Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tinucha
3. okt 2008

Jasné Kveti, budeme OK. 😉

katy2
3. okt 2008

zulka 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 nech to pekne stupa.....
strasne na vas vsetky myslim, drzte sa...... 🤐 aj s babenkami.... este mate cas rodit 🤐

kvetka2
3. okt 2008

havka máš pravdu 😉 ale ved na to tu ten náš koník je 🙂 ja vypijem denne okolo 4l tekutín hlavne minerálky a čistej vody a teraz aj nesladený čajík ovocný. 😎 Ja som tak zvyknutá

kvetka2
3. okt 2008

katy, ved aj ty si nádejná tehulka 🙂 držkaj sa a hladkaj brusko

veracruz
3. okt 2008

zulka, gratulujem... hned tu je trochu veselsie...

katy2
3. okt 2008

kvetka, dakujem 🤐 ja si este trocha pockam, kym sa dozviem, ako sme dopadli.... potichu verim, ze to bude tentokrat uspesne.... 🤐 🤐 🤐

kvetka2
3. okt 2008

a babulky neviete niečo o jujke? ved tá mala pozitívny výsledok, dúfam, že je ok a ozve sa nám, že videla machulku/ky 😵

hava77
3. okt 2008

katy ja som ti po tom vsetkom este ani nezagratulovala k drobcekom.....tak nech sa ta popriadne chytia a pustia za za 9 mesiacov...

ja len ovocny caj taky 6dcl s troma malickymi lyzickami cukru a este sem tam mineralku....pri tehu som sa musela preorientovat...lebo ja som vzdy pila len cierny caj a ovocny som zatracovala 😀

kvetka2
3. okt 2008

a my ti to katy všetky potichucku prajeme 😵

hava77
3. okt 2008

kocky mozno by sme zase mali ist pokecat do snaziliek.....ach nasa stara tema zapadnuta prachom 😢

kvetka2
3. okt 2008

veru hava a bola taká úspešná 🙂

zulka29
3. okt 2008

Katy, držíme ti silno palce, a potom sa odtialto spolu ani nepohneme... 😉

katy2
3. okt 2008

babenky, ste strasne zlate.... dakujem... normalne ste mi chybali.... skoda tej starej temy....

hava77
3. okt 2008

musim sa priznat ze aj mne zatazko padlo, ze potej zlej sprave sme sa vsetky odmlcali na 2 dni......dnes mi je hned trochu veselsie, ked mozme pokecat 🙂

zulka29
3. okt 2008

Katy, aj mne baby veľmi chýbali, ale mali také krásne tehulkovské debaty, ako nakupovali a tak....
Verím, že sa to podarí všetkým raketkám a čoskoro sa tu ukážu a potom založíme konečne tú tému.
"Raketky Tehulky"

Stále myslím na Takynku 😔 ...a na Zuzlika 😔

veracruz
3. okt 2008

zulka, aj ja na to musim mysliet... a rozmyslam, ze trochu spasivnim svoj zivot, kolkokrat sa nezastavim cely den...

katy2
3. okt 2008

no mne moj gyndos uz teraz dal PN a povedal mi, ze ked to vyjde, tak na robotu mozem zabudnut... ze ostanem doma cele tehu..... ze sa treba setrit a hlavne vela oddychovat..... 🤐

veracruz
3. okt 2008

katy, ja som doma, ale mam pocit, ze byvam viac unavena, ako keby som pracovala 😅

annaanna
3. okt 2008

ahojte kočky, chodím sem šmírovať, či nemáte správy o taky, chúďa...
zulka gratulujem 🙂
havka kúp si brusnice zmrazené a papaj ich denne alebo si kúp také brusnicové liečiky. To antb som raz mala,ale nebolo to nič moc, pre ivf mi dr. našla záplavu baktérií v moči, nepomohlo mi to. musela som normálne antb využívať.
ahoj vera.... ako sa máš?

katy2
3. okt 2008

vera, ale treba oddychovat 😉 ja viem, ze sa to lahko povie... ja teraz poctivo oddychujem a nerobim takmer nic... manzel mi nic nedovoli.... ale do buducno, keby to vyslo, uz sa vidim, ako budem lenosit..... to je tazke....

annaanna
3. okt 2008

very a bola si unavená aj na začiatku? ja som strašne, som normálne nepoužiteľná 😝

veracruz
3. okt 2008

katy, ja som po transfere oddychovala asi az do konca prveho trimestra... jednak som prelezala cele dni, tak mi bolo nevolno a aj tak mi doma nic nedovolili robit... v druhom som chodila kade-tade, dokonca som chodila po turach... teraz uz tolko nevladzem, doobeda prechadzka a fucim az do vecera 😀 takze oddychujem ci chcem alebo nechcem...

ahoj anna, ja dobre a ty? 😉

veracruz
3. okt 2008

byvala som, ale hovorim, bolo mi zle, bola som na suchych rozkoch, lezala v posteli a cakala, kym to skonci 😅 jedneho dna zrazu nevolnosti presli a ja som mala energie za troch 😀

annaanna
3. okt 2008

aj mne je nevolno, blivno... strašne mi to vadí. Nič nezjem, nevypijem.... asi poznáš. Len čakám na koniec toho prvého trimestra, že to prejde a budem zasa normálne fungovať. Dnes som zostala doma a doteraz som len ležala

veracruz
3. okt 2008

poznam veru 😝 ja mam k tomu nizky tlak, takze som za den presla akurat na wc a spat, aj to som sa pridrzala steny, aby som neodpadla... svokra bola nestastna, ze som stale zelena... ale uz je to za mnou a uz sa nad tym akurat pousmievam 😅

annaanna
3. okt 2008

vera 🙂 takže mám nádej. aj ja ležím na posteli a trpím.
a už sa ti to kráti, predpokladám, že máš všetko pripravené....
včera sa narodila kamoške dcéra Veronika , tiež bolo asistované tehu.
v pondelok idem k dr. a dám sa vypísať na pn, okrem toho mám ohss, stále, brucho nafúknuté a mala by som piť 5 l denne a mne sa teda moc nedá

veracruz
3. okt 2008

pripravene este zdaleka nemam vsetko... ale uz mam zoznam 😀 a pomaly nakupujem... babo ma este dva mesiace cas, takze ratam, ze ja tiez 😀
5l tekutin denne, to by som mala nafuknute brucho aj ja🙂

hava77
3. okt 2008

anna ja som bola do 10tt taka unavena ze som spala 1,5 hod doobeda a aspon 2-3 poobede.....boze ked si na to spomeniem 😵 a potom to pomaly preslo... 😉

veracruz
3. okt 2008

havi, ja som este v 2.trimestri spavala poobede 😅

annaanna
3. okt 2008

very to ja by som mala len vypiť, ale ani zďaleka ... a preto ten ohss

takže babenky, som na tom teda dobre, kludne si môžem pospávať. Včera som bola v robote a poobede, keby som mala posteľ v kancloške, tak fakt sa tam zamknem. Až somsa hanbila ako sa mi ústa otvárali, nevedela som sa premôcť.