Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sonicka07
18. máj 2008

ahojte babenky. kde ste vsetky? nejak sa vam nechce pisat. asi si uzivate slniecko.
mne dnes prisiel manzelik a je cely opaleny z sk. tu v irsku je znova 14st,dnes sa ochladilo,par dni bolo pekne,oklolo 18-20st. je to niekedy riadne deprimujuce.

evitkamalicka
19. máj 2008

ahojte maminy 🙂

elenamarek
20. máj 2008

ahoj babenky,dnes je otrasne pocasie,len by som spala.

evitkamalicka
20. máj 2008

elenka tak to sme dve

nelinka79
20. máj 2008

ahojte babule 🙂 je tu niekto?

elenamarek
20. máj 2008

ahoj babenky mis me 6hodin boli bez elektriky,a este mi odisla aj baterka na nodbuku skoro som zblaznila nic som nemohla robit syn bol u krstnej.tak som lezala rado idem snim na pohovor do rozpravacej skolky mal by tam ist na mesiac snad zacne inac bola som snim u druhej psychologicky a ze je velmi sikovny na koniec ked snim skoncila som jej povedala co som sa dozvedela od tej minulej a povedala ze asi neni normalna,ze ked dieta poriadne v 3rokoch neviprava neznamena to ze bude musiet chodit do pomocnej triedy,a doporucila mi tuto skolku sice sa plati asi 10000tic,vsetko uz je sukromne to sme dopadli.

maso
autor
22. máj 2008

Jeeeeejo, baby, tu to nejako stichlo ... idem kuknut, co ste popisali 😉

evitkamalicka
22. máj 2008

ahojte kocky

maso
autor
22. máj 2008

Ahoj Evit, ako sa mas?

Elenka, ani mi nehovor, vsade sa plati a statnych skolok je malo 😒 a nevravim, ze uz nie su jasle.

evitkamalicka
22. máj 2008

masko mam sa super a co ty?

elenamarek
22. máj 2008

ahoj babule,ja mam hekticky tyzden zacali sme chodit do centra kde ucia deti rozpravat povedali ze je vsetko dobre je normalny len nechce rozpravat ale snad pomali zacne,v pondelok idem na ultrazvuk snad to tam nebude na dlho leho do hodiny mam logopedku aby som to postihala babenky aj vy ste take unavene stale

nelinka79
22. máj 2008

ahojte je tu niekto?

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka, elenka ahojte

nelinka79
22. máj 2008

evit ako sa dari? co nového?

maso
autor
22. máj 2008

Jaaaj, mne je stale na nic, tento tyzden som jeden vecer vracala ako besna, myslela som, ze umriem, tak mi stiskalo zaludok a misy som sa tak pevne drzala, myslela som, ze spadnem do zachoda. Vobec to nezvladam, Elenka, tiez som stale unavena, vsetko, co urobim, ma unavi. Nic nevladzem a nic ma nebavi ☹

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka super, nove nic, zajtra okolo obeda dojdu moji rodicia na 4 dni tak sa velmi teskam, vecer budem varit aby bolo na dva dni...a ty ako? este necitis pohyby?

maso
autor
22. máj 2008

Mne uz asi uplne sibe, vcera som muzovi hovorila, ze mne by nevadilo byt ani v nemocnici, len by som lezala a spala, cely den v nocnej koseli a stale pripravene nejake jedlo ☹ pytala by som si nieco na zaludok od sestriciek a mala by som vypnuty mobil. Navstevovat by ma chodil len manzel.
Asi uz fakt nie som normalna, nie? ☹

nelinka79
22. máj 2008

masko neboj ta unava a grc obdobie prejde ...

evit prvé pohyby som citila presne pred týždnom a teraz ma stuchne ked sa mu nieco nelubi hehe ... inak sme v pohode az nato ze je vela roboty aj praca aj zivnost ale uz sa tesim na september na matersku ako budem len oddychovat..

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka tak to je super ze uz citis mimi 😵 ...to moje uz riadne vystraja

nelinka79
22. máj 2008

tak ale vy ste uz aj pekne daleko pred nami 🙂 a uz vies co to bude?

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka neviem, mozno na dalsej poradni, lebo mi budu robit aj ultrazvuk, tak snad 4.6.

nelinka79
22. máj 2008

ty si v kolkatom týždni citila prvé pohyby?

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka ja skoro ja som to prve bublinkovanie citila v 15tt

nelinka79
22. máj 2008

a aj ti nato cosi doktor povedal? ja som to zacala citit v 16tt ..

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka nepovedal, termin porodu sa este upravuje tak ako to mne posunuli kvoli pohybom, ale to uz musia byt riadne kopance a pravidelne kazdy den a viac krat za den

nelinka79
22. máj 2008

aha ja uz som sa zlakla ze to posudzuju aj podla týchto mini pohybou.. ja som teraz fakt tak vytazená ze nemam cas kedy citat mudru knizku a potom sa stale pýtam jak blbcek 😉

evitkamalicka
22. máj 2008

neli ja tiez nie som taka mudra ako vyzeram, vsetko sa dozvedam postupne

nelinka79
22. máj 2008

esteze si dopredu 😀 lebo ked sa ta pýtam ty to vždy vies co je super ...

a ako pokracujete s výbavou?

evitkamalicka
22. máj 2008

nelinka momentalne nekupujeme nic, ale zajtra ked pridu nasi tak mamina chce ist pozriet vanicku, plienky, kresielko a neviem co este 😀

nelinka79
22. máj 2008

my sme kupili autosedacku a odsavcku teda taký komplet balik tak cakam do vyplaty aby sme mohli nakupovat dalej