Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
18. sep 2008

Ahojky tehulky.. idem na poradnu cochvilka...
Tinus... no aj tvoj Filipko bude frajer 😵 ... teraz su tie komplety take bohove.... 😎 ... aku velkost dupiek mi bude treba?? kosielky 56 a 62? radsej kabatiky 62?.... 😨

tanitta
18. sep 2008

Zuzla...a pekny srdieckovy zazitok zelam... nech bije ako zvon!! 😉 .....

kvetka2
18. sep 2008

dobré ránko tehulky 🙂
tani, ja si lámem hlavu, aké veľkosti kupovať, lebo dvojičky bávajú obyčajne menšie ako jedno bábo a chcem kúpiť aj pár vecí v 50, aby mi v tom neplávali na začiatku 😉 Ale baby s jedným bábom odporúčajú minimum 56 a potom 62 a viac. ten modrý overalček sa mne tiež veľmi páči, zatial nemôžem niečo také zohnať. Možno predsa len vyskúšam aj ja mimibazár- niektoré veci sú fakt pekné.

tinucha
18. sep 2008

Táni, 56 ani nekupujem, ak do pôrodu nič nebudem mať, tak potom kúpim, ale mám taký tušák, že podostávame práve túto veľkosť. Kupujem 62 (to je od 0-3 mesiace), 68 (od 3-6 mesiacov) a dnes som kúpila aj nejaké 74-ky (od 6-9 meisacov), ktorým som nemohla odolať. 🙂 Do niektorýchvecí možno dorastiete skôr, do niektorých neskôr. 😉
Teplejšie veci mám 62 a menej teplejšie a letnejšie 68 a 74.

takyna
autor
18. sep 2008

Ahojte tehulky dnes ste nejako privstali 🙂 , Táni v albume máš podobné veci na ktoré som ja poškulovala očkom 😉

hava77
18. sep 2008

ahojte, tanitka tie vecicky su krasne, ten overalik je super 🙂 jozko v nom bude chutnucky 😉
ja sa neviem dockat ked uz budem tiez nakupovat 😉

hava77
18. sep 2008

jeeeeeeeeeeeeeeej dnes mi skocil dalis tyzden 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fedra
18. sep 2008

ahojte ...
havka, tak vidis ani sa to nezda a uz si v druhom trimestri 🙂

hava77
18. sep 2008

ahoj fedri, no v skutocnosti som dnes12+1 a druhy trimester sa rata az 13+1 tak som to niekde citala ale pre mna je dolezity ten 12tt 😉

fedra
18. sep 2008

viem,viem ... ale to uz mas len za par 🙂 To uz sa ako keby ani nepocita ... to najhorsie je zazehnane, nie ?

hava77
18. sep 2008

ja si tiez myslim 🙂 🙂 🙂
a ako sa mas este ti byva blivno?

fedra
18. sep 2008

my uz dobre ... grckanie je za nami. Teraz dohaname tie zhodene kg zravou maniou 😝
Niekedy sa citim blbo, ale to skor tak unavene a slabo
Ked pridem domov o 17.00 z prace, nieco uvarim a potom som uz celkom nemozna ... 😖

fedra
18. sep 2008

havka a kedy ides na meranie NT ? To este pojdes do Helika ?

hava77
18. sep 2008

na meranie idem v utorok, a trosicku sa bojim 😅 a ano idem do heliku ja im celkom doverujem a nie je to od nas zas tak hrozne daleko a pravdupovediac ani tych 500,- mi nie je luto

tanitta
18. sep 2008

Uff baby... dnes som riadny zmatkar.. co vsetko sa mi stihlo stat za tie 2hodky co som tu nebola...zacalo to ze som buchla autooo 😅 .. ale v poho... domiesala som papiere od dr...a zistila ze vysledky som odniesla uplne niekde inde...a za to moze to ze mi sakra zistili zyvseny cukor 😕 ...vela som pribrala takze nasadena dietka musi byt.... 😔 .. a ja tak lubim sladkeeeeeeee....inak fesak sa ma dobre dnes ho tak nazval doky 😅 ... buduci tyzden 3D

hava77
18. sep 2008

tanit a kolko si pribrala? neboj auto aj papiere sa vyriesia 😉

fedra
18. sep 2008

aj mna to napadlo ze kolko si pribrala ?

kvetka2
18. sep 2008

ahojte fedra a hava
havka, ja si tiež myslím, že najkritickejšie obdobie máš už za sebou, teraz sa budeš krásne zagulaťovať a fučať 🙂
fedra- ja to mám presne ako ty- prídem okolo piatej domov- a hned sa zvalím do postele úplne unavená a väčšinou mi mangel urobí niečo papkať ( žiadne vyváranie, také drobnosti, ale to je jedno, lebo som hladná ako sup 😉 ) . A potrebujem aspon 1/2 hod aby som sa dala trochu dokopy, ale tak či tak už len polihujem. je to fakt únavné- hlavne ja už mám celkom veľké bruško 🙂 tak niekedy ledva fučím

tanitta
18. sep 2008

Zatial 9,5kg... za posledne 3tyzndne som 3kg...a to je ze strasne vela.... ze nepribera fesak ale ja a to znamena ze sa zdrziava voda v tele aj a tym aj riziko spojene s tym.. co moze hrozit... vysoky tlak...nieco aj s placenotou sa moze udiat .. same dobre spravy... 😕

kvetka2
18. sep 2008

tanittka, tomu sa povie- ked sa darí,tak sa darí. Zvýšený cukor ti zistili po tom glukózovom teste? Ach jo, som zvedavá, čo zistia mne, lebo ja tiež priberám veselo, nie že by som žrala 😀 ale som často hladná...

hava77
18. sep 2008

no veru pomalicky potichucky priberame, ale ako vravi kvetka ked sme stale hladne 😀
a co obsahuje ta dieta 😕 ?

gabika24
18. sep 2008

ahojte babulky...
tanittka, neboj, všetko bude ok 😵
havka, gratulujem k tomu ukončenému 12tt 😵
pekný deň babulky 😉 dnes nebudem stíhať pc 😅

kvetka2
18. sep 2008

ainak, si myslím tanittka, že 9,8kg v 25tt určite nie je veľa.
Ja som dokonca čítala, že tehulky s dvojkami priberú priemerne 15,5kg až 20,5kg 😅

fedra
18. sep 2008

kvetka, no ja este moc brusko nemam, ale fucim statocne
Ked nieco urobim, tak hned fucim ... hrozne. Dokonca aj ked zaspavam, tak je zo mna take fucadlo 😝
To si teda ani neviem predstavit, co to bude ked budem mat brusko
Ja ani nejem vela take varene alebo chebik ... ale skor jogurty, jablka, tycinky ... no same sporostosti 😀
Tani, mne sa to zas az tak moc nezda 😕

fedra
18. sep 2008

kvetka nesranduj ... 20kg ???
to ak ja tolko priberiem, tak ma ani na porodnu salu nepustia .... budem ako vorvan

tanitta
18. sep 2008

Kveti... hej po glukozovom po 3odbere to bolo ..tam tie hodnoty vyskocili....
sak prave ze ani neviem co sa ma jest a nema pri nejakej tehu diete.. neviete o niecom?? priprava a tak.. asi musim preluskat diskusiu o diabetes 😅 ....

fedra
18. sep 2008

tani, no ja si myslim ze asi len take varenie /dusenie/ na vode, ziadne biele pecivo ... ved zas v tehu ta dieta nejako drasticka byt nemoze, nie ?

hava77
18. sep 2008

no dufam ze mna to nepostihne, lebo ja na diety velmi nie 😎 som skor tak na porusovanie 😀 , ale zas pre zdravie baba spravi kazda z nas hocico....

tinucha
18. sep 2008

Ahojte. Táni, takže tak? No neviem tehu cukrovka a zadržavanie vody v tele nie je to isté, či áno? 😕 Ak sa zadržiava voda, malo by sa vylúčiť zo stravy slané jedlo. Ak je v krvi cukor, tak asi tak ako písali kočky, pozor na polysacharidy ako biele pečivo, zemiaky a neviem čo ešte. 😒
Ja idem na sladkú vodu budúci týždeň. 😖

tanitta
18. sep 2008

No budeme varit dietno 😅 ....ale ja si myslim ze to po porode bude ok...vela zien to ma...no utekam ja zase....na predporodnu pripravu... ZATIAL SA MAJTE...;)