Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
10. jún 2008

dobre ranko 🙂

maso
autor
10. jún 2008

Caute baby, dnes ste sem nakukli nejako skoro 🙂

evitkamalicka
10. jún 2008

masko ahojky...konecne tu niekto je

maso
autor
10. jún 2008

😀 ty si teda dobre v pohotovosti 😀

evitkamalicka
10. jún 2008

masko ja som teraz vstala, sla som si o 9tej este naspat lahnut 😀

maso
autor
10. jún 2008

😀 princezna 🙂 chovas to svoje mimi ako vo vaticke 🙂

evitkamalicka
10. jún 2008

masko hej len mimi ma v poslednej dobe vobec nesetri, dnes zacal v noci o 2hej vystrajat takze som nespala

maso
autor
10. jún 2008

😀 ty sa stazujes a ja ti zavidim 😀 ved uz len trinast tyzdnov 😵

tesim sa, ze aj u mna to pomaly naberie rychlejsi spad - najblizsie triple testy, potom dovolenka, po dovolenke prve 3D sono 🙂

evitkamalicka
10. jún 2008

masko ved co nevidiet aj ty uz ucitis mimi 😵 ...no veru uz sa mi to krati, ale sa tesim velmi

maso
autor
10. jún 2008

🙂 budete mat krasne Vianoce 😵

evitkamalicka
10. jún 2008

masko ved aj vy uz mozno na Vanoce budete traja...my si dame nasho maleho urcite ako ten najvacsi darcek pod stromcek

maso
autor
10. jún 2008

ja by som v pohode na Vianoce aj rodila 😀 len nech je mimi v poriadku 😔

elenamarek
10. jún 2008

ahoj babenky 🙂 Zuzi kam sa pojdes na 3d sono?ja sa neviem rozhodnut ci skocim do hlohovca alebo ba

evitkamalicka
10. jún 2008

elenka ahojky

masko neboj, mimi bude urcite ok

elenamarek
10. jún 2008

ja dufam ze budem na vianoce doma,mam termin na 16dec.ale pri cisarakuje je to skor,aspon tieto chcem byt doma pri syncekovi a mat krasne vianoce s babetkom tie minule boli smutne isla som do nemocnice ☹

elenamarek
10. jún 2008

ahoj evitka kedy si pocitila prve pohyby,ja sa uz teraz neviem vyspat a to som uz dopredu zufala co potom,ked som cakala syna tak cely de spal ale v noci zacal od 23do 2h a rano o 6h a zasa cez den nic

maso
autor
10. jún 2008

ja viem Elenka, urcite budete mat tento rok nadherne Vianoce aj vy 😵
ja pojdem do GynFivu, tam som bola aj minuly rok ... urcite sa v BA plati viac ako v Hlohovci, to je jasne ... kvalitu sona a vysetrujuceho - to tazko povedat ... ja sa spolieham na to, ze este aj do GynFivu mi moj doki povedal presne ku ktorym dvom doktorom sa mam objednat (teda jednemu z nich), ze budu s nim konzultovat, keby cokolvek a keby bolo zle, tak aj moj doki ma 3D, len nema cas vysetrovat vsetky pacientky, tak ho tam ma pre pripad, ze by nieco nasli a potreboval by si to pozriet 😉

evitkamalicka
10. jún 2008

elenka ja na konci 15tt a potom tie prve kopance a pravidelne v 18tt

evitkamalicka
10. jún 2008

ideme sa nalozit do vane 😀

elenamarek
10. jún 2008

ahoj Zuzi 🙂 mne ani nejde o financie prakticky do hlohovca cesta vyde tak jak keby som bola v Ba a ma to richlejsie len nechcem aby ma len tak odbili preto si zistujem kde sa da.je uz mam kupene aj jednorazove plienocky od 3do 5kg snad 3baliky budu stacit.

maso
autor
10. jún 2008

Elenka, ty uz citis pohyby? Alebo som to zle pochopila ...?

elenamarek
10. jún 2008

zuzi nie necitim len som sa pitala,ja som ich citila pri synovi az po 16tyzdni,a teraz to bude neskor predpokladam ked povedali ze mimco je malicke uvidim co povedia zajtra idem na ultrazvuk

maso
autor
10. jún 2008

Elenka, som zvedava, co ti povedia. Ja som citala, ze pri dalsich tehotenstvach je to skor ako pri prvom.

elenamarek
11. jún 2008

AHOJ BABENKY 🙂 ultrazvuk dopadol ok,babetko je vyvinute na 12tyzden,tak sa mi posunie asi termin porodu z 16.12o 2tyzdne nakoniec zase to bude koniec decembra manzel si robi srandu syn je 29.12,ja 30.12 a babo by mohlo byt 28alebo 31,babetko skackalo bol problem ho cvaknut.sranda vecer ma caka prehliadka u dok.tak uvidim co povie.

evitkamalicka
11. jún 2008

halooooooooooo

elenka som rada ze je vsetko ok 🙂

sonicka07
11. jún 2008

elenka,to je super. a nemozes hodit nejake fotocky do albumu?
rada by som videla,ako vyzera babenko v 12tt. mne sa to moje uz zda dost velke,juchu. take uplne najkrajsie.

elenamarek
11. jún 2008

ahoj babenky,bdem sa snazit mam doma vsetko aj skener ale som pocitacovy antitalent,vyzera to jak fazulka a trcia len nozicky rucicky,babeno vkuse skakalo tak to je machulka ale hlavne ze je,ozvem sa neskor idem dokymu,vobec sa mi nechce chytila ma nadcha a byt medzi tehulkami ked smoklim neni bohvie co

elenamarek
11. jún 2008

ahoj tak som spat od dokyho,4.7idem na krv na skrining testy alebo ako sa to vola,mam ist k internistovy kvoli tlaku mam stale vysoky,a kontrolu mam az 23.7,jak vzdy som nemala moc ja som zabudla tak sa sestricka smiala ze vzdy zabudnem.krv minule bola ok,tak uvidime,zasa som si zabudla dat duphastan tak budem musiet zbehnut o tyzden,ja neviem vzdy mi tam nieco vypadne co chcem sa opitat

nelinka79
12. jún 2008

ahojte babule je tu niekto?

včera sa nam prcek u doktora neukazal a dnes ideme na to 3D tak som zvedava ..
Doktor ma chcel nechat na PNke lebo od minuleho týždna citim také slabsie tlaky v podbrusku. zatial som ho ukecala ze sa budem setrit ale povedal ze ked sa to bude opakovat tak ma dá na nejaku dobu do nemocnice. 😢 . Co je dobre ze nekrvacam ani vytok nie je .. takze asi takto sme včera dopadli ☹

evitkamalicka
12. jún 2008

ahojky kocky, tak som doma z tej cukrovky a som znechutena...glukozu mi rozrobili miesto do 0,5 litra ako bolo v navode len do 0,2l...cukor pred vypitim som mala 4,7 co je ok a cukor po vypiti 8,9 a podotykam ze odber po vypiti mal byt po 2 hodinach ale mne robili len po hodine a pol,lebo nemali cas.... takze zajtra mam ist k diabetologicke na vysetrenie, lebo po 2 hodkach je norma do 8