Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
27. okt 2008

havka, tie 2 kg urcite testy neskreslili 😀

hava77
27. okt 2008

fedri dik, my sme asi obe take stresacky 🙂 😉
a ty sa mas ako? pocula si uz srdiecko tym stetoskopom?
dufam ze zajtra podas infosky o 4D 🙂 .....zajtra ides vsak? 😉

veracruz
27. okt 2008

hava, ahoj, a gratulujem k testom 😵

annaanna
27. okt 2008

ahojte kočky
jeeeej veracurz, ty 35 tt????? to tak letí....
havka gratulation 🙂

fedra
28. okt 2008

Havka,
ja uz to stetoskopom ani nepocuvam. Vobec nic nepocujem, iba hucanie. Viem, ze babatka su podla utz v poriadku a uz ich aj citim, nie len bublinky a vlnky ... uz si poriadne tancuju. Hlavne vecer, ked sa snazim zaspat 😀
Takze stetoskop sme odlozili, iba co by som sa znervoznovala.
Vecer dam info o 4D

hava77
28. okt 2008

fedri cakam na info 😀 😀 😀

fedra
28. okt 2008

Tak sme doma ... mame definitivne potvrdene, ze v brusku je schovane dievcatko a chlapcek 🙂 🙂 🙂
A sme obaja zdravucki, vsetko je v poriadku

Havka, ten doktor sa volal Grochal, bol velmi mily, vsetko nam vysvetloval a ukazoval. Super. nakoniec sme sa dohodli, ze toto nam bral iba ako prenatalny utz a na 4D prideme este raz v 25kt. Vraj v tom case sa da najkrajsie zachytit deetail tvaricky. No vravel, ze to je zas na podrobny morfolog. utz co sa tyka vyvoja uz zas dost neskoro. Tak sme radi, ze sme sa takto dohodli. Urcite budem chciet ist opat k nemu, fakt odporucam 😉

hava77
28. okt 2008

fedri tak oficialne gratulujem k pariku 🙂

tak ja sa objednam tiez k nemu.....mam ist na morf. utz v 20 tt tak tiez sa budem pytat k nemu, lebo vraj ma krajko cely november nejake volno... a na 4D tiez. a este mi povedz c ti to nahral na dvd a mas aj fotecky?
to ste boli objednany nejak pozde 😕

fedra
28. okt 2008

boli sme objednany na 17.OO hod.
Tieto 4D robia takto neskor. DVD nemame, to nam urobi az pri tom 4D. Mame len spravu pre mojho gynekologa

juja
29. okt 2008

Dobré ránko 🙂

Ja len tak na skok....Havka super, že tie tripláky boli OK,si si vydýchla od úľavy, však?.....Fedruška gratulujem k páriku 😵 ...teším sa , že je všetko OK .......sa nám to u párikuje 😀 ...dobre to tie tety embryologičky namiešali 😵 ....ja idem zajtra poobede na kontrolu po 3 týždňoch, tak mi prosím držte palce...mám trošku obavy júúúj bojim bojim ☹ .....všetky Vás pozdravujem a dávajte na seba a babatenká pozor 😉

kvetka2
29. okt 2008

dobré ránko tehulky 🙂
havka, super tripláky dopadli dobre- chystáš sa aj na amnio?
fedra, teda párik máš aj ty 100% potvrdený- je to super však? aj ked je to v zásade jedno 😉 ,ale takto je to z každého trošku 😀
ahoj jujka ,ty už máš krásne tt 😉 , neboj všetko bude ok. ako sa inak mávate?

zuzla80
29. okt 2008

Jujíček veľmi držím palce na zajtrajšiu kontrolu - inak ako na dobré správičky to ani nevidím 😵
Ahojte baby - tehulky blahoželám k párikom a k skvelým výsledkom, len sa držte.
Inak neviete ako sa má Tánička

katy2
29. okt 2008

ahojte 🙂
fedra, tak oficialne pari, gratulujem 😵 😵 😵
ako vam vsetkym krasne pribudaju tt.... pekne rastiete.... 🙂

kvetka2
29. okt 2008

ahoj zuzlík, katy
tiež na tanittku občas myslím, dúfam, že je ok, bola v nemocnici, ale čo sa deje, neviem 😕 snád sa ozve
katy, ved aj tebe pribúdajú tt 😉 a drobcekovia rastú ako z vody

fedra
29. okt 2008

Ahojte,
kvetka, ano je to super, len nech sa zdravucke narodia a vlastne mame uplne vsetko 😀
Bola si u doktorky ?
Katy, ono to hrozne leti ... ani sa nenazdas a budes sa z 3Db utz vytesovat aj ty
jujka ... ja sa bojim pred kazdou kontrolou 😝

tinucha
29. okt 2008

Jeej fedra, takže naozaj párik. paráda. 😀
Zuzlik, info o Táničke mámz iného fóra. Zatiaľ sa drží, vo štvrtok ide na vyšetrenie tak uvidí či sa viac neotvára.
Inak od dnes prechádza z infúziek na tabletky, tak trochu lepšie. Stále musí ležať. 😒

beke
29. okt 2008

fedra, gratulujem k páriku
hava, tebe zase k dobrým tripple testom 🙂

kvetka2
29. okt 2008

tinu, ešte že ťa máme, ty si iný spion 😉 tak ju pozdravuj, ak sa bude dať 🙂 ona je už 31tt, už to ma za pár,ale ešte by mala pár týždňov vydržať, držíme palčeky.
fedra, bola som u lekárky poobede, už som kludnejšia- všetko vyzerá ok, žiaden výtok netypický- ani zápal. Pre istotu mi vzala kultiváciu a že si mám preventívne dávať gynocaps alebo floragyn, že tým nič nepokazím.
tehulky aj vám sa tak babatka vytŕčajú z bruska? Ja len cítim na nejakom mieste zrazu tlak a už tam mám krivé brusko alebo hrču neviem, čo to vytrčaju - tak ich pekne pomaznám ,pohladkám a potom sa zase po chvilke odgulaju do bruska 😵 .

fedra
29. okt 2008

kvetka, to som rada, ze je to v poriadku.
Inak, ja ich mam ulozene tak, ze chlapcek je uplne v pravo dolu a dievcatko v lavo hore. A hlavicky maju spolu kusok od mojho pupka. A niekedy tam teda mam fakt hrbcek 😀
Inak citis niekedy take mravencenie na-v brusku .... vobec neviem co to je 😨

tinucha
29. okt 2008

Kvetka, to čo popisuješ je tvrdnutie bruška. ale neľakaj sa, ja to tiež cítim od 20.tt. Sú to tie cvičné kontrakcie, ktorými sa maternica pripravuje. Pokiaľ pritom nemáš bolesti a neopakuje sa to pravidelne tak je to OK. Ale mohla by si brať magne B6.

kvetka2
29. okt 2008

fedri, ja ich mám uložených v strede bruska- vraj je dievcatko navrchu 😉 a chlapcek pod nou- taký sendvic.
tinucha, ja som myslela, že sa to len babulky tak tlacia 😕 magne B6 som si kúpila, ale ešte ich nejem. Ja užívam vitamíny femibion-odporucila mi ich gynekologicka- neviem, či sa to môže kombinovať. Budúci týžden mám poradnu, musím sa spýtať. A čo sa týka tvrdnutia, mne sa často tak obden stáva (asin od 10tt), že mám popoludní také napnuté brusko-niekedy je to až nepríjemné pnutie. Ale lekárka mi tvrdila, že to je spôsobené únavou 😅 a nemali by to byť kontrakcie- mne to trvá aj niekolko minút- 15min. ale nie je to pravidelné 😨

hava77
29. okt 2008

ahojte kocky, dakujem za gratulacie k triplakom 🙂
kveti k tvojej otazke amnio....dnes sme boli na genet. konzultacii a primarka povedala, ze vysledky mam vyborne a ze pod "tarchou dokazov" si tiez mysli ze je to zbytocne 🙂 ...ale odporucila nam ist este na morfo utz v 20tt a ak by sa dr. nieco nezdalo tak si amnio nechat ako zadne dvierka....ale sme viac menej kludni lebo vieme ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂

kvetka2
29. okt 2008

havka, tak je vsetko na najlepsej ceste, to je výborné. O 2 týždne to morfo potvrdí a budete úplne v pohode. Mám z vás radosť 😉 len tak dalej 🙂

palculienkkka
30. okt 2008

fedra blahoželám ... 😀 ja budem vedieť druhé pohlavie 5.11. už sa neviem dočkať... jeden je chlapček .. to mrvenie cítim i ja 😀

fedra
30. okt 2008

palculienka, dakujem.
A co sa vam druhy drobcek nechcel ukazat ? Inak nam tiez doktor ako prveho identifikoval chlapceka 😀
Dievcatkom si tak celkom nebol isty, ale teraz to potvrdili na utz. Velmi sa vytesujeme 😀
Aj vy by ste chceli parik ?

fedra
30. okt 2008

kvetka,
ty ides kupovat drobcekom nieco aj vo velkosti 50 ?

hava77
30. okt 2008

ahoj fedri, ja som dnes volala do heliku kvoli biometrickemu utz a robit mi ho bude dr. grochal 🙂 🙂 🙂 na tvoje odporucanie 😉 tak som rada

kvetka2
30. okt 2008

ahojte 🙂
palculienka, fedra mne tiež najprv identifikovali chlapciatko- chlapi sa asi radsej ukazujú 😀
fedra, ja som kúpila aj oblecko pre novorodencov- ca.50, lebo rátam s tým že budú drobci maličkí,ked sa narodia. Ale nie veľa- každému teplý plyšový overalík,čiapočky, zatial jedny dupky a body. A čo kupuješ ty?
Už si sa rozhodla s kočiarom?

hava77
30. okt 2008

kvetka s tym tvrdenim, ze chlapci sa radsej ukazuju suhlasim 🙂 nas tiez nie je ziaden hanblivec 😀 ukazal sa nam uz v 17tt 😀

fedra
30. okt 2008

havka, dufam ze budes spokojna. Ja som bola 😉
Kvetka, zatial som kupovala len 56 a 62 ... a viac veciciek mame velkost 0-3 mesiace, hlavne z Next
Ale tiez rozmyslam aspon nad jednou supravkou c.50, ked budu malicki aby neplavali v 56.
Inak mna trosku uz chyta mania nakupovania, hlavne cez e-bay. Su tam tak krasne vecicky 🙂 Ked mi vsetky poprichadzaju, hodim do albumu.
A kocik, este stale nie na 100% ... ale uz mame len dve varianty. Bud kupime hlboky Tako + Jane Powertwin s autosedackami alebo Jane twin two