Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

dorotka2013
31. júl 2015

@zojaaa
@ivka3901 ja som sa ku KET zial este nedostala, naposledy pondelok mi stopli uz 4 pokus... stale mam nizku sliznicu ☹ ... netusim co by sa dalo este urobit...

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 a brala si lieky na sliznicu?? do ktorého car chodis?? aku vysku si mala??

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 brala som estrimax...uz asi vsetkymi moznymi sposobmi...jeden cyklus jest, druhy vkladat, treti kombinovane...jeden cyklus bez liekov ale to mi robila taky zakrok na nastartovanie sliznice - vtedy bola 7,1mm...tie ostatne cykly 5-6mm... ☹

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 no mne naposledy namerali 6,2mm a idem na ket...vraj ked je zdrava maternica to staci....vraj pri normalne ovu viac ani sliznica...

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 vazne? to mne dr stale hovori ze aspon 6,8-7 mm musi mat...ze idealne je 8-10mm... tak teraz neviem... a kde chodis? ja do BA, Iscare...

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 martin helios....vraj ked zeny nemozu mat dlhsie ani po estrogénoch vyssiu sliznicu robia sa vklady aj pri nizsej sliznici...

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 to som este nepocula... tento cyklus som zacinala stimulku u svojej dr ale posledne 2 kontroly boli u dvoch inych dr kedze moja mala dovolenku a obidve mi povedali ze to nestaci, ze nie je velka sanca na uchytenie embryjka... no som zvedava co mi idu teraz vymysliet... a kedy ides na ten KET? drzim palce..

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 idem zajtra...po pravde aj ja som si myslela ze malo najprv tiez chceli odlozit no ja som na tom aj trvala a koniec koncov povedlai ze som mlada maternicu zdravu tak preco nie....mas aj vysetrenia porobene?? tiez mi chceli dat estrimax no nesuhlasila som

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 mam aj nejake vysetrenia, tie zatial boli ok, len ja uz taka mlada nie som ☹ ... no tak zajtra teda vela stastia a ak mozes daj potom vediet ci ti to vyslo 🙂...drzim palce...

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 jasne no len verim ze nebudem musiet pisat zle spravy ☹ tak vidis nie vzdy plati ked si mlada ide to lavou zadnou... 😖 mne nic extra nezistili teda takmer nic aj tak sa kety nedaria...

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 urcite to budu dobre spravy 🙂... aj pre teba aj pre mna, aspon budem mat nadej ze aj s takou nizkou sliznicou sa to da 🙂... kolko mate este snehuliacikov? kolko si davas vkladat? mala si ohss, preto mas KET?

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 nie ja som mala aj ET aj 2 kety no bohuzial nevysli...a mala som aj nizku aj vysoku sliznicu no neuchytili sa...nemala som ohss ja som ani nevedela ze ma stimulovali a to som mala 23 vajicok....

dorotka2013
31. júl 2015

@isabella22 fiiiha...krasne cislo...tak mozes skusat 🙂...aj ked najlepsie by bolo keby sa podarilo co najskor... ja som mala len 3, aj su vsetky zamrazene... preto moja dr asi nechce zbytocne riskovat...

isabella22
31. júl 2015

@dorotka2013 tak nam ked nevyjde ket sice mame este 2 mrazacikov ideme do brna...ja som si nedala aj tak vsetky zamrazit iba 4....

zojaaa
31. júl 2015

No som mala sliznicu na 10 den cyklu 9,2!!! Len dufam, ze sa mi to podari, ked uz tam ostali iba 3 embrya...

dorotka2013
31. júl 2015

@zojaaa krasna sliznica 🙂... tisko zavidim... ale zelam ti nech vam to vyjde 🙂

leni11111
31. júl 2015

Ahoj. Tak ja som bola na ket v oktobri a 7.7. sa nam narodil nadherny chlapcek😍💝

isabella22
1. aug 2015

@dorotka2013
@zojaaa
@leni11111 babule tak dnes po kete 😉 a jak som vam vravela ze sliznica ma len 6 mm???dnes o 5 dni som mala uz krasnych 9mmm a to ma odhovarali od ketu velmi sa tesim...verim ze to uz musi vyjst.... 😉

dorotka2013
1. aug 2015

@isabella22 super!!. drzim palceky nech sa poriadne uchyti a uz sa nepusti 🙂

isabella22
1. aug 2015

@dorotka2013 dakujem 🙂 velmi ma to potesilo ked mi to povedal...teraz uz len pozitivny test nech je... 🙂

zojaaa
2. aug 2015

@isabella22
Supeer, a kolko v akom stadiu ti ho vkladali? Kolko bunkove?
Budes aj skor testovat?

Ja ked som cakala dvojicky, tak tusim na 6 den som uz mala slabicku druhu ciarku...ale hcg som mala nenormalne vysoke, lebo som cakala dvoch....

Ja sa chystam na nejaky 8 den urobit test, ale mne budu vkladat nejaku blastocystu, takze uchytit by sa to malo skor ako ked ti vkladaju napr 4-8 bunkove embryo, ktore este cca 3 dni plava v bruchu a dalej sa deli..aspon tak si myslim...

maminka1986
2. aug 2015

ahojte baby mne vkladali 22.7. blastocystu po PK...sliznica bola okolo 12 mm ak nie viac... na 10 den po som robila test ..utorok idem na krv mojmu dokymu..prajem Vám zažit ten pocit ja som plakala a neverim stale..držim palčeky...
bol to náš prvý KET ,odložený ET kvoli mojej operácii.

zojaaa
2. aug 2015

@maminka1986
Kraaaasne, gratulujem!!!!!!
Raz som to uz zazila a tiez som revala jak mala!!!
Ps - tisko zavidim!
Uzivaj tehotenstvo!

isabella22
2. aug 2015

@zojaaa no mne vkladali 5 dnovu blastocystu...neviem ci budem testovat a len nervy si robit...

maminka1986
2. aug 2015

@zojaaa dakujeeem 🙂) no verim že bude všetko v poriadku...🙂 a držim palce každej jednej tu z vas!!!

isabella22
4. aug 2015

@maminka1986 gratulujem☺a chcem.sa.spytat mala.si.aj nejake.priznaky?ja.sice este len.3 den po.ket ale neviem.ci to vyslo ach jaj

maminka1986
4. aug 2015

@isabella22 dakujeem dnes mi budú volať ako krv...
No 4 den po ket ma pichlo silno v maternici a do konecnika to šlo. .
To bola sobota boli sme na pivko ja nealko 🙂
Stredu utorok utorok stredu ma prehnalo v noci nechápala som a to bol priznak a jeden den ma palili prsia a teraz nic....
A krize nenormálne ma boleli..
A zimnicu som mala no presne ako pred MS v den ocakavanej MS som spinila trosku
Neverim doteraz ze som tehu plakala som ked som uvidela test.
Drzim velmi palce prajem ti to zo srdca

isabella22
4. aug 2015

@maminka1986 dakujem mna zas rano po umyti zubiv naplo a musela sa vyvratit...no nebudem sa radsej sledovat....drzim.prsty nech je pekne pozitivna

maminka1986
5. aug 2015

@isabella22 no teda no uvidiš..aj mne bolo blbe ale robil a robi tpo aj Utrogestan...
krv mam 685 alebo 658 teraz neviem 🙂))ale asi 658 hcg

isabella22
5. aug 2015

@maminka1986 no.ja nemam.utros to.byvalo.zle.aj mne...ja mam.crinone.gel...tak.to.sa tesim.uz len.pekne raste☺kedy si.robila.prvy test??