Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
21. apr 2008

nie v spolocnej uz mi raz ukradli tiez ju dali na pockanie len je to v Raci a su len doobeda tak zbehnem s mamou nech je s Alexom kym am budem lebo im to tam zlikviduje taky sje sinter nezobrali mi ho do skolky,tak som zbehla za starostkou a ked ma vydela jezis vam som ho nechcela vyskrtnut zo zoznamu no neporazilo by vas? a to mam potvdenie od psychogicky ze nerosprava a ma 3roky aj 4mesiace

nelinka79
21. apr 2008

evit kde si bola na NT screeningu?

evitkamalicka
21. apr 2008

nelinka u svojho gynekologa

elenamarek
22. apr 2008

ahoj babenky ako? 🙂

maso
autor
22. apr 2008

cauko 🙂
vcera som si vsimla, ze v Mama a ja pribalili ako darcek krem Nivea pre deticky proti zime a vetru a zaruka tam je do 7/08 - dost blbe, ked to davaju v aprili, to si nemozem ani odlozit na zimu 😖

evitkamalicka
22. apr 2008

ahojte
masko no tak to je fakt blbe, to sa toho chcu asi len rychlo zbavit

evitkamalicka
22. apr 2008

vecer idem ku kadernicke, chcem sa dat ostrihat uplne na kratko tak uvidime ako to dopadne 😀

maso
autor
22. apr 2008

no ved ....

jeeeej, som zvedava, ako to dopadne, ja som bola u kadernicky asi tri tyzdne dozadu, po dlhom case som si dala nejaku zmenu a teraz mam vlasy do hnedocervena 🙂 ale mam ich stale dlhe (ostrihat sa dam, az ked sa nam narodi babinko)
preco si sa rozhodla uplne nakratko?

evitkamalicka
22. apr 2008

masko ja som volakedy mala kratky uces, len som si nechala narast kvoli svadbe dlhe vlasy, po svadbe som ich ostrihala na polodlhe a teraz chcem kratke, budem mat hnede vlasky...do albumu som dala uces aky by som chcela

maso
autor
22. apr 2008

🙂 pekne, pozrela som, som zvedava, budem moct porovnat, kedy je to lepsie 😀

evitkamalicka
22. apr 2008

masko ale uvidime co mi doporuci ona, tak sa nechame prekvapit

maso
autor
22. apr 2008

jasne - to je najlepsie, podla tvare a kvality vlasov

evitkamalicka
22. apr 2008

juj sa uz tesim...inac ako sa citis?

maso
autor
22. apr 2008

uplne v pohode, nechapem ... 🙂 ale uzivam si to 😉 vecer sice chodievam spat okolo desiatej, ale zase rano vstavam 6:15, 6:30, hoci vobec nemusim (do roboty chodim na desiatu), ale vzdy pripravim ranajky, operiem, upracem a tak ...

evitkamalicka
22. apr 2008

tak to mas dobre, ja chodim spavat okolo desiatej jedenastej a rano o tretej stvrtej uz neviem spat

maso
autor
22. apr 2008

ty kokso 😕 a poobede spis?

evitkamalicka
22. apr 2008

masko ako kedy, ale uz tyzden sa mi nepodarilo spat poobede

maso
autor
22. apr 2008

ja nechapem ... staci ti tak malo spanku? ja by som si k tomu, kolko v noci spim, este v pohode lahla aj poobede

evitkamalicka
22. apr 2008

masko staci, ja mam strasne vela energie, staci mi spat 4 hodky a som vyspata

maso
autor
22. apr 2008

toto by mal pocut/citat moj manzel 😀 tomu je osem hodin malo

evitkamalicka
22. apr 2008

masko mojmu manzelovi je aj 12 hodin malo, je taky riadny spachtos

elenamarek
22. apr 2008

Baenky ja by som spala vkuse,sice teraz jak som tehu som uz o 23h mrtva,ale rano mam budika o 6h,syn chce odo mna 3 veci,cajik,pustit rozpravku a ranajky vianocku alebo piskotky to su jeho 1ranajky,potom idem spat ale spanok taky ze zide zo sedacky a som hore alebo si vezme mam dole , ta nemoze spavat chodi o uz o 20h tak sa nedivim.a vstavam tak o 8-9hodke dame si ranajky,a manzel ide do prace a ja idem pracovat atd..

maso
autor
22. apr 2008

jeeej, ani nevies ako tuzim po takom malom rannom ritualy aj ja 😵

elenamarek
22. apr 2008

Zuzi,moj syn je dobrucky len rano ked vstane,ale potom hotova pohroma,ked sa narodil budil sa 1krat v noci,rano o 7h a spal somnou do 10hodiny hotovi andel ani neplakal skoro vobec,ja som nevedela ze mam dieta,jak zacal chodit sama pohroma co ten povivadza

evitkamalicka
22. apr 2008

elenka ahojky

masko dala som do albumu jednu fotku s kratkymi vlasmi ake som volakedy mala

elenamarek
22. apr 2008

ahoj Evitka,mne sa pacis aj s dlhymi aj polodlhymi neviem si ta teraz predstavit stakymi kratuckymi jak mas na tej foto co si nosila,jake mas zlate spicate brusko

evitkamalicka
22. apr 2008

elenka no veru mam riadny spicak 😀 😀 😀 , mne zas vsetci hovoria z mojho okolia ze v takych kratuckych vyzeram lepsie aj sa tak lepsie citim

elenamarek
22. apr 2008

aj ja mam znamu co je vzdy vystrihana jak ty na tej fotke a jej to tak vyhovuje,je pravda ze je stym menej starosti nic ti nelieta ja mam teraz polodlhe ale nechavam dorast na dlhe najlebsiemi mi bolo ked som vypla do drdolu a mala som klud teraz som nervozna ked mi to ide do oci tak doma vkusa nosim celenku

maso
autor
24. apr 2008

Evitka, idem kuknut tie fotky 😉

maso
autor
24. apr 2008

Evitka a teraz mas take vlasy ako na fotke, co sa zobrazuje pri nicku?