Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

smoulinka13
3. jún 2014

@zuzina1881 hej tej genetike som rada 🙂 no skusim aj zajtra...uz nemam co stratit 🙂 ty ides kedy na krv? pondelok? ja az utorok

montek
3. jún 2014

@smoulinka13 Neboj ,ešte skús za dva-tri dni,ešte neni nič stratené 😉 držím palce

smoulinka13
3. jún 2014

@montek dakujem, budem skusat a vyvolavat duchov xixi, dnes sa mi to akosi nepodarilo

montek
5. jún 2014

Ahojte dievčatá! Ja som nevydržala a dne som testovala,je to 10deň. No čiarka len jedna ☹ to už by muselo vidieť ,keby som bola tehu.Ako ste na tom vy? Dúfam,že lepšie ako ja ,držím palčeky 😉

smoulinka13
5. jún 2014

@montek ahoj moja to ma mrzi :( ja som dnes uz netestovala radsej, budem az zajtra, vcera som tiez mala len jednu ciarku

montek
5. jún 2014

@smoulinka13 Držím palce moc ,moc 😉

montek
9. jún 2014

Ahojte!
Prosím o radu,máte niektorá skúsenosť po KET mám na 14den po vklade pozitívnu krv,no HCG mám nízke len 82. Máte s tým skúsenosť,môže sa mi to ešte zvýšiť? Mám ísť na kontrolný odber za 4 dni.Ďakujem za Vaše rady a skúsenosti 😉

lenka54321happy
15. jún 2014

lenka54321happy Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat otazku....
Mam zamrazene 3 expandovane blactocysty, ktore ale neboli zamrazene na 5ty den, lebo sa pomalsie vyvijali ale az rano na 6ty den....
Mate niektora s tym skusenosti?
Obavam sa teraz ze kedze sa pomalsie vyvijali, tak sa neuchytia...
Vkladali Vam niekomu 6dnove blactocysty?
Dakujem velmi pekne
L x

lilly158
1. júl 2014

Ahojte kočky. V poslednej dobe som toho vela precitala ohladom KET, kedze v blizkej dobe by som ho chcela podstupit. Montek - ako si dopadla ? Dufam, ze hcg zacalo rast!!! lenka54321happy - a ty ako ? Dufam, ze sa drobcekovia uchytili a ty sa radujes 🙂 Ja som bola na IVF, co nam hned na prvy krat vyslo a mame 2 rocnu dcerku, tak by sme jej chceli teraz poriadit surodenca 🙂 Len mam hroznu dilemu, ci si dat vlozit 2 alebo len 1. Dvojicky by som moc nechcela, ale aj pri malinkej mi vkladali 2 a uchytilo sa len jedno. Tak neviem. Mame 8 mrazacikov, ale pamatam si, ze ta doktorka hovorila, ze nemaju moc dobru kvalitu, tak uvidime ako to dopadne. Mam na vas este otazocku, brali ste nejake lieky pri KET ?

lenka54321happy
8. júl 2014

Ahojte, uz nikto nechce pokracovat v tejto teme? ☹

veronka88
22. júl 2014

@lenka54321happy Ahoj, ja som po prvom neuspesnom ET a caka ma prvy KET. Chodim do Gyn-Fiv.. Som z toho smutna, verim, ze druhy pokus vyjde..

leni11111
22. aug 2014

Ahojte, my sme po úspešnom IVF a máme 2,5 r. chlapčeka. je rozkošný a chceme ísť teraz na KET. Tiež mám isté obavy, ale pevne verím že to vyjde. My máme len 1 snehuliačika takže je to dosť stresujúce, ale vraj vo výbornej forme :D tak dúfame že to bude ok. chodí ešte niekto do Heliosu MT?

lilitela
7. sep 2014

@montek ahoj, ako to dopadlo? Zvysilo sa ti to hcg?

lilitela
7. sep 2014

@milla82 prosim ta a do akeho centra chodis?

montek
7. sep 2014

@lilitela Ahoj,
ja som komplikovaná žienka. Napred HCG 82,po 4 dnoch kolo 260,po ďalších 4 dňoch 700. No to ma už odoslali do nemocnice. Tam si mysleli ,že som potratila keďže som špinila a nič na UZ nevideli.Na druhý deň ma vyčistili a poslali domov.Na druhý deň po prepustení som šla na kontorlu ,doktor mi vzal krv a poobede už mi volal ,že mám okamžite ísť do nemocnice ,že mám HCG kolo 1400. Že to je určite mimomaternicové ,že to nevideli.No si predstav prídem tam a doktori zas nič nevideli.Hneď ma brali na sál,urobili mi laparoskopiu ,nakoniec to našli vo jednom vajcovode. Bolo to hrozne stresujúce,napred šťastie ,že snáď keď to HCG stúpa bude dobre,potom zas neistota ,že ani doktori nevedia čo to môže byť ....

lilitela
7. sep 2014

@montek to ma mrzi. To je neprijemne ze to nie je hned vidno v tom vajcovode. A to si spinila napriek utrogestanu?

montek
7. sep 2014

@lilitela Ano aj keď som brala utrogestan ,tak som špinila. Ono ,že to je vidieť keď je to mimomaternicové,no stáva sa aj v malých prípadoch a to som bola práve ja ,že to vidieť neni.Ešte mám možnosť posledného IVF ,no bojím sa.No na druhú stranu si hovorím,čo keď si raz budem vyčítať ,že som nevyužila poslednú šancu...

lilitela
7. sep 2014

@montek treba do toho ist. Prave preto ze je to "posledna" sanca. Cas uteka. Presla si si narocnymi vecami ale najlepsi liek je dalsie dieta no a hned zatym cas.

lilitela
8. sep 2014

@montek a ako dlho si bola hospitalizovana pri tej laparke?

montek
8. sep 2014

@lilitela Prijali ma v piatok poobede kolo šiestej,ešte večer ma zoperovali a nedeľu som sa vypítala domov.Doktor povedal ,že keď sa dobre cítim ,ale aj tak by ma už pondelok určite pustili.

misenaf
12. nov 2014

@lenka54321happy ahoj aj mne tak mrazili na 6.den lebo sa pomalšie vyvíjala a nebola ani expandovana iba blastocysta. Pýtala som sa či je fakt vhodna na mrazenie a oni že oni ju už zamrazili lebo oni nesmu pekne blastocysty vyhadzovať. Tak mi ostáva len veriť že vedia čo robia a nie len o peniaze tam ide. Ako ste dopadli po Ket?

ivka3901
8. jan 2015

Ahojte tento rok ma čaká KET asi v marci ešte čakán na výsledky z r. Imunologie tak uvidíne :-I

dorotka2013
25. apr 2015

@ivka3901 ahoj...absolvovala si uz to KET? mna to prave caka 🙂... teda dufam ze bude dost dobra sliznica... hladam tu na konikovi nieco o tom, nasla som tuto diskusiu ale uz sa asi nediskutuje... :(

isabella22
10. jún 2015

@dorotka2013 ahoj uz si bola na vklade?? ako to dopadlo? ja idem na ket koncom juna 😉

maminka1986
15. júl 2015

HALOOO JE TU NEIKTO??? 🙂))

zojaaa
30. júl 2015

@maminka1986

@isabella22
@dorotka2013
@ivka3901
@misenaf
@lilitela
@leni11111
Ahojte, buduci tyzden idem na ket! Uz sa neviem dockat!
Dufam, ze mi vyjde na 1 pokus, lebo mam len 3 embrya uz, ale vraj boli velmi dobrej kvality....snad sa rozmrazi a uchyti sa!
Ako ste na tom? Vysli vam vase kety??😉

maminka1986
30. júl 2015

@zojaaa ahoj ja osm dnes 7 den po kete...pocity neviem čo si mylset pichalo ma okolo vaječnikov,bola mi zima,včera ma prehanalo!!!??
prsia ma boleli už teraz nie užas...aj podbrušok a teraz nič....
ja mam 6 embyrjok ešte...hned sa rozmrazilo a krásne delilo super kvalita a blastocysta...tak uvidime

ivka3901
30. júl 2015

@dorotka2013 ahoj no KET nevyšiel ☹ ešte máme 1embryjko,ale nechystáme sa tak skoro pre neho kedže je už posledné☹

ivka3901
30. júl 2015

@zojaaa ahoj no KET nevyšiel☹ ☹ ☹

isabella22
31. júl 2015

@zojaaa no ja mam tiez 3 embryjka este a KET sa mi tiez po 2 razy nepodaril....zajtra idem na dalsi tak sa uvidi....