Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
15. aug 2008
tanitta
15. aug 2008

cauky...
bola som vonku tam je peklo.. uz mi zacinaju puchnut nohy z toho.... 😔 ...
Taky.. ten kocik je na zimu idealny.. mimi v nom bude riadne zababusene.... len dla mna je starasne tazky... tahat sa s nim...ja hladam aj kocik ktory sa lahko bude skladat do auta a hlaven aby sa zmestil do auta...vyuzit vanicky hned ako autosedacky... vlastne mat vsetko v jednom.. vanicku vyuzijeme s fusakom cca 3mesiace.. potom babusit uz netreba... a pred letom nabehneme na sportak....;)...

takyna
autor
15. aug 2008

Ahoj Tanit, to sú typy, výzorovo , ktoré sa mi páčia, ale určite ako ty vravíš, musí byť v prvom rade, LAHKÝ, SKLADATELNÝ a šporťák zároveň, ale to ešte neviem na 100%, lebo radšej by som brala lahkú buginu 😉

tanitta
15. aug 2008

Taky... kedy mas dalsiu poradnu??.. nezmenis pas?

takyna
autor
15. aug 2008

ináč čo som skúšala v obchode takého typy kočíka, tak sú práveže celkom lahké, a ešte samozrejme aj cena rozhoduje, lebo snáď chvália tých 25000, Sk pre druhorodičky 😉 do začiatku nového roka?

takyna
autor
15. aug 2008

poradňu mám 4.9-budú mi robiť zároven aj cukor, chodíš na nejaké cvičenia už?

tanitta
15. aug 2008

ja som tie ponozky vcera nekupila... ja neviem... ja som asi slahnuta alebo co;)... inak v tescu maju nejaku peknu supravicku 5dielnu.... v akcii vyzerala podareno.. asi sa uz vyberiem... dnes... navecer...

tanitta
15. aug 2008

rozmyslam na cvicenim na fitloptach... len s atam nemozem nejak vybrat.. pockam na zaciatok skolskeho roku...nezistovala som ci sa cvici aj cez prazdniny...ja som na cukor bola v 10tt...

takyna
autor
15. aug 2008

ja som tiež šlahnutá, dnes som aj chcela pokukať po meste , že sa prejdem pozriem čo vlastne sa dá kúpiť pre bábo aj lóve mám, a nedokážem sa odhodlať, som poverčivá, potom na zimu v mraze budeme zháňať o dušu spasenú, iné kočky si s toho nič nerobia ☹

takyna
autor
15. aug 2008

ja som nejaká posunutá, krv mi budú brať až v 18tt, cukor v 19tt 😉 , ale choď si pozrieť do Tesca tú súpravičku, a obrázky s 3/Dčka nedáš do albumu? 😉

tanitta
15. aug 2008

no ja uz v max polkenovembai uz chcem mat vsteko nakomplet....kupene...rodim na vianoce..bude milion ludi po obchodoch ja s bruchom.. sa niekde pretlacat.. ee...sneh....

tanitta
15. aug 2008

nemaaam nic z 3D....dr to prepinal 2D na 3D... na 3D chcel aj odfotit daco ale fakt to nebolo moc pekne vidno... tak som si doniesla asopm dvd z 2d....na 4D sa objednam tak v 26-28tt...

takyna
autor
15. aug 2008

tak to je jasné, všetko v modrej farbe 🙂 😉 , aj ja chcem vedieť ☹ , ale zdá sa mi to teraz u mňa na babizňu 😵 a tiež tak ako si ty napísala chcem niečo kúpiť, veď nikdy nevieš, či sa to aj skôr nebude pýtať na svet a čo potom?

takyna
autor
15. aug 2008

aj naša posledná fotka v albume nie je vydarená, nechcelo sa otočiť, chrbátikom bol otočený, takže až v septembri 😵

tanitta
15. aug 2008

Taky... ty by si co chcela teraz chlapceka?...ja viem nech je zdravucke ale cisto teoreticky 😵

takyna
autor
15. aug 2008

asi áno chcela by som chlapca, ale v podstate mi je to jedno , len nech je to zdravé, má oči uši, ústa ručičky nožičky, a to bude podstatné, muž je na to rovnako , ešte by som povedala, že viacej mu je to jedno ako mne 😵 a ty si chcela s mužíkom chlapčeka?

tanitta
15. aug 2008

my sme vzdy obaja tuzili este ked sme nevedeli ako to vsetko bude.... dievcatko...... ale uz sa tesime ako mu mamgel kupi pusku.. bycikel...konecne zacne na velku noc sibat 😀 ...a pysit sa ze mame syna hlavne zdraveho ako buk...ved treba aj rod zachovat;)....ale podvedome sme stale vraveli ze chlapec chlapec... vies... aj doma... nik nevravel ze baba... vsetci sme to brali automaticky ze to bude "on";)...

takyna
autor
15. aug 2008

musíš, ale riadne začať variť 😉 Tanit, vieš dvaja jedáci to je riadna makačka 😉 , takže vravíš, že ja by som mala mať dievku aby bolo nevestička 🤐

tanitta
15. aug 2008

no veru..nevesta z dobrej rodiny by sa hodila;)...a byvat mozu u nas 😀 ...xi xi....uz citim aj ruky spuchnute...zacina byt pod mrakom....dufam ze nepide zase nejaka prietrz.. mala som divne sny do rana...ako sa zatiahla obloha a padali z nej ohnive gule na zem....

takyna
autor
15. aug 2008

ja som tiež do včera rána mala hrozný sen s upírmi 😒 , v BB je pekne bez oblakov zatiaľ uvidíme čo to spraví
a čo varíš? , ja som si vymyslela mäso na šampionoch s ryžou 🙂

takyna
autor
15. aug 2008

ozaj a špekulujete nad nejakým menom pre chlapčeka?

tanitta
15. aug 2008

ja nist takeho... spravim rychlo spagety a bude...vecer daco ugrilujeme...ak nezacne prsat...idem si lahnut...uz mi puchne aj ruka.... 😒 paaaa a krasny zvysok dna...

takyna
autor
15. aug 2008

daj si studený obklad na tú ruku, pá pekný zvyšok dňa tebe aj bobíkovi 😉

takyna
autor
17. aug 2008

Ahojte tehulky, dvíham tému lebo sme na 2-strane ☹ 😉

gabika24
17. aug 2008

ahojte babulky.
taky, nie si posunutá... ja som bola na cukor ešte len minulý týždeň... je to v pohode...
pekný zvyšok víkendu 😵

tanitta
17. aug 2008

Ahojke..tehulky..
Gabi.. fakt nechcete vediet dopredu pohlavie??? 😎 ... tak to klobuk dole 😉
Taky...co porabas dnes?...

takyna
autor
17. aug 2008

Ahojte tehulky, práve som prišla zo záhrady od svokrovcov mali sme rodinnú oslavu a idem vyprážať karfiolové placky, ak budete chcieť recept rada poskytnem 😉 Gabika a ako ti dopadol ten cukor?

gabika24
17. aug 2008

taky, placky by som si veru dala.
cukor dopadol ok, takže všetko v norme... o týždeň mám poradňu.
tanittka, ja by som aj chcela, ale sľub je sľub a manžel mi pripomenul, že sama neznášam, keď sa neplnia sľuby, tak že musím aj ja dodržať slovo... no možno ho ukecám... pri malej som chcela vedieť, tak sa nechal ukecať. v podstate nám to je jedno, keď už jeden poklad doma máme... no brala by som jedného chlapca, ale veď uvidíme... hlavne nech sú ok, to je ale želanie každého, že?
pekný večer... 😵

ella1111
17. aug 2008

prosim poradite mi?ake vysetrenia sa robia a v ktorom tyzdni.dakujem

tanitta
17. aug 2008

Gabi...tak drzim palce nech ho ukecas 😀
Ella1111... cca v 12tt .. toxo,HIV, krvnu skupinu,Bwr,protilatky...v 16tt afp testy na vyvojove vady rastep,down...
na tehotensku cukrovku je to rozne....niekto ide po 20tt ja som bola uz v 10tt....
Taky... karfikove placky mnam to masko nie je to mozem.. ale asi je to papracka 😅 ....
pa kocky