Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
27. sep 2008

mne byvalo zle klen dva tyzdne, a potom uz fajn, len mavam take krce v brusku a tahanice....ale to tak ma byt.
no a stale som na pn, lebo ma nechcu pustit do roboty

dicinka1
27. sep 2008

baby..myslite ze tie moje // su skutocne?chcem pocut aj vas nazor...dnes som 6 den po et..s predlz. kultivaciou 6 dni

dionova4
27. sep 2008

Ahojte, tak som Vás našla 😅
jemine, veď tu su všetky baby z minulej zimy 🙂 🙂 To je perfektné 😎 Všetkým držím palce. Aj nám sa to s Božou pomocou podarilo. Prekvapivo krásne spontánne.
Čau Havi, kukám, že nakoniec predsa čakáte len jedno zlatíčko 😔 Nechcem Ti to pripomínať ani vyzvedať, ale pánboh zaplať aj zaň, milované,že ? 🙂
Pa

hava77
27. sep 2008

cau dionka, no ze sa aj ukazes 😎 no nase dvojca sa stratilo v 10tt, ale sme strasne vdacni za tohto jedneho drobca 🙂 co nam ostal
a vy sa mate ako? ako sa citis? ved ked si najdete chvilu tak sa zastavte 🙂
som rada ze si sa ozvala 🙂 🙂 🙂

dionova4
27. sep 2008

Bože Lauri, vieš koľkokrát sme sa chystali, ale povedala som ocinkovi, keď nevieme naisto ja sa ohlasovať nebudem 😔 a potom zasa rušiť 😒
Akurát sa konečne zalial strop, tatino sa náhli aby sme na jar nacupitali s anjelikom do nového, ale ja viem, že to tak nebude a aj mi je to šum a fuk 😀 Akurát máme rozkopaný byt, donútila som ho, tak prerábame vodu, už si to tu pripravujem ako kamoška nazvala kvočka 😀
Ja ani neviem, že som tehuľka, až na to, že ma občas bolí platnička a sem tam-kríže, keď som už večer unavená 😝
No a čakáme na tripláky ako vyjdu. Verím tomu tam hore, keď nám anjelika doprial, nechávam na neho aj jeho zdravíčko a celkovo ako to skončí, takže ani nejaké obavy nemám.
Proste si to celé neskutočne užívam 😵 Nechodím ani na net, naozaj minimum kuknúť poštu. Nechcem veľa čítať a potom veľa mudrovať a veľa sa pozorovať. Základné info som si spísala a to mi nateraz stačí 😉
Ako som na jar po tom neúspechu mala dojem, že to nejak moc s tými detičkami nejde, teraz musím priznať, že sa ukázala pravý opak. Čo je jednoznačne neskutočne perfektné 🙂
Tak už som sa rozpísala, aj skončím, nebojte. Držím Vám tu palce ! 🙂 🙂 🙂

hava77
27. sep 2008

a este sa ta opytam, tebe uz brali triple? ked uz cakas vysledky? mne budu brat az 16.10 🙂

tanitta
27. sep 2008

Dionova... jemine.. 😵 tak srdecne gratulujeeeem;).....a pohodove tehulkovanie a nech vsetko ide tabulkovo 🙂 ...
Dicinka... to si robila na 5 po et...s Pk... no tazko povedat...ked si vezmes ze mimi sa uhniezdi po PK na 3den...na piaty den by tam teoreticky nejake hcg mohlo byt..uvidis dalsi testik... ten uz bude smerodajnejsi.... 😉 ... drzim palce nech pekne silnie 😵 ...

dicinka1
27. sep 2008

tanitta..dakujem za odpoved..takze po pk..sa uhniezuje na 3-ti den-?

petronela7
27. sep 2008

Ahojte, mozem sa k vam pridat? som tehotna po ET, vcera som bola na 2odbere krve a HGC stupol z 90 na 350 co je myslim v norme... ale mam taky problem, ze uz 5den krvacam a dost silno...sestricka mi kazala ist na PN a len lezat... a o 3tyzne na utz... to mam dovtedy cakat? nemala by som ist v pondelok do GF s tym ,ze stale krvacam???

tanitta
27. sep 2008

Dicink.. teoreticky to tak je....
Petronela......samozrejme treba ist do centra... nech ta skontroluju s utz co sa deje...na co cakat??? alebo do nemocnice...aj ked asi u teba bolo tehu potvrdene zatial z krvi a na utz vacok este asi nebol vsak??...moze to robit sarapatu nejaky hematom....

petronela7
27. sep 2008

ahoj tanitta, ano, utz som zatial nemala robeny...iba 2x krvne testy...
pockam asi do pondelka rana a pojdem do centra, (asi radsej ako do nemocnice)
hematom??? hmmm idem si o tom nieco nastudovat...

petronela7
27. sep 2008

dicinka, mne ked davali embrijka dnu po PK som sa pytala embriologivky kedy sa asi uhniezdia a ona povedala, ze kedze su po PK a maju blastocisty, tak sa mozu uhniezdit hned v ten ET, alebo den po...
ja viem ze sa mi uhniezdili den po ET, lebo som mala nesmierne nafuknute brusko a prislo mi spatne... myslim, ze to bolo prave vtedy!!!

takyna
autor
27. sep 2008

Ahojte Tehulky 🙂 , vidím Dionova, že moje slová sa naplnili a strašne sa teším , že si tehulka 😀 , takže naše stretko predsa bude s kočíkmi 😵 ?

dracik1
27. sep 2008

dionova, ty si tehu 🙂 🙂 🙂 , veeelmi gratulujem....
baby, ja som taka rada, ze sa nam este to starej partie z minuleho roka podarilo otehotniet a mne este aj porodit 😀
petronela,ked krvacas, lepsie je byt PN a lezat, poznam kopec bab, ktore krvacali a dnes maju male bejby....resp. chod do centra ale lekar ti urcite odporuci lezat, setrit saca uzivat utrogestan....ono to mozeb vselico a aj hematom...

dicinka1
28. sep 2008

baby..kuk albumik..dneskajsi testik..vsak ciarka silnie??????? 😵

tanitta
28. sep 2008

Dobre ranko....... 😉
Dicinka...vizera ze hej... 😎

dicinka1
28. sep 2008

dufajme 😉

takyna
autor
28. sep 2008

Ahojte tehulky 🙂 , neviem ako u vás, ale v BB krásne svieti slniečko, ale ja keď sa pozriem okolo seba v byte vidím bordel ako po výbuchu Hirošimi 🙄 , najhoršie je , že sa nikomu nechce riadiť 😀 , prajem vám príjemný zvyšok posledného septembrového víkendu 😵

hava77
28. sep 2008

ahojte kocandy, dnes je tak krasne......a ja som dnes o rok mladsia 😀 .....ale aj tak sa tesim 😉
no idem oslavovat 😎 .....tento rok nasucho 😀 😝

takyna
autor
28. sep 2008

Ahoj Havi, tak všetko najlepšie , veľa lásky , šťastia zdravia, peňazí a hlavne nech sa vám narodí, krásne zdravé dieťatko 🙂 😵 🙂

katy2
28. sep 2008

Ahojte, tehulky,
prisla som vas pozdravit a nachytat trochu vasich virusikov...... uz by sa patrilo, aby som sa k vam aj ja pridala.... ale este sa nacakam 😒
vam prajem krasne tehu a na jaeho konci krasne babenka..... 😵 😵 😵
uz vas je tu pozehnane..... 😉

takyna
autor
28. sep 2008

Katy ďakujeme posielam ti tehu vírusíky nech si rýchlo s nami 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
28. sep 2008

Katy...vdaka;)...urcite sa pridas.. ved vsetko ma svoj koniec a verime ze ten najkrajsi 😉 ...
Havka.. takze mladsia? 😀 ... no a zabudla si ze aj krajsia 😉 ... vsetko naj naj zelam 🙂 ...

tanitta
29. sep 2008

Caute tehulky;).. este spite?... ja som si dnes polebedila... 😎 ...
.. mam chrobaka v hlave s kocikom... tak som sa rozhodla ze idem ho odskusat "live" s dietatom......ked bude krpec vacsi tak mu budu asi tract nohy 😕 ...detskeho modela mam zajednaneho 😅 ....definitivne zacinam kupovat vsetko uz o 3t 😉 ....
napisala som si zoznam do porodnice co mi bude treba takze tasku chystam ako prvu....

zomata
29. sep 2008

tanitta...mne dnes prisiel ten moj, tkaze vecer bude doma ak ho moj stihne cstou vyzdivhnut...mam pripraveneho velkeho maca na test, potom pofotim ...ja som si fakt porovnavala vanicky aj s ostatnymi a je to velmi, velmi porovnatelne
a minule som zastavila jednu maminu v meste a presne na to som sa pytala, povedala ze uplne v pohode ale nemalo fusak 🙂 a asi ziadna nebude kydat na to co ma doma

kvetka2
29. sep 2008

ahojte tehulky 🙂 dnes je tak krásne...
ja som mala dnes poradňu a videla som naše babatinka, jedno má 16cm je 19tt+6, druhé 15,3 18tt+6 a všetko vyzerá ok sa tam trepkali. A už vieme, že budeme mať jedno chlapčiatko 😵 a druhé je zatial skryté- ale vyzerá na dievčatko- uvidíme o 2 týždne. Ja som taká šťastná 🙂

tanitta
29. sep 2008

Kveti..... takze sa rysuje parka?? 😵 ...no perfekt 😉 ....uzivajte si tieto krasne pocity 🙂 ... mna krpec kopka odrana podlhsom case.... skor je to taky maly lenivec 😅 ... aj mangel to konecne citil aj videl 😵 ...
Zomata.. no tesim sa na tie fotecky.. ty mas S6... ja zacinam uvazovat aj o tej..len s6 ma plast koliecka??... neviem ako by to bolo dobre...vhodne aj na dedinu aj mesto?? my sme taky bludari... takze potebujeme univerzalne nieco...

hava77
29. sep 2008

ahojte, kveti to je super keby bol parik 🙂
tanitka kukla som tvoje pas.....ze neiste 😀

tanitta
29. sep 2008

Havka... normalne rozmyslam ci sa to slovicko da nahradit nejakym inym 😀 .......pachatel neznamy?? 😀 😀

hava77
29. sep 2008

ten vas drobec vas asi ponatahuje az do konca 😎 .....no bude to fakt sranda ak to nakoniec bude kocka 🙂