Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maja.ka
16. sep 2008

ahojte 🙂
evitka, takze adamkovi sa velmi nechce co? myslela som si, ze si uz precitam spravu o tom, ze maly je uz na svete a on stale nic 😉
masko ta baba co si s nou pises nie je nahodou weja?
my sa mame inac dobre, nemame sa na co stazovat 😉

elenamarek
16. sep 2008

ahoj babenky 🙂 ja s toho pocka zblaznim,zo dna na den ochladenie,jasnaska ze som chytila suchy kasel tak sa snazim to niak prejst s cajikmi.v iatok mam 3D 2x mi ho zrusili uz som mala chut ani neist tak snad to bude stat zato,

sonicka07
16. sep 2008

nelinka,uprimnu sustrast. drzkaj sa.

elenamarek
17. sep 2008

Ahoj babenky 🙂 prajem vam dobre ranko,uz tyzden vstavam od 4h co nemozem spavat,takze tie co spinkaju uprimne zvidim 🙂 Sonicka,uz si spat zo Slovenska,tak uz vies co to bude? 🙂

elenamarek
17. sep 2008

Nelinka,zrovna som sa docitala co sa ti stalo,tiez si prajem uprimnu sustrast ☹

mery.maja
17. sep 2008

ahojte,

Nelinka uprimnu sustrast 😔

Elenka aj ja som dnes bola zavcasu hore musela som vstavat lebo som sla na testy na tu sladku vodu a musela som tam byt do siedmej tak som musela ist v tomto hnusnom pocasku na autobus a skoro som zamrzla ☹ neznasam taketo pocasie dufam ze sa este otepli aspon trosku 😝
Ja mam 3D buducu stredu tak som zvedava ci budeme uz konecne nieco vidiet 😖 😀

evitkamalicka
17. sep 2008

ahojte...sme doma z poradne, ziadna zmena tak snad do Vianoc porodim

nelinka79
17. sep 2008

ahojte .... dakujem ...... no snazili sme sa to vydrzat ale podarila sa iba omsa na pohrebe sme ani neboli lebo kaji sa to nepozdavalo a uz v kostole vsetko bojkotovala a bolo mi zle. a tak sme radsej ostatok vynechali. inak cakam ze uz sa ukludni lebo ma stale boli brucho a chvilami sa pridaju aj krize. ale hadam to prejde..

evit horori sa ze chlapci su lenivý preto sa im nechce ist von ale ten tvoj maly lenivcek by uz aj mohol 😀

všimla som si album bay a strasne drzim palce 🙂

mery.maja
17. sep 2008

evitka neboj sa dockas sa 😵 aspon vies ze mu je u teba dobre.Takze nepomohol ani teply kupel?

evitkamalicka
17. sep 2008

mery nepomohol, len ja netusim aky teply ten kupel ma byt, lebo pre mna moze byt horuci a pre mojho muza je studeny, no tak asi tak...ale od dnes uz ideme sexikovat a kupkat o 106, lebo uz zacinam mat riadnu depku z toho ze sa malemu nechce

mery.maja
17. sep 2008

kamaratka cakala tiez chlapceka a prenasala 4 dni co sa mu absolutne nechcelo,tak nakoniec jej museli vyvolavat a robit cisarsky.Dufam ze ty sa tomu vyhnes a ze to bude raz dva,drzim palceky 😵

elenamarek
17. sep 2008

Mery tak to ti nezavidim,ja uz to mam za sebou ja som si do tej vody vymackala citron tak to bolo znesitelne,ja mam 3.10,3skrining,a som chora tak som bola zohnat homeopatika snad to nebude chripka,je mi strasne,drhne ma hrdlo a dusim sa,este k tomu som stale nevispata,nechcem byt chora nech sa malinkej nic nestane.

elenamarek
17. sep 2008

Evitka,aj sexik je zevraj dobry ale mojej sestre pomohli schody par krat vysla na 5poschodie to jej poradil doky,nechcela uz lezat v nemocnici

maso
autor
17. sep 2008

Caute baby,
ano to dievca sa vola weja ☹

Ja som dnes bola na cukor a mam este nejaky vytok, tak mi brali vytera a pre istotu sa preliecim. No a jedna blba sprava: mam maksi krcok ako naposledy, tak mam odporuceny kludovy rezim, co znamena lezat, kolko sa da. Dufam, ze to nebude pokracovat ☹ Pred dvoma tyzdnami mal maly 1,1 kg, tak by sa to mohlo vystverat na 2,5 kg, potom uz mozem pre mna za mna aj rodit ... no uvidime, kazdopadne kazdy dalsi tyzden bude len lepsie, tak drzte palce.

evitkamalicka
17. sep 2008

masko ahojky...neboj, bude dobre

evitkamalicka
17. sep 2008

ahoj masko...neboj, bude dobre

nada.hope
17. sep 2008

Ahojte babenky, masko neboj bude dobre, len pekne ležkaj a všetko sa upraví 😵

takco
17. sep 2008

masko nebojkaj len klidek a lezkaj drzim palce nech rastite v brusku do spravnych mier 😉

mery.maja
17. sep 2008

Elenka a to si si kedy vymackala do toho ten citron?lebo ja tam mam prist a to ze mi da sestricka vypit tam pred nou,takze na citron nebude asi cas ani vhodne miesto 😀 😀

Masko len pekne oddychuj,uvidis vsetko bude ok 😉 drzim palce

sonicka07
17. sep 2008

elenka,nevieme nic,lebo babetko bolo otocene chrbtom,tak mi ani 3D nerobil. takze to ostava tajomstvo zrejme az do porodu. tu uz asi sono mat nebudem a keby aj,tak uz vydrzim. zrejme to tak ma byt. este ani mena sme nevybrali,mam len take neoficialne,este to musi schvalit manzel.

nelinka79
18. sep 2008

ahojte babule ...
evit neboj hadam to uz bude.. my byvame na tretom bez vytahu tak mne by asi schody nepomohli 😅 ale ten sexik by mohol ... chlapci su zevraj taký moc sa im von nechce 🙂

masko tak pekne lezkaj a oddychuj ....drzim palceky

elenamarek
18. sep 2008

ahoj babulky 🙂 Mery majka mne to poradila sestricka ked som sa na cukor objednavala tak som si ho vymackala doma staci ani nie polovicka do naikej mysticky a oni ty to tam vleju,aj ostatne baby sy tam doniesli citron ale v celosti tak tym povedali ze nemaju nozik tak som im kazdej z mysky odliala mala som vymackany cely a to ti tam daju trosku.

elenamarek
20. sep 2008

ahoj babenky 🙂 3d mame za sebou,mame len 18fotiek stoho jedna co docela ujde malinka sa otocila takze nemala chut pozovat mame 900g

maso
autor
20. sep 2008

Caute baby,
co Evitka?

Ja sa snazim naozaj lezat, kolko sa da. Z postele vyliezam len na pripravu ranajok a potom okolo pol dvanastej. No a poobede tiez lezim, aj ked vo stvrtok som bola s kamoskami vonku od stvrtej do nejakej jedenastej 😅
Takze lezim, kolko sa da, ale aj dnes planujem ist trochu von, ved nemozem byt stale zavreta vnutri. Co sa tyka upratovania, pomaha manzel a co sa tyka varenia, tak zase moja mama, takze fajn.

evitkamalicka
20. sep 2008

masko servus, este stale kindervajicko ale dnes ma nejak pobolievaju krize a brusko, tak uz by sa to mohlo rozbehnut

sonicka07
20. sep 2008

elenka,kukam do albumu a ziadne fotky! tak sa polepsi. chceme vidiet Ellu.
zuzi,ty sa mas,ze mozes lezkat. to by mi veru vobec nevadilo. vcera som sa stale budila,mala som divne sny. dnes mi kolegyna hovorila,ze je normalne mat v tehu divne sny. a plus musim aspon 4krat za noc na zachod... zacina to byt zaujimave...

elenamarek
20. sep 2008

ahoj babulky 🙂 Soni kvoli tebe som zvladla skopirovat Cd do pocitaca,ja co vie len pisat na pocitaci,uz ju tam mam.cakala som od toho viac vsetci pred nami tam boli 45minut cakali sme v cakarni 1,5h,mi sme boli 20minut,a mala po 5minutach nechcela sa uz fotit skoda nebolo to lacne 1900sk,chceli sme mat viac na pamiatku

elenamarek
20. sep 2008

Evitka tak to uz pojde pocitam tak 1,dni a Adamko je medzi nami 🙂

elenamarek
20. sep 2008

Zuzik drz sa,hlavne klidek 🙂 inac na povzbudenie ja som sa narodila mala som 1100g,predcasne

sonicka07
21. sep 2008

elenka,krasne dievcatko. aspon nieco ste videli. my nic... ☹ ma krasnu tvaricku a urcite aj vsetko ostatne 😉 bude to pekna baba. hihi