Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
16. jún 2008

to mal krasne moj mal 37tyzdni 47cm,kolko vazil?

nelinka79
16. jún 2008

u nas su samé baby 😀 a moja mama sa len smeje ze aspon chlapov prehlasujeme. pre mna na tom 4D bolo najkrajsie ked som pocula srdiecko a ked povedal ze pupocnik je taký aký ma byt nic z neho nevychádza. v tom momente mi to ci je to chalan alebo baba bolo ukradnuté hlavne ze babo je zdravé.

evitkamalicka
16. jún 2008

masko vsetko je ok, je uplne zdravucky, dycha sam a uz aj papka maminkine mliecko, teraz za poslednych 5 dni pribral 200 gramov, takze to uz pojde rychlo...mal 1560 gramov ked sa narodil

maso
autor
16. jún 2008

tak fajn 😵

ja viem Neli, ved aj pre mna je dolezitejsie, aby bolo vsetko v poriadku ... myslim, ze kazda z nas to tak citi ...

elenamarek
16. jún 2008

ja som sa narodila v 6mesiaci malo som 1000gramov,a vtedy neboli take vymozenosti jak teraz uz zachrania deticky to je dobre ze uz je to ine jak volakedy.Evitka to pekne pribera musi bit taky drobunky ale je krasnucky,uvidis vsetko dozenie.

evitkamalicka
16. jún 2008

elenka ja sa z neho tak tesim, ze je taky statočník maly 😀

elenamarek
16. jún 2008

je to super,je horsie pre chlapceka ked sa narodi skor,dievcatka su odolnejsie ked sa narodia prd 32tyz.Evitka boli niake vazne potiaze ked mamicka rodila tak skoro?

evitkamalicka
16. jún 2008

elenka hej, strasne opuchala a ked isla v ten den do poradne tak jej namerali tlak 210/160, takze museli okamzite robit cisara

elenamarek
17. jún 2008

fuha tak to hej,boze ved mohla umret

evitkamalicka
17. jún 2008

elenka ahojky

elenamarek
17. jún 2008

ahoj Evicka,tusim si sa rozhodla pre trojkolku ja mam abc a som spokojna mne sa vzdy pacili trojkolky kociky na nase chodniky su super

chuchu86
17. jún 2008

ahojte baby, chcem Vás poprosiť o radu, ms mi meškala, dostala som na 36DC, predtým som robila testy asi 2x ,a negatívne.

10.6 - dorazila mrcha ale trvala iba 3 dni, a po mrche ma začali bolieť prsia strašne

môže to byť príznak tehu ?

elenamarek
17. jún 2008

ahoj chuchu ja by som skusila asi tehot.test

maso
autor
17. jún 2008

chuchu ... tazko povedat ... v podstate ziaden tehotensky priznak nie je 100%ny ... tiez by som robila este test

maso
autor
18. jún 2008

halooooooooo, nikde nikto? 🙂

elenamarek
18. jún 2008

ahoj Zuzi ako?mne je dnes horko,a nic sa mi nechce.fakt som leniva len by som spala cele dni

maso
autor
18. jún 2008

aj ja Elenka ... doma mam neporiadok a nic nevladzem ... citala som, ze by k nam mala dorazit v tomto obdobi energia a zatial nic ... 😒
ale uz ma menej trapi zaludok 😀
co budes obedovat? ja nemam na nic chut ...

elenamarek
18. jún 2008

Zuzi ja upratujem len tak zbezne odpracem hracky,umyjem riad,povysavam a dam oprat a som mrtva,pred pol rokom sa to tu lesklo,normalne mam nervi ked ma niekto dojst na navstevu,ale ked je chladnejsie mam viac energie aj na zehlenie,cez vykend som vyumyvala balkon kupila nove stolicky a stolik aj kvetinky tak aspon tej je v poriadku.uz som jedla fasirku ale niak mi v tom horku nechuti a drzim si vahu,zatial ved vies ze si nemozem dovolit na tu svoju mo pribrat tak od zaciatku tehu sa nezmenila,som rada babo bere vyzivu so mna.

maso
autor
18. jún 2008

aspon nejako to zvladas ... na rozdiel odo mna 😀
ja som pribrala uz hadam aj pat kli 😅

idem sa napapkat 🙂

elenamarek
18. jún 2008

Zuzi mi mame v plane namiesto dovolenky vymalovat.a od septembra ide syn do skolky na 3mesiace tak si vsetko pripravim potom.v sobotu su v Ivanke Nedviedovci koncert muz kupil listky tak sa toho desim,jak to zvladnem

evitkamalicka
18. jún 2008

ahojky kocky

maso
autor
18. jún 2008

Moj muzik bol na jednom koncerte sam, bol tam Polivka, Cechomor, Vlasta Redl a Muchovci (neviem, ci ich vsetkych poznas), ja som to radsej vynechala ... 🙂 tak drzim palceky ...

elenamarek
18. jún 2008

Zuzi,ja taku hudbu nemusim,ja som fanda Georg Michael,Ch.Agilera.v hudbe sa s manzelom nezhodnem mne by tiez nevadilo keby isiel sam,ja tam zblaznim asi.

elenamarek
18. jún 2008

ahoj Evitka ako?

maso
autor
18. jún 2008

😀 my nastastie v pohode ... celkom sa v hudbe zhodneme ... ale mame toho radi viacej ...

Cau Evit 🙂

matamm
18. jún 2008

Ahojte môžem sa spýtat kedy ste dostali tehotenskú knižku v ktorom tyždni a čo vam lekar robil na prvej prehladke ked ste zistili že ste tehu. diky moc mata.

evitkamalicka
18. jún 2008

kocky super, prave som doprala tretiu pracku a na dnes uz stacilo

maso
autor
18. jún 2008

Mati, mne dal knizku tusim v 11 tt. a na prvom vystreni som bola len na vaginalnom utz.

Evit, tusim budes mat peknu kopu veci na zehlenie 😉

maso
autor
19. jún 2008

Kde ste? ☹

sonicka07
20. jún 2008

ahojte babulky. ako sa vsetky mate?
je tu dnes niekto? ja idem zachvilu do prace,len som sem nakukla a tu mrtvo.
evit,ty uz 28tt? si pamatam,ked si mala 5tt a cela stastna si sa pochvalila,ze babetko je na ceste. len nech nam to vsetkym krasne ubieha. v mojej praci uz skoro vsetci vedia,ze som tehu. brusko uz mam take vygulene,ale dnes som sa vazila a zistila som,ze som dokonca schudla. tak parada. ale nohavice uz ledva zapnem.
ja sa zatial citim ok,len ma stve,ze som povedala managerke,ze chcem robit len 4 dni a ona ma zas dala na 5 dni na bud.tyzden. no,skusim to odrobit,peniaze sa zidu,ved teraz vacsinou aj tak stale sedim. pekny dnik. papa