Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
5. jún 2008

tak to uz len tyzden a naberiem rychlost aj ja 😀
pomaly sa prehupnem do stvrteho mesiaca 🙂

evitkamalicka
6. jún 2008

halooooooooooooooooooooooooo 😠

sonicka07
6. jún 2008

elenka,dakujem za info. uz sa citim dobre,ale aj tak mam taky divny pocit,ze nieco nie je v poriadku. dnes sa chystam povedat v robote,ze som tehu,ale zas pri tom pocite.....neviem,ci mam pockat az po dovolenke. musim dufam,ze babetko je dost silne. uz by som dalsi potrat asi nezvladla.
masco,gratulujem k uspesnemu sonu. to je paradne pocut,ze vsetko je tak ako ma byt.
drzte sa,tehulky. ja idem do prace ale od zajtra tyzden fajront 🙂
masco,vy do toho chorvatska letite? ja dufam,ze mi ten let v ned neublizi. ale co som sa pytala lekarov,nikto nebol proti.

elenamarek
7. jún 2008

ahoj Sonicka ja som si citala par mudrich kniziek aje na pisane ze uz od 9tyzdna by babetko malo byt imunne.tak sa neboj vsetko bude ok ty uz si v 10tt,ja som rada tie ze som za 9tt vtedy som prisla o babetko,fu ale niak som vkuse unavena, a nic sa mi nechce ani moc ludom nehovorim ze som tehu vie to len moja rodina manzelovej sme to nepovedali ani jeho rodicom po minulajsku nechceme nepriali by nam nic dobre.

sonicka07
7. jún 2008

elenka,diky. my sme prisli o babetko davno po 9 tyzdni,tak ked sa ma stat,tak sa stane. dnes som zacala desiaty tyzden. ja sa zajtra chystam prezradit nasim a sestre. to bude radosti. dnes som vyzradila kamoske a ta bola hotova z toho. vie,co som si prezila minuly rok.
inak v piatok som mala zas ten hnedy vytok,kamoska ma stale ukludnuje,ze je to ok,pokial nie je krv. snazim sa nemysliet na to.
no,musim koncit,idem este dobalit veci a zajtra skoro rano letim na sk! takze na tyzden sa s vami rozlucim. drzkajte sa vsetky.

sonicka07
8. jún 2008

babenky,takze som tu zase. bohuzial som neletela,ostavam v irsku. rano som zacala riadne krvacat,myslela som,ze je to potrat ako vysity. takze miesto na letisko sme isli na pohotovost. ked som cakala na lozku na lekara,tak doviezli mamicku,ta tam z fleku porodila,za 2 minutky bolo po vsetkom. som to videla. som revala jak blazon,lebo som si myslela,ze ja som o svoje prisla. hrozny aj krasny zazitok zaroven. ked som sa konecne dostala na radu,tak zazrak: babetko sa stale drzi,bojuje,srdiecko bije. ale nic mi nedali,ziadne liekky,injekcie,ziadna nemocnica. mam si par dni polezat a uvidi sa,ci to odide alebo nie!!!!!!!!! takze super dovolenka. tento tyzden budem urcite doma a zrejme sa dam vypisat na ten dalsi. a potom spet do prace. ale asi si vybavim robit len 4 dni. no,hadam to nejak zvladneme. manzelika som poslala do lekarne po magnezium a zelezo. ani to mi neporadili,to mam od bab,ktore krvacali na sk. na sk by som lezala v nemocnici a do konca tehu by som nemusela robit. ale tu je to tak,jak to je. bieda.
drzte mi palceky. moc to potrebujem.

evitkamalicka
8. jún 2008

sonicka tak to ma mrzi, na tvojom mieste by som sla radsej na PN a vykaslala sa na robotu

sonicka07
8. jún 2008

ale na PN ta niekto musi vypisat! a potom financne by sme neprezili. platime hypoteku,prisli by sme o byt. ja viem,babetko je prvorade,ale prist o byt kde sme dali vsetky uspory a zadlzit sa banke na cely zivot nie je sranda. no,uvidim,nejak to musime vymysliet. pa zatial

elenamarek
8. jún 2008

ahoj sonicka to mi je luto,snad to bude dobre hlavne ze bije,a babetko sa drzi,krucinal aj s irskym zdravotnictvom,mali by ti dat duphastan ale nieco take ved si tiez miluli rok potratila tak by mali byt opatrny to je sila,sonicka drzim palceky,skoda ze si nebola na slovenku tu pi ti ho hned predpisali,mne zabral nekrvacamzatial

halienka
9. jún 2008

Ahojte, babenky 🙂 Sonička, daj vedieť ako si na tom, držím ti palce a myslím na teba 😵 Držkaj sa!
Ostatné tehulky ako sa mi máte? Hladkáte poslušne svoje brušká? 😉

maso
autor
9. jún 2008

Caute baby.
Soni, velmi ma mrzi, ako sa veci u vas vyvijaju, ale drzim ti velmi silno palce, aby to bol len taky poplach a vlastne zatial je vsetko v poriadku, babatko je ok, tak nech to tak zostane a to staci 😵 opatruj sa a oddychuj. Blbe je akurat to, ze v Irsku to tak blbo funguje ... do toho Chorvatska ideme autom, takze co sa tyka letu, tazko sa vyjadrit.

Halienka, uz dlho som o tebe nepocula, dakujeme, ale ako vidis, nie je to sranda a vsetko tu po tych zlych skusenostiach prezivame ovela tazsie. Ale dufam, ze vsetky dobojujeme do stastneho konca.

takco
9. jún 2008

ahoj tehulky 🙂 somuz pisala na novu nadej soni drz sa a pod radsej domov 😒 a oddychuj ako najviac môzes.

maso
autor
9. jún 2008

Ahoj Dani, ako sa mas? Snazilkujete ostosest? Niekedy som smutna, ze uz dlhsie k nam nepribudla tehulka.

halienka
9. jún 2008

Zuzi, isto to už teraz u vás všetkých dobre dopadne 😉 No asi to s tým pribúdaním tehuliek ide v takých fázach, dlhšie nič a potom aj tri naraz 😉 tak dúfam, že teraz už končí to "dlhšie nič" a už sa zase vrece roztrhne 😉

evitkamalicka
9. jún 2008

masko ahojky, uz mas 13tt teda

maso
autor
9. jún 2008

🙂 My sme vlastne taka zvlastna skupina, ktoru spaja hrozna vec ☹ ale velmi mi pomohlo najst vas vsetky tu na konikovi a podelit sa o mnohe a tiez teraz som rada, ze som v skupine tehuliek, ktore prezili to, co ja
- ja uz ani v inej tehulkovskej teme nie som, nechapali by ma v decembrovkach ... aspon si myslim 😔

A to, ze uz som v 13tt. - koncim pomaly prvy trimester 🙂

evitkamalicka
9. jún 2008

masko veru za chvilu uz budes v 2. trimestri a to uz pojde rychlo

trinitka
9. jún 2008

ahojte babenky mohli by ste mi prosim vas poradit?mozem s cistym svedomim tvrdit ze mam vsetky priznaky tehotenstva navyse sa mi objavuju aj zilky na prsiach okolo dvorca a bradavky mam stmavnute ale aj napriek tomu mi vysli 3 tehotenske testy negativne a az po takej hodinke sa tam objavila slabunka druha ciarka ale to vraj sa za spravny vysledok brat nema pretoze je to az po hodine....no a dnes som si robila dalsi test a namiesto druhej ciarky je tam ruzova machulka.tak ja tomu uz fakt nerozumiem....najistejsi bude asi lekar...

evitkamalicka
9. jún 2008

trini ja by som sla k lekarovi na krv

maso
autor
9. jún 2008

aj ja by som sla k lekarovi ... to mas najistejsie

trinitka
9. jún 2008

no evi to bude najlepsie lebo ak aj nahodou niesom tak vsetky tie veci s mojim telom sa nedeju len tak pre srandu bez priciny....ale som z toho nervozna lebo babo by som chcela...dakujem🙂

maso
autor
9. jún 2008

drzim palce 🙂

evitkamalicka
9. jún 2008

masko a uz sa citis lepsie? nebyva ti zle?

maso
autor
9. jún 2008

uz to byva lepsie, ale nemozem sa dockat, kedy to vymizne uplne 🙂 dufam, ze uz to potrva len nejaky tyzden ...
ty mas co nove?

evitkamalicka
9. jún 2008

masko ja nic, maly furt kope a vcera kopal cely den jak blaznivy az som mala pocit ze tam boxuje 😀

takco
9. jún 2008

ahoj masko som bola trosku na zahrade ale uz sa to neda ta horuc vydrzat tak zase daco doma kuknem idem vecer do prac, chcem stihnut vsetko naraz,ja sa este nesnazim aj ked je to tazke dakedy lebo ako vravim zase som o rok starsiokrajsia a biohodiny mi tukaju 😀 idem v stredu este na jeden ster a potom ked pride MM o 2 tyzd.tak ho znasilnim 😀 ja moc nemam problem otehotniet ale vidim problem to donosit nejak sa tie moje fazulky nedrzia dobre maternice,ale teraz uz to musi byt ok 😉
evi 🙂

maso
autor
9. jún 2008

Aj ja sa tu idem zblaznit od tepla ... nemozem sa dockat dovolenky .... uz sa to blizi 🙂

maso
autor
9. jún 2008

Dani, je dobre, ze myslis pozitivne ... to je zaklad 😉

takco
9. jún 2008

jej zuzi tak ja tu lietam a odpisujem so snaziliek do tehuliek 😀 sak som cela udychana 😨 ,
no dufam ze ked prodite a pôjdete na temu babetka tak aj schudnem kym to vsetko obeham 😀

maso
autor
9. jún 2008

🙂 tak snad nas nenechas dlho v teme tehuliek same 😀 bolo by dobre stihnut to, kym Evitka neporodi, to uz by sme tu mohli byt vsetky a postupne sa budeme zase presuvat do babatkovskej temy 😵