Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
29. apr 2008

ako sa dnes mame? u nas je nadherne a horuco

maso
autor
29. apr 2008

Elenka, ja sa tiez bojim ... citim, ze som trochu z toho na nervy 😕 blbe je to, ze aj najblizsia rodina, ktora to zatial vie, je velmi opatrna a vidim, ze kazdy sa drzi, aby sa privelmi netesil. Preco by sa vsak malo nieco stat?
Ale zase z druhej strany uz viem, ako rychlo sa vsetko moze zmenit, a aj ked som uz bola v siestom mesiaci, sama viem, ze este nic nie je vyhrate 😔 niekedy mam pocit, ze si ani poriadne neuvedomujem, ze uz ho mam v brusku, akoby som s muzom hovorila stale o nejakom babatku, ktore raz snad budeme mat. ☹ Je to take zvlastne ...

Halienka, ani mi nehovor, aj mne je aj v noci zle ... je mi tazko po uplne vsetkom, este aj po tom ryzovom pufovom chlebe (tie okruhle) - od radosti neviem, co mam jest ... tiez mi vela veci nechuti, ked mi je stale blbo. S tym suvisi potom aj moja ponura nalada. Nemam ziadnu energiu, najradsej by som zaspala a zobudila by som sa v stvrtom mesiaci. Vcera som isla spat o pol deviatej a rano o siedmej vstavam unavena. Po ranajkach si este vzdy na pol hodinu lahnem. Nic sa mi nechce, na nic nemam naladu. Z nicoho sa netesim, lebo mi je vkuse nanic. Dik za ten tip MAALOX

maso
autor
29. apr 2008

Evit, tu je tak polooblacno a v podstate tiez teplo. 🙂

evitkamalicka
29. apr 2008

ja som bola pred chvilou v obchode a tu je tak teplo ze uz len deku zobrat a ist niekam k vode

maso
autor
29. apr 2008

a v noci mavate ako? ja som minuly tyzden trochu zblbla a lahla som si o stvrtej, potom som vstala o siestej a zase sa mi nechcelo spat. V noci som dostala chut na Spisske parky a tak sme s MM isli do Tesca na nakup. Prisli sme nieco pred polnocou. No ale poviem ti - bolo dost zima, ja som mala tricko a mikinu a bola mi zima.

evitkamalicka
29. apr 2008

v noci je tiez teplo, musim mat celu noc otvorene okno poriadne

maso
autor
29. apr 2008

ja mavam tiez otvorene, ale len trochu a potom som zakryta 🙂

Chceli by ste dievcatko alebo chlapca?

evitkamalicka
29. apr 2008

najprv som chcela viac dievcatko, ale v podstate je mi to jedno, je to vytuzene babatko a hlavne nech je zdrave

maso
autor
29. apr 2008

😵 aj my to tak berieme (ale predsa len trosicku viac chceme asi chlapceka 😀 )

elenamarek
29. apr 2008

Ahoj babenky,ja som dnes mala dnes zlu noc boleloma brucho ale a mala som bledunko ruzovy vytok,ale asi to bolo tym ze som dvihala syna a predca uz ma 16kg skoro,tak som trpla do rana ci sa nieco nestane.ale aj dnes ma boli hlava stale by som spala otras.ja jednoznacne chcem dievcatko i ked zasa mi vsetko vychodza na chlapca,babenky chcem si zaplatit ultrazvuk ale mozem tam ist ked este nemam tehu knizku ?lebo moja doktorka ultrazvuk nema ale zasa budem musiet v ruzinove objednat trva to 3tyzdne su nervozdny ked tam maju tolko mamiciek tak radcsej obetujem 690sk a nebude tam niekto namna zazerat a hned by som ho odniesla doktorke

evitkamalicka
29. apr 2008

elenka nic nedvihaj 😠 ....podla mna mozes na ten ultrazvuk ist

elenamarek
29. apr 2008

Evitka odkial si myslim mesto?

maso
autor
29. apr 2008

Elenka, nic nedvihaj!!! 😠 co si sisi? kvoli takemuto niecomu tak zariskovat ... musis sa vynajst nejako inak, jednoducho malewho nedvihat.

A na utz. chod, jasne.

evitkamalicka
29. apr 2008

elenka som rodena vychodniarka, ale vydata v Šali

poleva
29. apr 2008

evit odkial si ? z východu ?

evitkamalicka
29. apr 2008

poleva Spišská Nová Ves

poleva
29. apr 2008

hm, tak to máš nie daleko odo mna 😵

evitkamalicka
29. apr 2008

a ty odkial?

poleva
29. apr 2008

ja som z michaloviec a 1.mája sa sťahujem do košíc

evitkamalicka
29. apr 2008

ja som sa vydala do Šale, takze uz nejake 2 roky som tu, ale domov chodievam casto aj teraz som bola tyzden, v piatok som sa vratila

poleva
29. apr 2008

aha, tak ja to mám takých 60 km
ale budem sa rada vracať 😵

evitkamalicka
30. apr 2008

kocky kde ste? ☹

sonicka07
3. máj 2008

evitka,nelka,masco,elenka,mozem sa k vam pridat? dnes mi vyslo // 😀 😀 😀 😀 😀
som nesmierne stastna,aj ked viem,ze nas caka vela prekazok,hlavne kvoli cyste a 2 myomom.ktore mam,ale ja verim,ze to teraz vyjde. termin by som mala mat 10.1. a narodky mam 7.1.,takze krajsi a vzacnejsi darcek si nemozem ani priat.

evitkamalicka
3. máj 2008

sonicka jasne ze mozes, tak hlupo sa pytas a gratulujem z celeho srdiecka 😵

elenamarek
3. máj 2008

Sonicka,gratulujem,ale sa to rozbieha drzim palceky,nech nam to vsetkym dopadne dobre a datiahneme to do uspesneho konca.fakt ma tato spravicka potesila,este tu cakame aj na Lenku a ostatne babenky.a snad tu uz zacne vazna diskusia,co treba kupit lebo ja uz mam tolko vymozenosti aby som nieco nezabudla 😀

evitkamalicka
3. máj 2008

no dufam ze tu budu co nevidiet vsetky

sisipetka
3. máj 2008

Sonicka gratulujem, je to krasna spravicka. Drzim vsetkym palceky, nech to uz uspesne vsetko zvladnete.
A dufam, ze coskoro aj my ostatne pribudneme 😉 Akurat ja nebudem diskutovat, co vsetko treba kupit, kedze uz mam vsetko doma 😖 Ale aspon budem vediet poradit 😉 Takze sa mozete pytat aj teraz 😀

maso
autor
5. máj 2008

Ahojte dievcata, ja mam taku nanic naladu ... uz dost dlho, lebo stale mi je blbo ... ani neviem, co mam jest, vcera som na veceru zjedla len zemiakovu kasu, ktoru mi na moje zelanie manzel pripravil.

Ale v tejto mojej o nicom nalade aspon nieco povzbudive - Sonicka gratulujeeeeeeeeeeeeem a vitam ta medzi nami tehulkami a tiez v tejto teme 😵 vsetky sme tu opatrne, ale verim, ze vsetky to dotiahneme do stastneho konca.

evitkamalicka
5. máj 2008

masko ahojky...to mi je luto ze ti je zle

maso
autor
5. máj 2008

Baby, cez vikend sme zazivali strasne stavy, vyzeralo to tak, ze moje krsniatko ma rubeolu 😕 a ani nechcem pomysliet, co by cakalo mna s rubeolou ☹ nastastie lekarka povedala, ze to zrejme nebude rubeola, ale podla krvnych testov budeme zajtzra mudrejsi. Drzte palce! 😔 nezvladla by som zly koniec, nedokazem si to ani predstavit. ☹ 😢