Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

fedra
4. jan 2009

tani ... ja som citala nieco o tom tu na nete a aj ja mam z toho trochu strach 😝
myslis, ze krv na tie pecenove testy mi moze zobrat aj obvodak ? Alebo ist radsej na gynekolog pohotovost ?
Bojim sa, ci ten tyzden co by som cakala na mojho doktora nemoze babatkam poskodit 😢

tanitta
4. jan 2009

ferdi.. ked povies co je vo veci ze nemas gyndosa v ambulancii tak by ti to mohol spravit....aj obvodak...jedna kocka lezala so mnou v nemocke s tym.. kazdy den jej brali krv konzultovali s gastroentrologmi...pokial tie hodnoty stupaju je potrebne aj tehotenstvo ukoncit.. porodom...

tanitta
4. jan 2009

ta pohotovost tiez nie je zly napad....

tanitta
4. jan 2009

vlastne aj ta kocka prisla s tym na pohotovost..... 😕

fedra
4. jan 2009

no, bojim sa aby sa blskam neublizilo.
rano pojdem k obvodnemu a ak tam nepochodim, od 15.00 funguje pohotovost, tak pojdem tam
A ako dopadla ta kocka ?

tanitta
4. jan 2009

uz jej planovali cisarsky lebo hodnoty sli stale hore.. ked uz bolo rozhodnute ze napr. o 2dni to ukoncia tak hodnoty jej klesli a sla est aj domov 😵 ... aj javiace sa zle veci mozu dopadnut dobre takze ... neboj.. len pekne chod cim skor...treba upravit jedalnicek aj.. existuje nejaka pecenova dieta.. kukni nieco na nete ako sa aj stravovat...

beke
4. jan 2009

Ahojte,
prajem všetkým tehuľkám aj netehuľkám všetko naj naj naj do nového roku. 🙂

zuzla80
5. jan 2009

Ahooojte 🙂
Jujiček ani nevieš aká som rada, že ta hrča zmizla - tak verím, že teraz si už tehotenstvo budeš naozaj užívať až do pôrodu. A som zvedavá, či 4D potvrdí chlapčeka 😉

Ja ešte stále čakám na mrchu jednu hnusnú, dnes som 45DC 😲 a ona nikde - no neviem, či robím dobre, keď chcem ísť na Ket v prirodzenom cykle, keď môj cyklus je akýsi rozhádzaný, no ale však uvidíme, žiadne negatívne myšlienky nepripúšťame no nie 🙂

Pozdravujem všetky do jednej a jeden špeci pozdrav posielam Takynke 😵

liki205
5. jan 2009

nám sa to podarilo na prvý krát po IVF ale sme v poradovníku na KET takže to budeme así 9.1. rušiť ked pojdem doktorke 🙂

hava77
5. jan 2009

caute kocky,
fedri dufam ze to budes mat nakoniec ok 😉
zuzli takze teraz budeme drzat palce na ketko tebe 🙂 🙂 🙂 potom prid naprskame na teba tolko tehulko - mamickovskych virusikov az az 😉 😉
tanitka vam sa uz podarilo zmenit noc na den? 😕

katy2
5. jan 2009

Ahojte 🙂
jujka, tesim sa, ze je vsetko v poriadku....
fedra, drzim palce....
u nas krasne snezi, vsetko je nadherne biele......
vsetkym prajem do konca roka nadherne babenka alebo krasne bruska..... 😵 😵 😵

hava77
5. jan 2009

ahoj katy ako sa mas ? uz mas vysledky triplakov?

katy2
5. jan 2009

ahoj, hava, na triplaky idem az vo stvrtok, to budem 16+6tt ale podla uzv o 4 dni viac-teda 17+3tt... tak mam obavy, ze to je neskoro a vysledky budu skreslene.... 😒

fedra
5. jan 2009

ahojte ... tak ani moj obvodak dnes este nerobi ... musim cakat 😖
no dnes som sa po dlhej dobe vxspala celu noc, nic nesvrbelo .... nekutocny pocit 🙂

hava77
5. jan 2009

katy nebude to neskoro, lebo oni do spravy pisu presne ktory den toho tyzdna si.....teda aspon ja som to tak mala potom vo vysledkoch 😉

fedri tak to potom mozno ani neboli tie pecenovky, ale pre istotu chod na krv

hava77
5. jan 2009

katy divala som sa ti do albumu a ty mas vacsie brusko ako ja !!!! 😎

fedra
5. jan 2009

no urcite pojdem .... som si co to o tom precitala a zas ma chyta panika.
Len neviem ci pockat na svojho doktora alebo ist s tym na pohotovost 😔

katy2
5. jan 2009

fedra, drzim palce, aby to dobre dopadlo.....
hava, a pisu tyzden podla uzv alebo podla oplodnenia? lebo moj gyndos mi uzv nerobil, bola som len v nemocnici na kontrole na uzv a tam vyslo, ze babo je vacsie....

hava77
5. jan 2009

pisu to podla poslednej mrchy, my sme mali v ten tyzden maleho o 6 dni vacsieho a vyslo mi to uplne negativne

katy2
5. jan 2009

tak sa teda necham prekvapit 🤐
inak mne brusko teraz zacalo tak viac rast.... ale dost som ho mala velke aj po tych vsetkych hormonoch, co som od januara do seba tlacila a pichala.....

hava77
5. jan 2009

no musim uz aj ja dat nejaku fotku bruska 🙂 ale na mne este do zaciatku decembra nebolo nic vidiet....este aj sestricky v nemocnici mi vraveli ze nevyzeram vobec na 24 tt

hava77
5. jan 2009

ozaj neviete co je s kvetkou? vobec sa nehlasi 😕

zuzla80
5. jan 2009

No Havka dúfam, že ma poriadne poprskáte 🙂 🙂
Fedri ja na tvojom mieste by som asi skočila na pohotovosť, aj výsledky budeš mať hneď, myslím, že u obvoďákov by si musela za výsledkami čakať min. 1deň. Držím palce, nech to dobre dopadne
Katy fakt krásne a veľké 😀 bruško.

tanitta
5. jan 2009

Ahojky...babulky..
Ferdi.. tak super ze je to lepsie.. mozno to bolo len nieco docasne tehotentvo je nevyspitatelny jav😉 nejaka alergia ...mozno.... a nakoniec bude vsteko ok... 🙂
Havka... uz je to lepsie s tym rezimom...spinkame takto asi uz 4dni....od 5°°-7.30°° sme hore...potom sa budime cca kazde 3hodky napapnie...spime do 15°°-16°° sme hore do tej 19°° a dalej spime a zase sa budime uz len kazde 3hodky v noci a zase vstavame uz az o tej 5°° rano...... pocas dna sa snazim si aspon raz si pospat na 2hodky...
dufam ze Kvetka je ok...
Zuzla...ahojky...tvoje motto vravi za vsetko;).. urcite take brusko budes vytrac i ty...
😵 .. pa

juja
5. jan 2009

Ahojky 🙂
ďakujem babulky, aj ja som rada, že sa zatiaľ celkom držíme ..radšej si zaklopem klop, klop, klop...
Katky fakt máš pekné bruško, aj mne teraz dosť "vyskočilo" asi by som sa tiež mala odfotiť, neh mám nejakú pamiatku na tehu bruško - zatiaľ nemáme žiadnu "dokumentáciu", ale budem musieť, aby si malý nemyslel, že sme si ho kúpili v obchode 😀 😀
Zuzlík ja už na tú tvoju mrchu nemám slov...už zase hapruje,no to jesnáď sen 😝 ...a to KET vyskúšaj aj v prirodzenom cykle, ako sme už písali, uvidíš ako dorastie "perinka" a ak náhodou nebude OK, počkáš si na ďalší cyklus...ja viem, že budete museť zase čakať, ale keď ste už toľko vydržali, tak jeden mesiac hore dole to už zvládneš 😉 ..... ale určite to vyjde!!!! 😵 ...všetky ti tu držíme palce 🙂
Havka ty sa ako cítiš? Všetko OK ? Kedy máte ďalšiu kontrolu?
Inak mne vyšli tripláky oficiálne negatívne, ale genetik mi tam rukou dopísal, že vzhľadom na nižšie E3 (vôbec neviem čo to je) by test zopakoval, tak sme boli v piatok opäť na testy. Kôli tým blbým výsledkom triplákov na Slovensku som si bola dať robiť to vyšetrenie v Olomouci, lebo tu na Slovensku vyjdú 70% ženám tieto testy "blbo" a musia sa opakovať a ženy sa len zbytočne stesujú ....takže ja som teraz v úplnej pohode, lebo viem, že je všetko OK ...tak sa vyjadril aj môj gynekológ, že sa naozaj nemám čoho báť. Môj muž sa u lekára tak rozčúlil, že načo to tu vôbec robia, keď to nevedia a zbytočne stresujú mamičky.. 😠 ..som sa nechala uniesť sory.. 😎
Na Kvetku aj ja teraz často myslím, už je 34tt, takže už čo nevydieť príde jej čas 😉 ...ale dúfam, že je ešte doma a je OK
Tanitka tak už ste si "zaviedli" správny režim...čím bude Adamko väčší, tým to bude lepšie a aj mamina si viac pospí 🙂
Fedri a nezjedla si nejak viac citrusového ovocia?...mňa zvykne telo svrbeť, keď zjem viac kiwi, alebo pomarančov, ale zase je pravda, že nie až tak veľmi ako píšeš...skús vydržať ešte túto noc, ak to neprejde, tak skoč na pohotovosť....držím palce, nech to prejde a všetko je v poriadku 🙂
...som sa dnes rozkecala....ja mám teraz tiež otočený režim 😀 ...chodíme spať neskoro v noci, alebo skoro ráno a spíme do obeda 😔 ...no veď už od stredy nám to opäť začne.. 😝

renusa
6. jan 2009

Ahojte kočky 🙂
chcela by som sa opýtať, ako ste končili s Utrogestanom, v ktorom tt, a postupne alebo naraz?? dík

A ešte som tu nebola v tomto roku...takže Vám prajem úspešný Nový rok, nech Vám všetkým výjde, to čo si najviac želáte...mamičkám poslušné detičky 😵 tehuľkám zdravučké bábatka 😵 snažilkám // na testíku 😵

tinucha
7. jan 2009

Ahojte. 🙂
Renusa, ja som v 13.tt znížila dávku utogestanu z 2x2 na 2x1 a v 14.tt som už utroš nebrala. tak mi povedal lekár. 😉 🙂

tanitta
7. jan 2009

Ahojky...
Renus...ja som to vysadila naraz...koudy tak kazal...tak som tak...
Jujka.. s tym rezimom to nie je jednoznazne... zase ho mame prehodeny 😀 ... rezim u babetiek sa zavadza cca po 3mesiacoch az...skor si robi mimi co chce... 😵 ... paa

katy2
7. jan 2009

ahojte 🙂
renusa, ja som vysadzala tak ako tinucha a hned na to som zacala krvacat, tak som pekne pokracovala dalej, utros som vysadila len pred tyzdnom a duphaston vysadim az v nedelu.....

hava77
7. jan 2009

caute kocky 🙂
jujka mam sa fajn, ja ked mam pocit akoby som bola od spodu nachladnuta 😖 aj vytok mam taky zltsi 😝 no ved v piatok mam poradnu tak sa tam s tym priznam 🙄 dufam ze to neublizi malickemu 😕
renuska ja som utrosa vysadila rannu davku a tyzden som si davala len vecernu a potom som s tym nasurovo sekla 😎
tinu, chcem sa ta spytat na ten fusak do autosedacky...ma aj dake diery na pretiahnutie pasov autosedacky?....dufam ze som to napisala zrozumintelne 😉