Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

takyna
autor
6. feb 2009

pripadám si ako taká srnka dvojtonka 😀 , aj ma ťahajú cvičiť a nechce sa mi 😒 , ide to so mnou dole vodou 🙄
držkajte sa tu ............Tinuska a čo fotky? ste už doma?

juja
6. feb 2009

Veru máme sezónu,ale mňa ti tá robota normálne baví 😀 ...niekedy si teda aj frflem, že sa stále niečo mení a podpobne, ale inak fajn 😉
...ako sa cítim? ďakujem, cítim sa primerane stavu ...zatiaľ v pohode, ale radšej si zaklopem ....malý kopká, ale niekedy mám pocit že sa mi v bruchu otáča lokomotíva 😀 ....a stými kilami radšej pomlčím 😎 ...počas tehu "len" 5kg - zatiaľ, ale predtým cca 8 kg, takže budem mať čo robiť, a že sa ti nechce chodiť cvičiť sa nečudujem, ja som v tomto taká istá, nevedela som sa nikdy donútiť ísť cvičiť 😝 😎 ....ale neboj príde jar, slniečko ťa preberie,naštartuje a nabije energiou a všetko pôjde ľahšie....na záhradke trošku popracuješ a kilečká ubudnú 😉 🙂

zuzla80
7. feb 2009

Jujka budem sa snažiť veriť, že je všetko na tej najlepšej ceste 😉 A malú lokomotívku pozdravujem😀
Takynka, Tinka s Filipkom ešte nie sú domka, možno ich pustia až v pondelok. Malému Filipkovi museli nasadiť antibiotika a dať ho do inkubátora, lebo mu niečo našli na pľúckach. Aj Tinka sa dlhšie zotavovala, lebo bola otvorená len na 7palcov a malý bol strašne na ňu veľký, tak sa chúďatko dosť trápila. Ale našťastia sa to u oboch zlepšuje a malého už vybrali z inkubátora. Ešte včera mal mať antibiotika a cez víkend mu ich mali vysadiť. V pondelok ich čakajú ešte vyšetrenia a ak bude všetko dobre, tak ich pustia. Aspoň toľko o nej viem ja.

Prajem vám pekný víkend baby a už toľko nepracujte 😉

takyna
autor
7. feb 2009

Dakujem Zuzlík za informácie o Tinuske, boze len nech su v poriadku, držím im palce.

Zuzlík si doma? či pracuješ?, myslím na teba a držím palce ako viem 🙂

Pekný zvyšok víkendu, ja trošku dnes idem do divadla na muzikál, tak ucto vesiam na klinec do nedele 😵

tanitta
7. feb 2009

Ahojky....
Zula.. uz mas testiky nachystane??, 😎 ...
Som rada ze je filipkovi lepsie... mamicka sa zahoji aj ked je to dost neprijemne a boli to... no prejde to 😉 ...
maly spinka teraz v lehatku....teraz ma take obdobia ze ked je hore tak ho je plna chalupa 😀 ... tajtrlik maly 😵 ...pa kocice...

takyna
autor
7. feb 2009

Ahoj Tanitka, bože Adamko je na zožratie 😀 taký je krásnučký 🙂 , pekne cvičíte a je s neho riadny pucko, júj krásny po mamine 😵

tanitta
7. feb 2009

Taky videla si vo fotoalbume? dobre ho drzim?

gabika24
7. feb 2009

ahojte.
jéééj, taky, aj ja chcem ísť na muzikál 😵 - asi čosi vymyslíme...
tanittka, veru je zlatučký 🙂 🙂 🙂

ináč, ja keď cvičím, tak ma dosť bolí tá jazva po cisárskom (a aj akoby vnútri - maternica), tak do mňa každý hučí, nech s tým prestanem...
naši chlapi spali dnes veeeľmi dobre, tak som potešená. obaja sa už rozpapali, jeden má cez 6kg, druhý skoro 6.

jujka, pozorne sledujem tvoje tt a kráááásne pribúdajú.

tinuska, rýchlo sa nám zotav a aj malý nech je čo najskôr ok...

pekný víkendík všetkým... 😎

takyna
autor
7. feb 2009

Ahoj Gabička moja 🙂 , beriem ťa pod so mnou 🙂
Tanitka výborne ho držíš 🙂

takyna
autor
7. feb 2009

velmi ma mrzí jedna vec, že ste všetky tak daleko odo mna ☹ , by som vam pomohla vypiplat tie vase krasne deturence 🙂

tanitta
7. feb 2009

Taky.. ale jak reve pri tom jak pilinak... aj na barankov aj na pleci.....

zuzla80
7. feb 2009

No Taky to sa mi páči - práca nech ide na chvíľku kade-ľahšie a ty poďme sa kultúrne vyžiť. Aj my sa chystáme dnes do kina - chceli by sme ísť na Pokoj v duši. Neboli ste niekto?
Inak Takynka momentálne som doma, cez víkendy našťastie nerobím, ale inak chodím do robotky. Doma by mi bolo asi dlho a bola by som zrelá na psychiatriu 😀 😀 A kujeeeem ti, že na mňa myslíš a držíš palce🤐

Táni isto si urobím testíky ale možno až takto o týždeň, nerada by som prežívať, to čo minule 😉 Malinky je krááásnučky, strašne rýchlo rastie - blonďačik jeden. Ani to lietadielko čo mu robíš na fotke sa mu nepáči?

Gabika tak to už máte čo dvíhať 😕. A pri cvičení dávaj pozor, niekdy to fakt môže byť viac na škodu ako na osoh.

katy2
7. feb 2009

Ahojte
Tak mame za sebou morfologicky uzv, babo je uplne zdravucke, prepocitali riziko na Downa a je 1:1957 😵 A co je nadherne, cakame Hanku 😵 Strasne sa tesime 🙂

zulka29
7. feb 2009

ahojte kocendy 🙂

Katy, no vidíš, babulko bude zdrave ako buk, teším sa 😵 😵
Zuzlik, spravne, ziadne testy prilis skoro 🙂...ja som tiež išla hned do prace, rychlo mi to tam ubehlo a stresy takmer žiadne, držím silno palce. A daj vedieť aký bol film, aj ja sa chystám ked nebudem kašlať.
Tanitka, ten Stodal zabral, už som skoro fit 😵
takynka, príjemný záitok.

katy2
7. feb 2009

ahoj, zulka, ako sa mas? este nemas tehu nevolnosti? 😉

zulka29
7. feb 2009

Katy, negrckam, dnes mi bolo tazko od zaludka, ale ja ti neviem či si to len nenahováram 😀 . Inac nic 😕 🙂

katy2
7. feb 2009

No mne to zacalo koncom 6tt 😉 Presne ako pises tazko od zaludka a neskor grckanie.... Takze je to dobry znak.... 😉

pointka
7. feb 2009

Katy gratulujem 🙂
My sme boli vcera na 4D a tiez cakame Sofinku 🙂
Babo je zdrave, bez problemov aj organiky sa dobre vyvijaju. Videla som srdiecko zvnutra, pekne 4 komory, aj obe oblicky. Ta sa vytesujeme 🙂

tanitta
7. feb 2009

zuzla... ak si vsimnes to lietadielko...sice je to rozmazane ale je v najvacsej parade plakania 😅 jaaaa neviem co je s nim.. ked je hore len reve a reve...prdi o 100-6.. brusko to nie je...
budem vykukat tvoj albumik a dufam ze tam vykukam riadne D1 😵
katy...super;)...dievcatko;).. TYCH TU MAME POMENEJ.... TREBA NEVESTY 😀
pointka...dalsia baba do partie;).. gratulujem k zdravej dcerke 😉

tanitta
7. feb 2009

Zulka.. ten stodal je fak dobry 😵 ... postlacaj zaludok 😎 .. mne ked uz nebolo blbsie tak som to niekedy urobila a vsetko poptom bolo ok ... na blivno 😀
Taky...veru.. ale aj navsteva by nas potesila hm? 😎

smejkaa
7. feb 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, ci mi neviete poradit, ako sa pocitaju tyzdne pri tehotenstve po mimotelovom oplodneni. Nie soms ice po KET, ale po ET a neviem, ci sa pocita od odberu vajicok alebo ako? Dakujem.

tanitta
7. feb 2009

smejka... v den odberu vajicok si uz 14dni tehotna

takyna
autor
8. feb 2009

Katy vedela som, že to bude v poriadku, tesím sa , Hanicka bude to je super dievka je dievka 😉

Zuzlík je to lepsie ked je clovek v robote, aspon na zaciatku, potom uz len doma, na koniku 😉 🙂

Zulka ja som zacala mat problemy so zaludkom po 6 tt, negrckala som , ale aj sirupova voda mi vadila 😖 , tak sa mas na co pripravovat, ale stoji to za to 😵

Muzikal bol krasny , 3 hodinky trval, ale preslo to tak rychlo, ze som si to ani neuvedomila, Fidlikant na streche, sa to volalo, o zidoch to bolo, pred zaciatkom vojny, bola to taka tragikomedia, potom sme zasli na drin, cela partia mimochodom nas tam bolo 13 ludi 😀 , obsadili sme skoro cely prvy rad..., stalo to za to 😵

Tanitka, rada by som vas videla 😉 , moja mala zase rada cvicila, neplakala pri tom, neboli ho nieco?, nechcem ta ja plasit, predsa uz to bolo davno ked som ja mala dcerku, teraz reve od zlosti ked jej nieco po srsti nespravime, ale to je pubertou 😀

Gabika naozaj su maly chlapci uz riadny tiez valibuci, pekne rastiete 😵 , nejake fotky by ste vsetky mohli popridavat.

Dnes idem na cintorin, malemu sviecku zapalit.......a pracovat ☹

Prajem vam prijemny zvyšok vikendu.......... 😵

hava77
8. feb 2009

ahojte, teda clovek tu par dni nie je a hned mame nove nevesty 🙂 pre nasich valibukov 😉
katy, pointka gratulujem k dievcencom 🙂 🙂 🙂 a hlavne ze su zdravucke 🙂

zuzli aj tebe k drobcom v brusku, dobre ich straz 😉 , tesim sa na dve palice ako hrom 😀

zulka s tym grckanim si to nenahovaras, ono to ide pekne pomalicky 🙂 az nakoniec sa rozbehnes a obimes misu 😀

kocky co uz mate deticky, ked ste boli tehotne mali ste take bolesti, ze ma boli nad pupkom len 5x5 cm, ale strasne ze sa ani nezohnem a ked si lahnem tak to prejde behom 10 sekund a mozem vstat a zase fungovat taku 0,5-1 hodinku. moze byt ze mi maly tlaci kolenom alebo niecim? 😕

takyna
autor
8. feb 2009

Ahoj Havka, zbehni k doktorovi pre istotu

takyna
autor
8. feb 2009

pozrie ťa sonom, kde je malý umiestnený

hava77
8. feb 2009

taky ahoj, moja dr. nema sono v ordinacii,a neviem ci by ma poslala na sostresovat a tak to ma byt.....chcem ist od nej prec, ale uz pockam 😒
este som zabudla povedat ze toho miesta sa nemozem ani dotknut rukouno inde....ona mi povie ze nemam stresovat a tak to ma byt.....chcem ist od nej prec, ale uz pockam 😒

hava77
8. feb 2009

omylom skopirovane 😀 😝

takyna
autor
8. feb 2009

Havka vykasli sa na to , že ti povie, že sa nemas stresovať, radsej stresovať ako niečo zanedbať 😠 , nie su bolesti ako bolesti, možno to nie je nič, a možno áno, treba ti spraviť sono, to je jednoznačné!!!!!!!
Vieš ako som ja dopadla , tiež som bola sama zhovievavosť, lebo toto lebo tamto, treba byť drzí, hlavne keď ide o dieťatko
Daj mi vedieť ako si sa rozhodla

hava77
8. feb 2009

tento tyzden pojdem ukoncit PN a nastupujem na matersku po vikende tak sa na to spytam a dam vediet