Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

pipka
15. júl 2008

ja to sice este nemam uplne za sebou, ale brusko mam dost velke na to, aby sa dalo povedat, ze nase KETko bolo uspesne 😵 😵 😵

pipka
15. júl 2008

taky ani nebudes vediet ako a dobehnes ma 😀 drzim palceky vsetkym KETackam 😎

takyna
autor
16. júl 2008

pipka držím palce a čím skôr do náručia malú Hanku 😵

pipka
16. júl 2008

dakujem. 🙂
a to sme tu jedine uspesne raKETky? 😕

beke
16. júl 2008

ahojte, aj ja som po úspešnom KET teraz som v 10tt a dúfame, že dotiahneme do šťastného konca.
držím palce všetkým raKETkám 🙂

takyna
autor
17. júl 2008

Beke držím palce 😵
baby čo je žiadne úspešné KETká????????
prispejte pre inšpiráciu, ďakujem 😵

palculienkkka
17. júl 2008

ahojte ketky 😀 Pridávam sa k vám. Mám za sebou úspešné Ketko 😉 Prajem vám krásne tehuľkovanie 😵

takyna
autor
17. júl 2008

Hups a sme hore 😵

beke
17. júl 2008

kde ste ostatné? 😀

zomata
17. júl 2008

tak po 2x 🙂 hlasim sa aj ja som po uspesnom KETE dnes zaciname s malym 13. tyzden
🙂

zomata
17. júl 2008

a som tu 1x ale vsetky vas poznam lebo som vas dlho citala takze vsetkym drzim palce

gabika24
17. júl 2008

ahojte.
tak ja hlásim po úspešnom ket - doma malé krásne zlatíčko, čo má už cez 2 roky.
tak všetkým keťáčkam držkám palce 😵
taky, pekná témička 😵 😵 😵

pipka
17. júl 2008

gabika a druhe babatka su tiez po KETku, ci hned po IVFku? 😕 😵

gabika24
17. júl 2008

pipka, tentokrát po ivf - na zmrazenie nám neostalo - ale veď načo už? keď budeme mať doma toľko pokladov, ďalšie nepotrebujeme 😵

takyna
autor
17. júl 2008

Gabika díky 🙂 , vítam nové KETačky a všetkým prajem úspešné tehulkovanie 😵

pipka
17. júl 2008

gabi tak drzim palceky 😉 my tiez uz emame, tak ked budeme chciet pre Hanku surodenca, tak musime ist do toho nanovo...ale stoji to za to 😵

zomata
17. júl 2008

beriem sa za nova taky tak dakujem... a inac som mala transfer dva dni pred tebou, takze sa s tvojim bobacikom porovnavam toho mojho 🙂

gabika24
17. júl 2008

pipka, aj my sme tak na tom boli pri malej - vyšiel nám posledný ket, potom sme sa snažili o súrodenca, 2.ivf nevyšlo a nebolo čo mraziť, no a to tretie vyšlo - hoci tiež nebolo čo mraziť - no už ani potreba. viac súrodencov neplánujeme 😎

pipka
17. júl 2008

gabi, tak dufam, ze podobne dopadneme aj my 😉

palculienkkka
18. júl 2008

dobré ránko 😀 Príde sem aj nejaká čerstvá ketka ? 😉 Neni s kým pokecať ☹

kukulik30
18. júl 2008

KUK..... 😵 som tu aj ja...ja som tiez uz maminka po KET.....1. KET bol uspesny a Samko sa narodil 24. 10 . 2006...cize mozem potvrdit, ze Kety su uspesne .... aj snehuliacikovia sa pekne uchytia 😉
momentalne stimulujem na 3. KET...tak drzte palceky, nech sa tu k vam potom mozem pridat 🙂

pipka
18. júl 2008

kukulik, drzime palceky 😉

kukulik30
18. júl 2008

dakujem pipka 😵
inak , krasne meno pre bambulku...uz sa ti to krati...drzim paste 🙂

takyna
autor
23. júl 2008

Tehulky po KET HLáSTE SA!!!!

tinucha
23. júl 2008

Aha, nová témička. Tak sa hlásim aj ja. 1.KET u nás skončil síce mimomaternicovým, ale druhý už vyšiel tak ako má. 😀

takyna
autor
23. júl 2008

Tinuska super vítam ťa u nás 😀

kvetka2
23. júl 2008

ahote tehulky ketulky 🙂
tak ja sa taky hlásim, doteraz som sa ešte nezapojila do žiadnej tehulkovskej témy, len do snažilkovských. Ale raz treba začať 😉
Ja som absolvovala 1 stimuláciu IVf/icsi, vložené embryjko sa nechytilo. Mali sme zamrazené 4 embryjká.2. KET nevyšiel, mala som problémy z estrogénových pirúl a začala som krvácať už 3 den po ET, tak sa bambulky ani nemali kedy chytiť.No a posledné dva mrazáčiky sa krásne rozmrazili a po 8 dnoch som vycikala //-a chytili sa obe 😵 😵 drobciatka. Takže sa stalo to, čo mi povedali, že je nepravdepodobné a síce,že sa chytia obe. A som moc šťastnááááá 🙂

pipka
23. júl 2008

kvetka supeeer, tak gratulujem a mooooc drzime palce 😵 😵 😵

takyna
autor
23. júl 2008

kvetuska vítam ťa a gratulujem 🙂 😉

takyna
autor
30. júl 2008

Havka budem ťa očakávať v tejto témičke 😉 🙂