Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
4. aug 2008

nadka dakujem 😉

elenamarek
4. aug 2008

ahoj Evitka vsetko naj naj k narodeninam,hlavne pekny darcek miminko 🙂

elenamarek
4. aug 2008

ahoj Zuzi este som sa k foteniu nedostala este malujeme tak upratujem,ale jak bude domalovane,upratane tak nafotim albumcek,ja sa neviem zastavit s nakupovanim ved konecne moja vytuzena babenka,len neviem kde to dam uz mam veciciek na plnu skrinu a to som myslela ze to pomestim do prebalovacej almary co sme kupili a satecky do skrini zavesim este bonbardujem manzela na policku co chcem na tenisocky a sandalky uz teraz mam kopu tych najmensich.v kuchyni som vypraznila velky suflik na flasky a sterelizator a ohrievac flias to uz je druhy lebo ten nad nim ma syn na svoje riadiky a to velky je 120cmx 40x50,moj muz mi hovori ze nasa kuchyna je len pre deti ze si nema kde dat ani kuchynske veci ale ja to chcem mat po ruke

evitkamalicka
5. aug 2008

elenka dakujem 😉

elenamarek
5. aug 2008

ahoj babulky 🙂 tak mi sme domalovali neuspesne manzel si vytkol nohu tak lezi,a to nas este cakali 3izby,takze aj dovolenka sa rusi ☹ .ale aspon jedna dobra sprava je konecne chladnejsie a neumieram od tepla.

nelinka79
5. aug 2008

ahojte babule 😀 ako sa mate?

evitkamalicka
5. aug 2008

nelinka ahojcek 🙂

nelinka79
5. aug 2008

evit ty to uz ma za par ... inak co mas nového ale ako to tu vyzera s novými tehulami? ja uz nejak niesom v obraze..

evitkamalicka
5. aug 2008

nelinka no veru za par...noveho to, ze mi blbne tlak v tomto teple a tvrdne brusko, tak musim brat magnezko a lezat alebo teda aspon co najviac oddychovat...nove tehule asi nie su...a vy ako?

nelinka79
5. aug 2008

ja sa magnézium papam uz dost dlho kvoli bolestiam brucha ale uz sa to zlepsilo. zajtra idem k doktorovi tak som zvedava ako to dopadne. ja som včera zacala posledný trimester 😀 , boli sme na dovolenke a inak nic také..

evitkamalicka
5. aug 2008

nelinka urcite to dopadne dobre...ja mam poradnu 13.8. teda uz po dvoch tyzdnoch

maso
autor
5. aug 2008

Caute baby 🙂
Vcera sme prvykrat citili malickeho cez brusko, ako kopka (doteraz som ho citila len ja vnutri) 😵
No a zajtra idem vecer na sono.

Elenka, pekne ste teda domalovali 😒 to ma mrzi ... a pozeram, ze veciciek a vselicoho mozneho mas naozaj dost, ja neviem, ako sa mam zachovat, lebo svokra ma brzdi, ze uz toho mame strasne vela (ja si to vsak nemyslim) - ved nemozeme mat dvojo dupaciek z kazdej velkosti, ved ked sa ogrcka alebo precika/prekaka, tak co mu prezleciem? (no a neznasam, ked babatka nosia velke vecicky s povyhrnanymi rukavmi 😒 )

evitkamalicka
5. aug 2008

masko ahojcek....tak to uz teraz budete citit castejsie a cim dalej tak tym silnejsie...ja mam pocit ze ten nas sa raz cez to brusko prekope 😀

maso
autor
5. aug 2008

Neli, kde ste boli na dovolenke, ved sa pochval .... 😉 a blahozelam k tretiemu trimestru 😵

maso
autor
5. aug 2008

😀 😀 bude to huncut, co? a ako sa citis? napriek tomu, ze ja som tolko tyzdnov za tebou, neviem sa dockat, ked budeme mat babatko v naruci a nebudem mat brucho 😀 a to som ledva za polovicou 😀 😀

evitkamalicka
5. aug 2008

citim sa dobre...ani nemam nejak velke brusko ako ostatne v mojom tt, hlavne ze maly rastie

nelinka79
5. aug 2008

ahoj masko nakoniec sme boli len v tatrach ale po troch dnoch sme isli domov lebo to nebolo pre mna nic moc..
boli sme so znamymi ale ty si robili svoj program na nas kaslali a chodili len po turach a vitalsvetoch co ja nemozem. tak sme sa s MM dohodli ze ideme radsej domov..

maso
autor
5. aug 2008

Evit, tak to mas fajn, uz som velmi zvedava na prve fotky, ktore das do albumu, ked sa Adamko narodi 😵

Och Neli, tak to nie je bohvieco ... ono to pre druhych nie je lahke brat ohlad na druhych a to ani nehovorim o tom, ked ma niekto babatko ... my najradsej chodievame na dovolenku sami dvaja, vieme si uzit jeden druheho ... aj ked tento rok sme boli s partiou ...

evitkamalicka
5. aug 2008

masko do porodky beriem notebook, som dostala od manzelika k narodkam...takze ak budem vladat, hned podam aktualne info 😀

maso
autor
5. aug 2008

😵 supeeeeer, to sa tesim, ze budeme s tebou v kontakte 😀
a vidim, ze mas novu fotku 😉 maminka Evitka 😵

evitkamalicka
5. aug 2008

masko aj ja sa tesim, aspon sa nebudem nudit ked bude prave malinky spinkat ak teda nebudem spat aj ja 😅 ...ta fotka je stara asi 9 mesiacov

sonicka07
5. aug 2008

evitka,dodatocne vsetko naj k narodkam!

evitkamalicka
5. aug 2008

sonicka dakujem 🙂

maso
autor
5. aug 2008

😀 😀 jaaaj, to som domotala s tou fotkou, co? 😀 😀 to nevadi 😉 malicky ma kopka a usmievam sa tu ako debilcek 😵 😵 ved to asi poznas 😉 😵

Ahoj Soni, ako sa mas?

elenamarek
5. aug 2008

ahoj babenky 🙂 Zuzik,ja som mala strasne vela veciciek aj pre syna,ale nelutovala som mala som najmenej 20ks dupiniek aj bodyniek s kazdej velkosti,ale velmi mi to odlakcilo robotu,pretoze som nemusela kazdy den prat a zehlit stacilo mi ozehlit raz tyzdenne,pretoze po porode nevies co skor a ja som mala skuskove obdobie zrovna a este aj om sa zotavovala po cisarskom.V dnesnej dobe je to ine,jak za cias nasich mam ale moja az na ten kocik je fajn a vzdy mi povie nech mam toho viac,ani mne sa nepaci ked detickam davaju o 2cisla vacsie vecicky su v tom jak utopenci.inac na zaciatok je super mat zavinovacie bodynka.

sonicka07
6. aug 2008

ahoj zuzi. mam sa fajn. zatial vsetko ok. diky za opytanie. uz netrpezlivo cakam,kedy zacnu pohyby. mozno uz zacali,ale asi to neviem rozoznat. za tri tyzdne idem na sono a to by nam uz mohli povedat pohlavie. idem si kuknut filmik a do postielky,lebo zajtra vstavam dost skoro. papa

nelinka79
7. aug 2008

dobré rano babule.... včerajsia navsteva u lekara dopadla dobre , všetko je v poriadku co som rada lebo včera mi nebolo najlepsie , večer som mala aj teplotu a bolel ma celí clovek ☹

evitkamalicka
7. aug 2008

ahojky kocky 🙂

sisipetka
7. aug 2008

Ahojky tehulky, prajem pekny tehulkovsky dnik 🙂

evitkamalicka
7. aug 2008

sisi ahojcek...mas sa?