Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sisipetka
8. aug 2008

chudacik 😀 Ale co pre neho neurobis, ze 😎
ja som MM pocas tehu kradla z taniera 😀 Proste nemal sancu 😀

nelinka79
8. aug 2008

u nas ze dojeda lebo zjem polovicu z toho ako pred tehu, proste sa nemesti a minule som dostala "držkovu " ze nejem. ked ideme do restauracie tak si davam detské porcie a niekedy mam aj s tym problem. proste sa nemesti. darmo hovorim kaji nech skrci nohy ze sa chcem najest 😀

maso
autor
11. aug 2008

Caute baby, kde ste vsetky? 🙂

Jaaaaj, Neli, tak ja papam teda dost 😀 maly mi tlaci na vsetky mozne organy, ale zaludok je asi neutlaceny 😀 akurat ma pali zaha ... 😒 to je vsetko.

Pochvalim sa Vam, ze cez vikend som dostala vankus na kojenie a platnu na snimanie dychu babatka 😵 tak sa tesim 😵

evitkamalicka
11. aug 2008

masko, vsetko najlepsie k meninkam 😵

nada.hope
11. aug 2008

Masko ajojte aj ja sas pridám, všetko najlepšie k tvojim dnešným meninám 😵 😵

maso
autor
11. aug 2008

Dakujem baby, ste zlate 😵 🙂

elenamarek
11. aug 2008

Ahoj Zuzi 🙂 krasne meninky prajem 🙂 🙂

rene82
11. aug 2008

ahojte baby. týždniky Vám krásne ubiehajú. to je super, že je všetko ok. tak držím palčeky. A masko všetko najlepšie k meninám. Aj moja babka a krsná sú zuzky, tak im idem dnes poblahoželať. 😉

sonicka07
11. aug 2008

zuzi,vsetko naj k meninam. ja "oslavujem " zajtra- presne dva roky som vydata 🙂 ale oslavovat budem v praci,takze nic moc. akurat vecer si to pripomenieme muzikom a to bude vsetko. cez vikend zas ideme gratulovat kamaratovi,ma 30.
baby, v irsku prsi a prsi. v dubline su zaplavy,tak cakam,kedy to pride aj k nam. esteze byvame na druhom poschodi. 😉

elenamarek
12. aug 2008

Ahoj babenky 🙂 mi sme sa vratili predcasne s dovolenky manzel musel ist do prace,takze v sovotu sme dosli na Donovaly o 13h a v nedelu sme boli vnoci doma,tak som mala drahu dovcu,s vymalovanim sme nepostupili ale aspon je chodba u nasich a nasa,kuchyna a kupelka,a po vykendoch vymalujeme detsku a spalnu a obyvacku si dame vymalovat mame tam praslinu jak sadla stavba a manzel si na farebno netrufa. ☹Zuzik ze je super ten vankus?Ja zajtra idem dokimu snad mi urobi 2skrining znovu.ale nasla sm si v tehu knizke ze mam od dokiho pred tym napisane dievcatko,tak uvidim ci ho potvdi,hned si zajtra zacnem znasat vecicky nech ich potriedim podla velkosti a konecne par nafotim,manzel kupil malinkej nadherne nike a reebok tenisocky tak som povedala ze kmeninkam chcem policku na sandalocky a capacky a tenisocky,nad prebalovaci pult

evitkamalicka
12. aug 2008

ahojte tehulky...tak hlasim ze som uz mala poslickov, ale to moze byt aj niekolko tyzdnov pred porodom, zajtra mam poradnu

elenamarek
12. aug 2008

Sonicka 🙂 prajem pekne vyrocie,oslaviete neskor 🙂 Babetko poslucha?som zvedava co to bude?uidime kolko bude dokopi chlapcov a dievcat,tebe prajem zdravucke dievcatko jak si chcela 🙂

elenamarek
12. aug 2008

Evitka ahoj 🙂 jak sa prejavuju poslicky?ja to nepoznam ja som sa ani neotvorila pri synovi a teraz to bude asi tak isto,tym ze nemozem rodit normalne,moj mali sa narodil v 37tyzdni,tak uz sa nemusis bat uz je vsetko v poriadku,drzim palceky zajtra

evitkamalicka
12. aug 2008

elenka tvrdnutie bruska, krce ako pri ms a taka tupa bolest v krizoch aspon ja som to tak mala a vcera som k tomu navyse este mala aj hnacku

nelinka79
12. aug 2008

ahojte babule.. aha ono sa to vola poslickovia? to som ani nevedela 😎
evit tak ty uz aj strihas meter ako pozeram na tie tvoje cisla 😀

evitkamalicka
12. aug 2008

nelinka no striham pomaly, len aby som este neprenasala

nelinka79
12. aug 2008

evit urcite bude všetko v poriadku a nacas.. vybavicka uz komplet nachystaná alebo este dokupujes?

evitkamalicka
12. aug 2008

nelinka ja uz mam vsetko, uz aj oprane, ozehlene, ulozene, taska zbalena, takze uz len rodit

elenamarek
12. aug 2008

Evitka tak si sikulka 🙂 aj mne zvikne tvdnut brusko,a aj bolieva ale vzdy vtedy vypnem a idem si lahnut

elenamarek
12. aug 2008

Nelinka ahoj,aj tebe sa to blizi uz si 29tt,uz to ubehne ako voda 🙂

nelinka79
12. aug 2008

evit a co si si balila do porodnice? v tomto mam chaos a vobec neviem co bude treba 😅

elen ahojky ... ja mam skor pocit ze teraz to bude najhorsie a sa bude vliect ...

evitkamalicka
12. aug 2008

nelinka ja mam zoznam z porodnice v ktorej budem rodit

nelinka79
12. aug 2008

evit a to ti dali kedy? a kto?

evitkamalicka
12. aug 2008

to mi dala jedna kocka, ale inac to davaju ked zacnes chodit od 36tt k porodnikovi do nemocky, ale nie kazdemu

nelinka79
12. aug 2008

zajtra idem na cvicenie tak sa tam popýtam..

elenamarek
12. aug 2008

Nelinka,mne posledne mesiace ubehli ani neviem jak 🙂 skor teraz sa mi to vlece,a som v takej neistote co bude,hlavne u nas v Ba,uz su tu len 3porodnice,ja patrim do Ruzinova a tam je chaos,kazdy den minimalne 20porodov vnoci 15.a este to ze budem rodit cez sviatky ja by som to chcela potiahnut do 1.1.2009,zajtra mi daju novy termin co som pocitala malby byt na 29.12,moj manzel sranduje ze nech porodim 2 aspon dostanem 25tis.ze ked sme skoro nic nedostali na syna,tak mu vzdy poviem ze mi to stastie nemame a pre mna je dvolezite aby bola babulka v poriadku.

nelinka79
12. aug 2008

elen tak to dufam ze mas pravdu lebo teraz zacinam byt viac nepokojná co my dost vadi. ale mam este nejaké zakazky co sa týka svadieb tak hadam sa to zlepsi. Teraz chceme predat byt a budeme sa stahovat k svokrovcom atd.. tak aj z toho som dost nepokojna ☹

elenamarek
12. aug 2008

Nelinka,no tak to ti verim,to bude dost zataz,hlavne si davaj pozor,nech potom nic tazke nezdvihas,ty si svadobna agentka?

nelinka79
12. aug 2008

elen ... asi tak nejak 😎

elenamarek
12. aug 2008

tak to mas peknu pracu 😎