Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
4. jún 2008

evitka super,uz som nasla,tie zirafkove som mala pri syncekovi v zelenom,su strasne zlatucke len ma one obrala sesterka ked syn vyrastol,tak som jej ich popustila a teraz ma druhe tak ic ani nepitam.Zuzi ahoj jak si dopadla u dokiho?,ja by som si dnes mala ist dat predpisat tabletky nevydrzia mi do buducej stredy do kontroli ale niak som leniva uz by som ich najradcej nebrala zabudam na poobednu pravidelne.a niak sa bojim ci to neskodi talko tabletiek babetku

sonicka07
4. jún 2008

evitka,gratulujem k adamkovi. krasne meno,aj ja som vybrala adamka pre chlapca. hladala som take neutralne,co znie rovnako v anglictine aj slovencine.
zuzi,a ty ako na sone?
ja sa citim nejak blbo,vcera mi bolo cely den strasne zima,do rana sa mi vyhodila opara. tak som zavolala do roboty,ze nepridem. dufam,ze babetko je ok,lebo ja vzdy spanikarim. v predchadzajucom tehotenstve sa mi vyhodila opara v 14tt a vtedy nejak nasemu babetku prestalo bit srdiecko 😒 ☹ ale vytoky prestali. dufam strasne,ze to bude dobre. ved v pond pojdem znovu na sono.
dnes som volala do nemocnice na dalsi uzv a objednali ma az na 29.8.,co je uz koniec 21tt!!!!!!!!!!
medzitym budem chodit akurat k vseobecnemu lekarovi na kontrolu a pocuvanie srdiecka. hruza v tomto irsku. a to este ze mali ten termin na posledny aug.den,lebo 1.9.pojdeme na sk. takze to len tak tak vyslo do dovolenky. chcela som prvsi termin,ale vsetko bolo obsadene. lebo ja mozem ist aj na sk na sono,teraz to budem mat po sebe a medzi 10tt a 21tt nic. to asi zosediviem. ale idem pozriet tie monitory na pocuvanie srdiecka. kamoska mi poradila obchod,kde to vraj maju. to by som mohla kazdy den pocuvat srdiecko a bola by som kludnejsia.

elenamarek
4. jún 2008

ahoj sonicka drzim palceky davaj pozor opar nie je dobre mat v tehu,asi si prechladla tak sa vykuriruj,soni aten ultrazvuk ti dali teda fakt niak neskoro.drz sa

maso
autor
4. jún 2008

Elenka, ake beries tabletky?

Ja idem dnes k dokimu ale az na 19:50, takze si este pockam 🙂

ty kokso, nie je to sranda v tom Irsku, to ti ani nebudu robit ten prvy screening a kedy ti planuju zobrat krv na triple testy? ci to ti moze aj ten vseobecny lekar?

evitkamalicka
4. jún 2008

kocky dakujem za gratulacie 😀

masko budem na teba vecer mysliet

maso
autor
4. jún 2008

dik Evit 🙂 budem sa pytat aj na dovolenku v Chorvatsku 😉 tak aj v tomto drz palce, aby mi to odobril

evitkamalicka
4. jún 2008

masko budem, a kedy sa chystate do toho Chorvatska?

maso
autor
4. jún 2008

2.7. preco?

evitkamalicka
4. jún 2008

len tak sa pytam...sranda, ja mam 2.7. dalsiu poradnu 😀

maso
autor
4. jún 2008

no my chceme odchadzat v noci z 2. na 3. jula, takze ak budem mat poradnu zase ako ty, stiham ju 😀

evitkamalicka
4. jún 2008

a 12.6. idem na cukor na tu hnusnu gebuzinu, ale hadam dajak prezijem

maso
autor
4. jún 2008

😀 ale co by si neurobila pre Adamka, nie? jezis, je to prefektne, ked ho uz mozeme volat menom 😵

evitkamalicka
4. jún 2008

masko ved jasne, pre Adamka vsetko, je to super sa mu prihovarat menom ked kopka 😀

maso
autor
4. jún 2008

ja som mala ist na cukor v tom minulom tehotenstve, ale uz som nestihla 😔

evitkamalicka
4. jún 2008

masko, ale toto tehu si to uz uzijes neboj

maso
autor
4. jún 2008

dufam, nicoho sa nebojim, len aby sme cez vsetko presli a mali zdrave babo 😵

sonicka07
4. jún 2008

elenka,preco nie je dobre mat opar v tehotenstve? zeby som mala nakoniec pravdu,ze som vtedy potratila? vnutorna horucka a zimnica brr. to ti povedal lekar?
masco,tu nerobia ziadne tripple testy,nic,lebo tu nerobia interupcie.takze je jedno,ci je babo poskodene alebo nie. mne by mal krv brat aj vseob.lekar v 12tt,ale to viac menej ci nepotrebujem nejake mineraly atd...
a potom az v tom 21tt.
bol tu taky pripad,ze babe zistili v polovicke tehotenstva,ze jej babo ma vadu a bude zit len par hodin po porode. nechceli jej spravit interupciu,ze to ma donosit. tak to dala na hlavny sud a vyhrala a isla do anglicka a tam jej to spravili.

elenamarek
4. jún 2008

Zuzi,stale berem duphastan 3x denne,a aj dnes som dostala dalsie tabletky,tak ho budem brat este dlho a kys.listovu do konca tehot. 😉 Sonicka,mna varovala doktorka pri synovi,nech sa vyhim ludom co maju opar ze na zaciatku tehu.to moze mat zly vpliv na babo,prakticky je to vnutorna horucka,inac je pravda ze 2decembra som mala strasnu zimnicu nevladala som chodit bol to niaky 1denny vyrus a tyzden nato som potratila ale zistili mi ze uz asi tyzden nebilo babetku srdiecko,davaj si pozor,kamaratka je tiez nachylna na opari cele tehotenstvo ale aj brala lieky a chlapcek sa jej narodil s rostepom peri,tak teraz jej doktori povedali ze nech sa prelieci a az potom otehotnie ale to nie je tvij pripad nestresuj sa hlavne ona ich mala od zaciatku do konca

maso
autor
5. jún 2008

Ahojte kocky, je tu niekto? 🙂
Chcem sa pochvalit - vcera som bola u doktora 😵

evitkamalicka
5. jún 2008

masko ahojcek...tak prehanaj

evitkamalicka
5. jún 2008

mas aj foto?

maso
autor
5. jún 2008

CAu Evit, mam ale musim to dat nascanovat 🙂 videla som tvaricku, ruky, nohy, spolu s doktorom sme ratali prsty na oboch rukach a nohy malo do tureckeho sedu 😀 Pocula som srdiecko 🙂
A odobril mi dovolenku pri mori - resp. kupanie sa v mori.
A hadaj kedy mam poradnu? No predsa 2.7. 😀 😀 idem vtedy aj na triple testy.
A moj cholesterol je uz v normale, predtym som mala zvyseny 😉

evitkamalicka
5. jún 2008

masko no ako tak vidim tak budeme zas poradnovat spolu 😀

evitkamalicka
5. jún 2008

super ze je vsetko ok, som na vas myslela 😉

maso
autor
5. jún 2008

🙂 uz sa neviem dockat, vcera som bola konecne poriadne vysmiata u doktora 🙂
A meral nam aj prejasnenie sije - vsetko ok. Len sa babo nechcelo otocit, tak ho jemne stuchal a ono nic! Ja som sa normalne smiala. Doktor vravel, ze ho uplne ignoruje, tak sa nesmej 😀 a potom som videla, ako sa otocili a mohlo sa merat 😉

Teba co caka najblizsie?

evitkamalicka
5. jún 2008

ja idem najblizsie 12.6. na ten cukor a potom 2.7. do poradne a tam mi budu zas brat krv, ale neviem na co to mi sestricka nepovedala...ja ked som bola v 12tt na tom prejasneni, tak lekar tiez musel mimi stuchat, lebo asi spalo

maso
autor
5. jún 2008

😀 mne sa to velmi paci, ked ho vidim, lebo inak je to take anonymne 😀 😀

ty uz budes najblizsie v poradni v tretom trimestri, nie?

evitkamalicka
5. jún 2008

masko ano uz budem v tretom trimestri kokso, to tak leti

maso
autor
5. jún 2008

ani sa nenazdame a budes cakat, kedy to uz na teba pride 😀
ja som velmi nedockava ... uvedomujem si, ze potom to uz nebude dlho trvat ani mne ...

evitkamalicka
5. jún 2008

mne to zacalo strasne rychlo utekat po 13tt