Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
19. aug 2008

no ja chodim ku obvodnej tu v ZV a len sono bude v MT. no ja som tiez rozmyslala ze len do konca1 trim. tam budem chodit. ved uvidime 😉

pipka
19. aug 2008

takze babulky...vysledok poradne: otvorena na 1,5 cm, rano rodime, takze sa ozvem az budem po, zatial paa a myslite na mna 😵

inak tani s tou zahou...mandle vrele odporucam, ale musia byt nesolene, uplne obyc, mne zabrali vzdy 😉

tanitta
19. aug 2008

Pipka.....drzime palce.. nech to ide raz dva;)....zajtra teda bude stretko konecne 😵 .... drzkajte sa... a tesime sa na fotecky a dobre spravicky 😉 ...
Havka.. aj ked ste specificky pripad ale dla mna kazde tehu sa predsa vyvija tym istym principom 😵 tie rizika spojene s tehu su stale rovnake ... to mozno myslel skor pred otehotnenim nie?
Taky .. to bola len taka mini prechadza medzi rajcinkami 😎 ... dnes ma chytila hypogylkemia... 😕 ... vypila som hned 1/2l kofoly a naladovala do seba rozok...obcas sa mi to stane a som nepoucitelna .. som neporiadna v pravidelnosti jedenia.. takze kocky bacha na to... papat malicko a casto....

takyna
autor
19. aug 2008

PIPKA, DRŽÍM MOC PALCE A NECH JE TO BEZBOLESTÉ, TFUJ, TFUJ, TFUJ, CMUK 🙂 😵 🙂

hava77
19. aug 2008

pipka drzim palce 🙂 🙂 🙂

hava77
19. aug 2008

tanitka krajko si robi doktorat a mam taky dojem ze my sme kvoli genetike zaujimavy pripad 😅
raz som pisala do iscaru nas genet. problem a volala mi geneticka a prosila ma ze ak otehotniem a porodim ci by som sa jej mohla ozvat a tak 😕 ze je to dost specificky pripad 😨

takyna
autor
19. aug 2008

Havi veď ti vieš najlepšie čo budeš robiť, hlavné je , že budete ok aj s blškou 🙂 , pekne si užívaj žalúdočné ťažkosti 😀 máš na to ešte 1-mesiac, neboj sa aj tebe začnú riadne rýchlo naskakovať tie tt-týždne 🙂 po 1-trimesti to ide našťastie s kopca 🙂

takyna
autor
19. aug 2008

ešte jeden odkaz pre Pipku: Pipka ak sa ti bude ráno čkať tak na teba spomínajú baby z koníka 😉 🙂

pipka
19. aug 2008

taky , havka a vsetky ostatne dakujeeeem, len s tym spominanim to neprehanajte, nech neprestikutam cely porod 😀 😀 😀

ozvem sa hned ako budem moct, zatial paaaa 🙂

gabika24
19. aug 2008

pipka, držkaj sa 🙂
taky, aj mňa páli záha a ako.........sem-tam mi pomôže mlieko, no nie nadlho.
a hlava ma bolievala istý čas strašne, potom to ale ustúpilo, teraz len sem tam. muža som ešte neukecala, ani asi neukecám, tak to nakoniec bude fakt prekvapko...
dobrú nôcku
😵

takyna
autor
20. aug 2008

Ahojte tehulky 🙂 , Gabča to si ma potešila, lebo mávam riadne bolesti hlavy asi to je u mňa aj tou chrbticou, lebo tlak som mala ok, aj štítna žľaza je zatiaľ v poriadku, to nevadí , že neukecáš, bude to prekvapko pre nás všetkých 😉 hlavne aby ste boli v poriadku už sa ti to kráti 😉

tanitta
20. aug 2008

ahoj..
ja som mala pred spanim take velke bolesti v bruchu ze som myslela ze pojdem na pohotovost.....dala som si nospu a nastastie som ako tak zaspala ale noc nebola bohvie co po spankovej casti...a teraz je to uz lepsie....dnes tu nebudem... budem lezat s vylozenymi nohami opuchli riadne do rana😢 ...paaa

gabika24
20. aug 2008

ahojte.
tanitta ak sú moc napuchnuté, skoč k lekárovi, aby sa niečo nezanedbalo. alebo mu aspoň zavolaj, nech ti povie, čo máš robiť... držkaj sa moja, myslím na teba...
takynka, mňa niekedy bolela hlava aj keď som tlak mala náhodou ok a nie nízky... doktor mi povedal, že najlepšie na čerstvý vzduch a bez liekov. no niekedy to bola fakt príšerná bolesť...

takyna
autor
20. aug 2008

Ahojte tehulky, Tanitka držkaj sa neboj sa rastiete tak ťa bolká všetko, ak si nebudeš istá radšej zbehni k doktorovi, myslím na vás
Gabika aj mňa tak strašne bolieva hlava ☹

Som veľmi dnes smutná , plačem nebudem ani na koníkovi, svokor dostal mozgovú príhodu je to vážne, manžel plakal našiel ho doma odpadnutého, máme stresy, držte nám palce 😔 😢

fedra
20. aug 2008

taky ... to je mi velmi luto co sa vam stalo. Drzkajte sa

gabika24
20. aug 2008

takynka, je mi to ľúto. držkajte sa.

takyna
autor
21. aug 2008

Ahojte tehulky, ďakujem vám pekne za podporu, situácia je stále kritická, ale musíme bojovať , pá

hava77
21. aug 2008

taky drzime svokrovi palce, urcite je bojovnik a tak lahko sa nevzda

takyna
autor
21. aug 2008

ďakujem Havi ako sa máš?

tanitta
21. aug 2008

Ahojky...
Taky... ☹ to je smutne...tiez sme tym presli...vela vela sil je to velmi takze obdobie...cmuky.....
mne je uz celkom fajne...busko citim trosku. a nohy? fuha.. radsej sa na ne nekukam 😵

hava77
21. aug 2008

som ok od vcera si tykam so zachodovou misou ble 😒

ingulka
21. aug 2008

ahoj hava.. mas sa ??? ja som uz doma na materskej, tak sa troska nudim....

hava77
21. aug 2008

ahoj ingul, teba bude teraz asi viacej vidiet na MK 🙂 🙂 🙂
mne sa celkom da, mam grckacie obdobie tak stale klacim na zachode 🙄
kock poradte mi co mam jest a vydrzi to vo mne viac ako 5min?

ingulka
21. aug 2008

hava... mne pomahali detske piskoty... stale som sa nimi napchavala... 😉 a hroznovy cukor (v potravinach je o polovicu lacnejsi ako v lekarni) ... proste stale udrziavat hladinu cukru v krvi konstantnu... nemozes sa vyhladovat...

tanitta
21. aug 2008

Havka.. na to sa neda nic len to pretrpiet.. jedine ze by to bolo moc zle tak treba si dat Torecan proti zvracaniu....uvidis co to spravi.. vraj zvracanie viac ako 3*denne ze dovodom nastupu do nemocnice... 😒

hava77
21. aug 2008

ja sa bojim na jedlo aj pozriet 😒 , vcera som len zahryzla do chleba a uz som isla 🙄
ingul a ty ako taska uz zbalena? ale este mas casu a casu 😉

fedra
21. aug 2008

havka ... tak tuto otazku si ja kladiem uz 4 tyzdne 😀
Ale mne to pomalicky ustupuje, ja uz som vcera grckala len 2x ... uvidis, bude to stale lepsie. u mna bol 9tt a 10tt asi ten najhorsi 😝
Mne nepomahalo nic, ja co som zjedla, hned to bolo von.

tanitta
21. aug 2008

Havka...dufajme ze ti to po 13tt prejde;).. ako vacsine.... mne byva zle kazdy vecer ale cez den celkom ok...ako prisli pohyby sa to ako tak skludnilo....

hava77
21. aug 2008

no ja tiez dufam ze budem tabulkova a ze v 12 tt to prejde 😉 , len mi neda ze vsade pisu o rannej nevolnosti a mne je na figu az tak od 11,00 do 21,00 tak aka ranna nevolnost? 😀

hava77
21. aug 2008

fedri aj si schudla?