Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
7. máj 2008

Presne to chcem 🙂 tesim sa k doktorovi - dufam, ze mi nieco da a hlavne, ze mi to pomoze 😉

maso
autor
7. máj 2008

Soni, ja idem na utz dnes 😵

Baby, este jedna vec: vcera som sa dozvedela, ze krsniatko nema rubeolu, tak sme si fakt vydychli 🙂

sonicka07
7. máj 2008

masco,skusila si Ginger? dostat to u nas v lekarni. mne to dost pomohlo. je to zazvor,ale predava sa pod menom ginger. je to aj na nevolnosti pri cestovani,ale hlavne v tehotenstve. ale mozes si kupit aj zazvor v obchode a nakrajat si ho do jedla.

maso
autor
7. máj 2008

dakujem Soni, na vsetko sa popytam doktora, dufam, ze nech uz to bude cokolvek, ze mi to pomoze, aby som mohla aspon ako-tak normalne existovat ☹ 😅

maso
autor
7. máj 2008

Som si teraz pozerala, kedy mame ktora termin a vychadza to celkom pekne po sebe, akurat po Evitke bude dlhsia pauza, ale potom to ide pekne.
1x november, 2x december a 1x januar, to bude vzruso 😉
Som zvedava, ktora z dievcat sa k nam prida ako dalsia.

nelinka79
7. máj 2008

masko no ja dufam ze cochvila sem prejdu všetký 🙂 teda uz aby tu boli ..

evitkamalicka
7. máj 2008

ahojky 😀

nelinka79
7. máj 2008

evit si tu este?

evitkamalicka
7. máj 2008

som 😉

nelinka79
7. máj 2008

mne to tu nejak blblo a zmrzlo ☹ ... ako pokracujete s priprava pre mimi ? nam maju prist na konci maja menit okna v detskej a kuchyni tak to nas trochu brzdí.

evitkamalicka
7. máj 2008

my ideme cez vikend na nakupy, drahy potrebuje rifle a ja nejake tricka, tak mozno zas kupime nieco aj pre malicke...kociarik uz mame vybraty definitivne iny ako som mala v albume, uz nam chyba len skrina do detskej a potom uz len vanicka a take veci

nelinka79
7. máj 2008

evit tak to ste sikovný... ja som povedala ze do 7 mesiaca chcem mat všetko nachystané tak pomaly skrečkujem ked niekde nieco objavim. uz aby boli tie okna, potom musime malovat skoro celý byt a mozme doniest postielku a skrine. my sme zatial vybrali kocik Implast Bolder 4 ...a vy ste aký nakoniec vyvbrali..

evitkamalicka
7. máj 2008

my sme vybrali Dema Nexxus 2008 mam v albume

nelinka79
7. máj 2008

tak ten je pekný a bude aj cervený? 😉

evitkamalicka
7. máj 2008

hej bude presne ta kombinacia ako je v albume

nelinka79
7. máj 2008

ja zas ked nieco objavim vzdy je to modré 😉 a zas klamat nebudem ze by sme chceli strasne chlapca ale ked nebude tak aj dievcatko s rozbitými kolenami bude stacit 😀

evitkamalicka
7. máj 2008

nelinka ja si myslim ze dievcatko moze nosit vsetky farby, horsi by bol chlapcek v ruzovom 😀

nelinka79
7. máj 2008

presne tak to vzdy zdovodnujem ale ze iné nemali 😉 tatino zase hlada všade lietadielka takže na polke oblecenia co mame su lietadielka.

evitkamalicka
7. máj 2008

ja som velmi zvedava, lebo mame hlavne neutralne veci, ale mame aj modre a aj dievcatkovske, tak uvidime

nelinka79
7. máj 2008

my mame zatial neutral a chlapcenské ...

evitkamalicka
7. máj 2008

no nic, idem ja cakat manzelika k busu, na postu a do Tesca, zatial pa pa

nelinka79
7. máj 2008

ja uz tiez koncim pa

sonicka07
7. máj 2008

masco,napis co najskor,co bolo na uzv. som velmi zvedava. zatial pa. zajtra uz idem do prace,tak sem nakuknem zrejme az vecer. to este musim pobalit manzelika,lebo ide na sk na tyzden,sa asi zblaznim sama. papa zatial

sonicka07
9. máj 2008

tehulky,kde ste vsetky? masco,ako dopadlo sono? piste.

elenamarek
9. máj 2008

ahoj babulky 🙂 Zuzi uz sa zblaznim kde si?ja si idem vybavit sukromne sono ako cakat sa mi do 13tyzdna nechce,a asi vymenim doktorku,ako sorac aby nebola ochotne bez utrazvuku mi zobrat krv a skontrolovat ma ani dat listok na sono to je divne a ked knej pridem v 13tyzdni bude nervacit co tak neskoro,baby zohnat normalneho gynekologa je problem moja je super porodnik ale co sa tyka komunikacie otras tak dokaze odrovnat cloveka.a to keby nic nedostala si neviem predstavit

evitkamalicka
9. máj 2008

elenka tak vymen lekarku

elenamarek
9. máj 2008

Soni,u vas v zahranici je to lebsie tie musis cakat na sono 4tyzdne?si v Irsku ze?Evitka 2ultrazvuk sa roby kedy nech sa objednam dopredu?uz si to nepametam predsa to bolo pred 4rokmi

evitkamalicka
9. máj 2008

elenka aky druhy ultrazvuk?

evitkamalicka
9. máj 2008

elenka s ultrazvukmi je to individualne, mne napr do 12tt robili 3x ultrazvuk

elenamarek
9. máj 2008

Evit tak to si ma dostala 3x?myslela som v po 12 tyzdni ze kedy sa roby?