hlavu od vsetkeho... ale ja stale dufam ze sa tu objavi ako uz ani nie tehulka ale rovno mamina 😎 .. myslis ze dost letia tie tt???😀 ale asi aj dobre to vidite aj na drobcekoch vsak? ;)
.. ja som poverciva neni ale zvysne %to rodiny ano.. tak preto nekupujeme nist...dobruuuu

takyna
autor
28. aug 2008

Ahojte tehulky, ani ja nič nekupujem, lebo presne ako Tanitka napísala, zvyšok rodiny je poverčivá 😔 a mňa to ťahá s nimi, tak Dráčik tiež to istý ten 30tt aj u mňa 🙂 , my máme veľký ULZ 16.9, nechce sa nám riťkou otočiť tak neviem či uvidíme čo sa vo mne skrýva, 🙂 možno to bude prekvapko až do pôrodu 😵 , mám stále bolesti v zadnej časti hlavy asi z chrbtice, tak musím ísť dnes na vyšetrenie k doktorovi, Dráčik ani nemôžem veľmi pribrať práve kôli tej chrbtici a aj preto, že pri stimulke som nabrala naspäť všetky kilá čo som poctivo zhodila, takže idem z vysokej váhy, a mala som zlomený stavec 12-ty na chrbtici tak ma to ničí 😝

takyna
autor
28. aug 2008

ináč Dráčik tý tvoji synáčikovia sú taký krásny, moja 17-ročná dcérka skonštatovala, že tu na koníku sú strašne krásne detičky 🙂

fedra
28. aug 2008

taky, ja som za ten pol rok stimulacii na IUI a IVF pribrala 15kg
Tak ja som teraz aj celkom rada, ze som 3 kg zhodila pri tom vracani.

takyna
autor
28. aug 2008

fedra ahoj, ja som pri stimulke pribrala 16kg takže viem o čom to je ☹

fedra
28. aug 2008

bwe 😝
Ked som hlasila vahu do tehu knizky, az sa mi oci prevratili. Cakala som, ci doktor nebude mat pripomienku ale ten len povedal : jooj, uvidite ako to pojde dole pri kojeni a este s dvojcatkami 🙂
Bol zlaty a ten neprijemny pocit z vahy zmizol.

takyna
autor
28. aug 2008

fedri neboj ty pri dvojíčkach a ja tiež pri jednom budeme mať váhu cobydup dobe 😉 😀 len nech to dotiahneme do úspešného konca, včera na STV2 dávali krásny seriál dokumentárny o zrode života, až po pôrod, plakala som ako dážď, celý vývoj človiečika dávali vo vnútri maternice ako sa hýbe ako cmúla prštek, proste úžasné to bolo, nepozeral to niekto? a tá baba čo čakala bábo si tak pekne povedala, že miluje svoje telo lebo v ňom môže nosiť dieťatko, tak aj ja si to tak teraz vravím 😀