Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

kvetka2
14. okt 2008

jujka, ahoj ako sa máte? ja som bola na kozmetiku asi v 5tt- bol to super relax a moja kozmetička používa len prípravky z Avene a to je v pohode. Kludne chod, akurát si nedaj robiť chemický peeling, ale masáž tváre a vyčistenie nezaškodí 😉 budeš krásna mamina 🙂
ja som bola na 3D v Hlohovci, bolo to super-máme 18 fotiek 🙂 a DVD za 1200Sk, lebo sme boli v nedelu.

kvetka2
14. okt 2008

a lenke držím všetky palce, snád sa nám ozve 🙂

ellianka
14. okt 2008

ahojte 🙂 😵
taky, písala som ti ip a je mi to moc moc moc ľúto 😔 😔 😔

som úprimne rada, že sa vám tehulky darí. občas sa sem chodím pozitívne motivovať a veru ten rastúci počet dvojek je úžasný 😉
čítala som čosi o tom, že gabika porodila pred termínom...nevie niekto bližšie info?
dior dík za info o lenke...takže leni takto silnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo držím palce aby to už teraz bola 9mesačná tutovka 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dracik1
14. okt 2008

jujka, drobci - ak sa daju nazvat drobcami, lebo Kubko vazi uz 7 kilo 😀 , su naozaj zlatucki....pominulo to najhorsie obdobie 2 mesiace / to som bola niekedy s nervami na konci 😀 / ale teraz si to naozaj uzivam...a ku kozmeticke kludne chod, ja som si aj farbila vlasy aby som nebola skareda 😀

mysiatko
14. okt 2008

lenka drzim prsteky 🙂 🙂 verim v pozitivny vysledok

hava77
15. okt 2008

ahojte kocky....
kvetka blahozelam k pariku 🙂 ved sme ti to vsetky predpovedali 😉 ozaj a kedy bude obnoveny albumik?
inac mohla by si tam hodit fotku pipika a susky 😀 to je ziadost mojho draheho 😀

fedri ked pojdes do heliku na 4D tak potom zreferujes, my by sme tiez chceli ist do heliku, ale aj ten hlohovec je lakavy

lenka....moc drzim palce nech ti to uz teraz vyjde, po tom vsetkom co ste si preskakali si to zasluzis....a mohla by si poreferovat o tych cechach... 😉

ozaj a neviete ako je s tanitkou? dufam ze je vsetko ok 😕
ja idem zajtra na triplaky 😅 tak drzte palce....bola som tri dni chora jak pes 🙂 tak dufam ze je vsetko ok

kvetka2
15. okt 2008

ahoj havka, na albume už pracujem, do konca týždňa to už nejako spácham 🙂 aj s intímnymi zábermi 😀 😀 😀
ja tiež neviem čo je s tanittkou ani s gabikou, ale verím že sú ok a nejako nám dajú vedieť ,aby sme sa o nich nemuseli báť 🤐 😵
neboj triplaky budú ok, budeme ti držať palce. Krásne ti pribúdajú tt 😉

hava77
15. okt 2008

ahoj kveti, neviem preco mojho chlapa trapi akurat tato cast ludskeho tela vo vvyvine 😀 , mozno aby vedel naco sa pripravit 😀
zajtra mi skoci uz 17tt 😉
no ja este stale nie som rozhodnuta na tu amnio 😔 a do toho este tie triplaky, ta nestastna chripka co ma trapi....

lenka20
15. okt 2008

ahojte zlaticka, dakujem vsetkym za palceky, ste pokladiky ako vzdy, no tentokrat to asi zas nevyslo, teda nie asi ale skoro urcite nie, lebo som sa 7.den po ET rozkrvacala, dnes som 9.den a silnie to... myslim, ze to drzi len ten utrogestan a keby som ho vysadila, tak je tu mrcha ako vysita....tak teraz rozmyslam, ci dalsia stimulka bude v heliku, alebo zase v brne, v cechach sa nam pacilo, vsetko bolo ok, len akurat vysledok ti nik nezaruci ani tam....tak este sa s manzelikom dohodneme co a kedy spachame 🙂 bolo to troska komplikovane, kedze ja som nesofer a manzel si musel brat na vsetko dovolenku a uz ani nema ziadnu, v MT sa mu da odbehnut z prace na chvilocku a vlastne iba na punkciu a na ET, inak som chodila sama na kontroly...nemame mrazaciky, tak musime odznova...tanicka je OK, len nema pristup na net....paaaaa tehulky, drzkajte sa, snad sa k vam teda pridam nabuduce 😉 spolu so zulkou 😉

mirica
15. okt 2008

havka- ak nevieš či na amnio- nepôjdeš radšej na morfologický UTZ? ja som bola u DR .Čunderlíka - on sa zaoberá touto diagnostikou strašne dlho - a vraj to je naj -odborník .....

hava77
15. okt 2008

ahoj mirica, chcela som ist nabuduci tyzden do heliosu do martina a potom ze sa rozhodneme, ale asi skusim zavolat aj tomu dr. cunderlikovi...idem pohladat nanho cislo....dakujem

lenka je mi to luto 😔 ....ale si silna ked si hned rozhodnuta ist dalej...nabuduce to uz vyjde

fedra
15. okt 2008

lenkaaaa .... ☹
to je mi luto

katy2
15. okt 2008

lenka, to mi je hrozne luto 😔 😔 😔 prajem ti, aby si sa dockala co najskor aj ty.....

kukulik30
15. okt 2008

ach leni...to je smutne 😔 .....nech to uz konecne vyjde aj tebe...drzkaj sa moja

fedra
16. okt 2008

jaaj ... aka spadnuta bola chudatko nasa tema 😝
Prisla som nakuknut co nove a nikde nikoho ....

fedra
16. okt 2008

baby, zacinam trosku panikarit. Je normalne ue v 20tt este stale necitim pohyby drobcekov ☹
Teda ked lezim na chrbate, citim take jemne bublinkanie a vlnky, no ako mam vediet ci su to pohyby blsiek alebo len crevka ?
normalne sa bojim na kontrolu buduci tyzden 😔

kvetka2
16. okt 2008

ahoj fedra
podľa mna sa vobec nemusíš bát, isto sú tie bublinky babatka. Mne síce začali bublinky skoro už v 16tt, ale to je u prvorodičky skor výnimka. Skús si lahnuť na bok-lavý, mna vtedy kopkajú najviac a posledný týžden aj v noci, čo sa mi pred tým vôbec nestávalo. A najnovšie sa mi urobí okolo pupka taká hrčka, tvrdá napnutá a ked ju pohladkám tak sa stratí 😵 asi vystrkujú ritku 😉 , je to krása, sú to takí maznoši 🙂 . Ale mám občas dni, ked kopkajú málicko.

dracik1
16. okt 2008

lenka 😔 , to mi je luto, ze to nevyslo...ale vy ste bojovnici..... 🙂

dracik1
16. okt 2008

fedri, ved tie bublinky a vlnenie su babatka 🙂 , ja som to zacala citit cca v 17 tt, prve pohyby tak ako 20-21tt....
kvetka, velmi ti to pristane, tesim sa na viac foto 🙂

fedra
17. okt 2008

dakujem, trosku ste ma ukludnili. Ja to citim tiez uz asi tak 2 tyzdne, no je to slabulinke ... asi som cakala, ze ked su dve, tak to bude o nieco intenzivnejsie 😨
Ale snad pekne rastu.
Kvetka, uz si rozmyslala nad kocikom ?

hava77
17. okt 2008

ahojte 🙂
fedri ja ja uz cakam na to bublinkovanie 🙂 ale este je skoro takze nic 😉 , ale ak si taky panikar ako ja tak si kup stetoskop v lekarni za 250,- a mozes pocuvat aj srdiecko, aj bublinkovanie 😉 ....ja ho mam uz tyzden a stale drobca s manzelom pocuvame...niekedy spinka a bublinkovanie je skoro ziadne a niekedy idu z tade take buchoty ze sa smejeme ze male tam ma fitnes 😀 uz pocujeme jemne aj srdiecko co predtym sme nepoculi....takze ty v 20tt uz budes pocuut srdiecka ako zvon 😉

kvetka nezabudni ze si dala pisomne vyhlasenie na obnovenie albumu do konca tyzdna 😀 😝

kvetka2
17. okt 2008

ahoj fedra, tie pohyby boli prvé týždne aj u mna len slabulinké neboj, ešte nám bude lúto za týmto bublaním, ked nás budú kopať do rebier 😉
nad kočíkom som rozmýšlala, vždy som chcela vedla seba. Ale kvôli manipulácii to bude asi tandem- Asi Jane twin two+2 Matrix cup- to sú vaničky, ktoré sa dajú použiť aj ako autosedačky 0-13kg a sú veľmi praktické. Chceli by sme vo farbe pigment-to je čierno/červený- vyskúšala som ho v jednej predajni, lebo na fotkách na internete ma vôbec neoslovil,ale na živo je super,aj mangelovi sa páči 🙂 Až na tú cenu... ca.37.000Sk. Ale zohnala som cez e-bay nem. firmu a urobili mi ponuku aj s dodaním na Slovensko a vyslo by ma to 29000Sk-a to je super rozdiel! Ešte hladám niečo v Rakúsku,len sa mi zatial nedarí. A čo ty?

fedra
17. okt 2008

no ja stale nuram po nete a hladam kocik co by sa nam pacil.
Tiez sme uvazovali nad Jane. Len rozmyslam ci kupit PowerTwin -trojkolka, len sa neda pouzit s vanickami + 2x autosedacku Rebel a nejaky lacny hlboky na ten zaciatok alebo volit verziu Jane Twin two ... len ja som ho na zivo nikde nevidela. Inak tiez rozmyslame ho objednat cez ebay ... ceny su neporovnatelne lepsie.

Havka ... panikar som poriadny,
uz som aj volala manzelovi nech sa ide pozriet do lekarne 😀

ozaj baby, mate niekedy aj vy vytok ? Je to take bezfarebne, ako bielok z vajicka ... pardon za popis .... no aj tak je to zas jeden z dovodov na paniku 😝

fedra
17. okt 2008

kvetka ... kde si objavila Jane v predajni ? V kt meste ?

hava77
17. okt 2008

fedri ja mam tiez ten vytok, ale skor taky biely 🤐 , respektive nieco take ako utros len riedke 😅 😕 tiez sorry za popis 😀

katy2
17. okt 2008

ahojte 🙂
zasa sa tu zbierame....
fedra, neboj, po bublinkach pride kopkanie.... 😉

hava77
17. okt 2008

ahoj katy ty mas buduci tyzden dalsiu kontrolu, vsak? 😉 uz sa dozvies kolki ste? 🙂

fedri ako sa nakupuje cez ten ebay, este som to nikdy nerobila...a ceny su v dolaroch? 😅

katy2
17. okt 2008

no, vo stvrtok idem na uzv... som zvedava, koko dutiniek tam uvidi.... ale myslim, ze bude jedno.... 🙂 hlavne nech je vsetko v poriadku.... 🤐 🤐 🤐

hava77
17. okt 2008

katy uz som si kukla v albume 😉

kvetka2
17. okt 2008

fedra, jane twin two s matrix cupmi majú v Partizánskom- pri autobusovej stanici je obchod s detskými vecami a je tam asi 5 typov dvojkových kočíkov. Výtok mám aj ja, taký belavý- ako si popisovala, ale kým nesvrbí a neštípe je to ok- povedala aj teta doktorka 😉 Ale obcas si dám pre istotu na noc gynocaps ako prevenciu- je to na podporu lactobacilov a môže sa v tehu.
havka ano nezabudla som 😉 , hádam už nebude notebook strajkovať a pojde to stiahnuť
katy, na začiatok stačí aj jedno, aj ked 2 sú fajn 😀 tiež