Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

nelinka79
15. aug 2008

cauko evitka ... ako dnes? u nas je strasne sparno 😝 tak dufam ze sprchne ....

evitkamalicka
15. aug 2008

u nas prsi a sa ochladilo, zajtra tu ma byt len 19 stupnov...inac noc nic moc, zas som vobec nespala, maly ma tak okopaval a tlacil ze som ani dychat nevedela

nelinka79
15. aug 2008

neboj uz to nejak vydrz ved uz to bud skor jak nie.... mne zas dost vadi ze ked sa najem tak ma vždy tlaci zaludok jak keby som zjedla prasa a pritom zjem len polkrajceka chleba..a ked sa potom napijem tak mam pocit ze ma roztrhne...

evitkamalicka
15. aug 2008

no co ine mi ostava...ale tie posledne tyzdne su uz fakt nic moc

nelinka79
15. aug 2008

evit ja uz mam teraz niekedy pocit ze by uz aj stacilo tak ta plne chapem ...neboj u mna sa to bude tiez len zhorsovat a ty uz budes mat drobca na svete..

evitkamalicka
15. aug 2008

ideme sa naranajkovat

nelinka79
15. aug 2008

prajem teda dobru chut ....

elenamarek
15. aug 2008

ahoj babenky 🙂 Nelinka dakujem 🙂 Evitka dobru chut 🙂 Ja dnes nic nestiham,zajtra mame oslavu tatinovej 70tky a este si nesiel vybrat darcek,lebo on chce si kosacku vybrat sam,len akosi nema kedy ked je na dochodku,a je olympiada 😎

evitkamalicka
15. aug 2008

no veru olympiadu sledujem aj ja, prave budu vo finale nasi bojovat o medailu vo vodnom slalome 😀

nelinka79
15. aug 2008

evit tak potom informuj ci mame tu medailu 😉

sonicka07
15. aug 2008

elenka,to je super, gratulujem k princeznicke. takze som na rade ja,ale budem vediet az za 2-3 tyzdne. najprv idem na sono tu v irsku na konci augusta a potom na 3D na sk o tyzden neskor. ale kedze nebudem na nete zrejme cele dva tyzdne,tak sa ozvem az v polovici sept. uz som myslela aj na to,ze ked sa evitka rozhodne porodit prv,tak to ani nebudem vediet. tazke evit-cakaj na mna- rod az po 15.9. 🙂
uz aby to bolo,tesim sa na dva tyzdne nicnerobenia. a potom to dufam rychlo zbehne, zac.decembra by som chcela na matersku,to bude mesiac pred terminom. tu je materska len 26 tyzdnov,cize vela zien robi az do porodu a ked ma babo 4-5 mes,musia ist spet do prace. este stale neviem,co potom spravime,ci budem robit len na polovicny uvazok,alebo ostanem doma uplne,lenze to by sme financne zrejme nezvladli. babenky,zavidim vam 3 roky materskej alebo kolko to je na sk.

evitkamalicka
15. aug 2008

mame dalsie zlato vo vodnom slalome, huraaaaaaaaaa

nelinka79
15. aug 2008

supeeeeeerrrr mame zlato 😀

soni ono je to pekné ze tu mame 3 roky matersku ale ked sa inak neda tak musime ist do prace aj my. my sme sa zrovna o tom s MM bavili ze ked sa inak nebude dat tak pojdem do prace skor. sice sa mu to nepacilo ale ved uvidime ako to spravime ked bude treba..

evitkamalicka
15. aug 2008

nelinka este idu zeny a tam je nasa prva, takze ideme tiez o medaily a dufam ze bude zlato, idem kukat

evitkamalicka
15. aug 2008

mame dalsie zlato, s naskokom viac ako 14 sekund pred druhou

elenamarek
15. aug 2008

ahoj Sonicka,chcete ostat v Irsku na trvalo?nemala by si lebsie prist odrodit babenko na Slovensko,po januari dostanes 25tisic a ponom ist spat?

sisipetka
17. aug 2008

Ahojky tehulky, prajem pekny zaciatok noveho tyzdna a vela zdravicka pre maminky a bambulky/-ov 🙂

nelinka79
18. aug 2008

dobré ranko babulky ......

evitkamalicka
18. aug 2008

ahojte kocky 🙂

nelinka79
18. aug 2008

evit ahojcek tak ako ste bojovali cez víkend?

evitkamalicka
18. aug 2008

nelinka vikend bol super, lebo nebolo teplo, tak som v noci konecne aj normalne spala...a vy ako?

nelinka79
18. aug 2008

z piatka na sobotu som spala velmi zle ale uz je to zase v normale...včera prisla všagrina s Paulinkou na prazdniny na celý tyzden tak sa velmi tesim. a asi si zoberem do konca týždna dovolenku nech som s nimi...

evitkamalicka
18. aug 2008

mne uz postupne odchadza hlienova zatka, tak som zvedava na buduci tyzden na poradnu

nelinka79
18. aug 2008

evit a to sa ako prejavuju?

evitkamalicka
18. aug 2008

nelinka je to taky husty vytok, take nieco ako gel a moze byt zlty, priesvitny alebo s primesou krvi

nelinka79
18. aug 2008

aha zas som mudrejsia 😉 a ked odide zatka tak porod by mal byt uz blizko ? 😎

evitkamalicka
18. aug 2008

nelinka vraj zatka moze odist aj 2-6 tyzdnov pred porodom ale niekedy aj 2 dni pred porodom, takze sa teraz uz sledujem

nelinka79
18. aug 2008

a prcek poslucha? u nasej Kaji uz viem aj priblizne hodiny kedy je hore 🙂

evitkamalicka
18. aug 2008

nelinka poslucha...idem sa obliect a utekam k svokre kym nie je horuco, pa pa

nelinka79
18. aug 2008

papa