Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
20. sep 2008

Tanit máš na rozmyslenie ešte pár mesiačikov 🙂 , pekný víkendík všetkým prajem, ja idem jesť veľkou lyžicou, na tú 80-tku ideme, tak sa teším na rezne 😉 mňam, ahojky ,,,,,,cmučky............. 😀

tanitta
20. sep 2008

Taky ty sa mas 😵tak si to pekne uzite;) ... ja teraz musim jest tak vseliak.. aby som nebola prezrata a ani hladna... 😅 ....tak si stopujem kazde 3hodinky....merala som si glukozu no amen tma 😔 ...potom na mna prisla hyperglykemia...no uzasne.. ale pridem na to ako to bude najlepie 😉 ...

gabika24
20. sep 2008

ahojte, som tu síce chvíľu nebola, ale čítala som,čo ste písali...
u nás na poradni všetko ok, aj sono, aj prietoky, aj bábätká 😉 aj ja 😀...
dokonca sú obe bábätká väčšie, než uvádzajú priemerné hodnoty na tento tt... - tak sa tešíme 😵
pekný víkendík babulky - taky, daj si riadne do nosa - teda myslím tým jedlo - to máš odmenu za tie stresy, čo ti doktori robili 😉

tinucha
20. sep 2008

Baby pozor na tie prevody do zahraničia. Ja som to urobila minulý týždeň, kupivala som, nejaké veci z mimibazaru.cz a dávala som príkaz na prevod peňazí do zahraničia. Za neviem čo mi dali pokutu 800 Sk a za zmenu zo slovenskýchna české koruny mi dali nejakých 200 Sk. A to som si kúpila veci za 400 českých korún. fajne som preplatila. ☹

tanitta
20. sep 2008

Gabi.. tak vyborne;).. len vydrzte co najdlhsie v brusku 😉
Tinus... to fakt??.. ako si platila priamym vkladom cez banku alebo cez internetbaking?

zomata
20. sep 2008

tanitta..ja som zobrala Baby zero, mne sa vzdy pacili tie klasicke vajicka a je mensie ako prima...kazdopadne babo nemoze byt ani v jednom dlho, max. 3 hodinky a zasa na dlhu cestu s babom sa pouzije klasicka vanicka, aj ta ma certifikat
takyna...daj si...ja sa krotim s jedlom, brusko ani tak nerastie ako zadok a prsia 🙂
a mimibazar...ja objednavam len z SK na dalej nemam odvahu

tinucha
21. sep 2008

Táni, cez internetbaking. 😒

kvetka2
22. sep 2008

dobré ránko 🙂
kde ste sa stratili? 😉
tinuch, ti poviem, si si pekne zarobila. Tých 800 Sk mi nejde do hlavy, aj si to zistovala v banke, že čo nie je ok?
gabika, ved ty si už 32 tt 😵 hrozne to beží, hlavne,že ste všetci traja v poriadku. Ty plánuješ klasický pôrod? Ja mám som nad tým zatial veľmi nerozmýšlala, neviem čo je pri dvojkách lepšie. Samozrejme to závidí aj od polohy drobcov... hmmm

gabika24
22. sep 2008

ahojte babulky.
pekný začiatok týždňa želám... 🙂
taky, ako bolo na oslave? dúfam, že si si to všetko pekne užila... 🙂

tanitta
22. sep 2008

Ahojte...
Kveti.. diky urcite sa niekedy tam vyskytnem 😵 ...
Tinus...este ma napadlo... uhrady mozu ist nad 200sk...to si mala jednu platbu ci rozdelenu na viac?... je to ale sila...
.. ja som sa zase vcera potesila trosku... s vecickami.....zatial kupujem zvacsa vsetko 62 asi by som mala aj nieco z 68 ??????????.....zopar kupim 56.... ale len po kusku...bude to dost?

takyna
autor
22. sep 2008

Ahojte tehulky 🙂 , na oslave bolo super , ale dlho 😒 ešte u nás spali z rodiny ludia, tak si viete predstaviť môj spánok sa začal o 3/15 ráno ☹ uf, ale musím dnes bežať na gynek. lebo mám mykózu ide ma šlak trafiť, pripisujem to tým antibiotikám, Gabika som veľmi rada, že si aj s bábenkami v poriadku 🙂 , už to máš za málo, teším sa s tebou, 😵 , Tanitka hodíš do albumíka? veci

tanitta
22. sep 2008

Taky....mala si k tym atb papat probiofix...na upravu crevnej mikroflory....tie atb su pliaga.. a mykoza este vacsia... 😖 ..... mam v albumiku uz 😉 .... idem k diabetologice.. no som zvedava co mi povie.. ale asi nic.. strci do ruky letacik so stravovanim a auf viedersen...
😀

takyna
autor
22. sep 2008

Tanitka ja viem, že sú svinstvo , ale čo keď mi ich odporučila kôli zápalu ☹ , potom napíš ako si dopadla verím, že to bude ok 😵 , dnes budem na pc musím robiť DPH-hačku, sa mi ale vôbec nechce 😎 , idem sa obliecť a tiež bežím, pá

gabika24
22. sep 2008

taky, tá mykóza je otras... - mňa tiež vtedy "porážalo".. ale zvládneš - po antibiotikách to je dosť časté.
tak pekne pracuj na dph.

zuzla80
22. sep 2008

Ahooojte tehulky
Gabika teším sa s vami, že ste v poriadku. Fakt ty to máš už za pár 😉
Tánittka a tebe veľa šťastia u diabetologičky, dúfam, že ti okrem toho letáku aj niečo pekné porozpráva 🙂
Taky nech ta mykóza rýchlo pominie.

Babule chcem sa vás opýtať, neviete ako je to s lokálnou anestézou pri ošetrení zubu. Môžem či radšej nie? Začína ma pobolievať zub a chcela by som skočiť k zubárke a neviem či si môžem alebo radšej nie pichnúť injekciu od bolesti.

hava77
22. sep 2008

ahojte 🙂
tanitka potom dufam poucis aj nas ostatne 🙂 😝
zuzli ja neviem ale tiez by som sa to chcela dozvediet, lebo ja ked chodim k zubarovi, tak si vzdy davam pichnut...
no ale teraz neviem....
kocky aj vy ste mali bolesti bruska v termine ocakavanej mrchy? ja uz asi saliem 😖 ale posledne dni som nesla vydrzat.....esteze mam zajtra uz ten screening ....bojim bojim 😕
a ako je to s tym krckom maternice, ja si ho pri vkladani utrosu uz vobec nehmatam 😒 😕 prosim pomozte 😅

tinucha
22. sep 2008

Havka, ten krčok sa stále mení, takže je to v pohode. A tie bolesti v termíne očakávanej mrchy sú tiež OK. Bohužiaľ. 😒

tinucha
22. sep 2008

Havka, neboj, určite je všetko OK. 😉 🙂

hava77
22. sep 2008

tinka dakujem, nejaka som vyplasena, ale to asi z toho zajtrajsieho screeningu 😅

takyna
autor
22. sep 2008

Havka nebojkaj dopadnete určite dobre, si vravela, že nemáš ešte ani bruško tak sa začínaš rozťahovať, tie bolesti sú v čase menzesu úplne normálne,Zuzlík inekciu na zub môžeš, mne presne v 1-trimesti trhali zub, zuby idú ako prvé , malé si z nich ťahá vápnik, teraz sú už inekcie oveľa bezpečnejšie, Gabika môžem na mykózu aj Fungicidin masť? lebo moja doktorka ma dnes ani nevidela, iba sestry mi dali recept a čav párky išla som domov, tak som si kúpila na "depky" prvé vecičky pre malého 😉 , k mojej doktorke mimo objednania sa dostať je to horšie ako pevnosť Bojárd 😒

takyna
autor
22. sep 2008

keď som ja bola malá, mala som taký kabáti s gombíkmi na gombíkoch boli také lienočky, a presne malému som také kúpila ale s macíkom, sranda ako sa tá móda vracia po 35-rokoch 😵

hava77
22. sep 2008

taky mam dojem ze ti doktori su vsetci zabarikadovani
hod fotocku do albumu 😉

kvetka2
22. sep 2008

ahoj te havka,takyna
taky, fungicidin masť môžeš určite, mne ju tiež doktor dal, ked som mala svrbenie 😒
hava, neboj, všetko dobre dopadne , drobček sa má dobre 🙂 zajtra budeš pekne vidieť ako sa vrtí na uzv

takyna
autor
22. sep 2008

Havi vieš u nás na gynde je vždy nenormálne množstvo žien, sestry sú nervózne, ale ako vravíš, je to všade, hodím fotku idem to skúsiť odfotiť 😵

takyna
autor
22. sep 2008

Ahoj Kveti ako sa máš? kedy ideš na ULZ?

zuzla80
22. sep 2008

Taky ďakujem za odpoveď. Ja zajtra idem k svojmu gyndošovi, tak sa ho na to ešte pre istotu opýtam. Hoc aj keď si nedám pichnúť injekciu, ale zub musím poriešiť, lebo ma dosť intenzívne začal bolieť. Len som si myslela, či nemám počkať do ukončenia 3mesiaca, predsa som teraz len vpolke 8tt.
No veď sa opýtam a dám vedieť Havka 😉

tanitta
22. sep 2008

Zuzla.. mne robili zub v 12tt .. sice bez inj..... mne nevadi....inak neviem ci sa moze alebo nie........
... ja som sa vratila od dr.... nic prevratne som sa nedozvedela...pekne sice vysvetlila co to vsteko ako to je...vplyv na mimi.. a tak.. no v podstate som vsetko vycitala na nete...treba len upravit davky jedla vysadit uplne sladkosti a nejake to ovocie...ze sa moze s rozumom vsetko.. ale mini....asi tak... 😅 ...

kvetka2
22. sep 2008

taky, ja sa mám fajn, dnes krpci kopkajú o 106- inak nebývajú takí aktívni- mám každú chvíľu pocit, ako by som tam mala vrtulky- raz hore, potom dole, vlavo- vpravo- no sranda 🙂
na uzv idem 29.9., jaj už som netrpezlivá- ako budú drobci vyzerať, či bude všetko ok a či nám ukážu "výbavičku" 😀
čau zuzlík 😉 radšej si toho zubára vybav, aby sa ti to nezapálilo- sa mi hovorí- ja som to odkladala 1 mesiac- ale nakoniec to nebolo také hrozné- mne injekciu nepichali nikdy- vždy sa to dalo vydržať

kvetka2
22. sep 2008

tanittka, pozerala som, čo si nakúpila- krásne- tie bežové mikinky - pásikavú a béžovú s mackom som kúpila aj ja- ako prvú vec- ale tie polodupky som k tomu nevidela - vyzerá to spolu chutne- musím ešte v tescu polašovať 🙂
ja som už zásobená bielymi, ružovými a modrými bodynkami všetkých veľkostí- mám ich asi 14ks 😀 - boli v akcii v kauflande po 34.90 Sk/ks- no nekup to 🙂

zuzla80
22. sep 2008

Čau Kveti 😀
Ja si injekciu radšej nedám pichnúť, ale pôjdem nech mi dá zub do poriadku, a poprosím ju aby mi vyčistila aj kameň. Dúfam, že tým nič nedokašlem keď som len 8tt, ale snáď nie.
Ale ďakujem vám za názory 😉

Hmmm Táni asi najhoršie je to, že sa práve v tehotenstve musíš obmedzovať - veď práve vtedy má žena také chute. Ale musíš to vydržať - pre drobca Jožka všetko 😵