Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

nelinka79
13. aug 2008

dobré ranko ...

elen ja to zatial robim popri zamestnani a trochu sa bojim ako to aj dopadne ked budem na materskej 😒

evitkamalicka
13. aug 2008

ahoj kocky, tak sme doma z poradne...krvny obraz v norme, ozvy 140, fundus 33cm, CS 3v, ale zatial sa neotvarame tak je dobre a od dnes sme oficialne na materskej

nada.hope
13. aug 2008

je evitka tak to ti gratulujem a užívaj si materskú 😵 😵 😵

elenamarek
13. aug 2008

AHOJ BABENKY 🙂 Evitka,hlavne sa drzkaj,mozno este budes prenasat. 😉 Nelinka,ked bude babulka dobrucka,tak sa to da sklbit,a snad babky pomozu.Moj mali bol jak anielik,ked som prisla s porodnice,baby fakt sa budil 1x za noc a potom rano o 6h a spal do 10h,ja som mala ked som prisla z porodnice posebe 7skusok z prava,a pri nom som to zvladla,a taky dobrucky bol do 2,5roka,zato teraz postrach Denis,mne dost pomohla mamina a sestra chodila 2x tyzdenne na par hodiniek,svokra si ho nezobrala za 3,5roka ani raz a ani snim nesla na prechadzku,a to byvame 4km od seba a vkuse ju vydim pri nas.teraz to bude na mne sestra moc nemoze,aleeste mam maminu,manzel vkuse pracuje.

maso
autor
13. aug 2008

Caute baby, Evitka, citam, ze uz si na materskej 😉 tak si este oddychni, kolko sa da a potom budes mat dost sily, ked ta bude Adamko potrebovat 😉

Vidim, ze ste spomenuli pracu, ja planujem oddych od septembra, kamenny obchod stiahnem docasne na internet. Potrebujem povybavovat nejake veci, chceme este poriesit nieco v byte ako napr. vymenu okien a chcem urobit velke upratovanie, kym mozem. Budem pomahat manzelovi a potom uz len oddychovat, lebo budem na materskej.

elenamarek
13. aug 2008

Zuzik dobry napad,strasne vela ludi nakupuje cez internet.ja som tak nakupila skoro vsetko aj komodu prebalovaciu,aj pre syna aj mna aj malinku je to fajn nemusim lietat po obchodoch 🙂

sonicka07
13. aug 2008

evitka,uzivaj si matersku. aj ked ty si nerobila,takze to tak zrejme neprezivas. ja sa uz neviem dockat,kedy budem doma a nebudem sa otravovat so zakaznikmi. ale to je este daleko-az na zac.decembra. ale aspon budem mat predlzene vianoce. hihi
elenka,dakujem,aj tebe prajem nech ti vyjde babulka. ale ja mam taky pocit,ze to bude chlapec. mam proste taky citak. papa

nelinka79
14. aug 2008

dobré ranko 🙂
evit ja idem na matersku 8 septembra a uz mam teda vsetkeho dost lebo najradsej by som ostala doma uz dnes.
ja som bola včera na porodnej priprave a nasej kaji sa to nacvicovanie moc nepacilo lebo skackala v brusku ako zajac 😀

elenamarek
14. aug 2008

ahoj babenky 🙂 ja som vcera u dokyho dopadla dobre stale mam 1kg len navise,babenko sa drzi,mam sa objednat na testy na cukor,a ked mi isiel robit ultrazvuk tak musel letet mal porod tak idem dnes poobede.ale ma niak strasne bolia krize asi som vnoci prechladla pri otvorenom okne a ani som nevedela spat.Sonicka som fakt zvedava 🙂

maso
autor
14. aug 2008

Caute baby,
Elenka, normalne zavidim, ze si pribrala len tak malo, ale z druhej strany ti to prajem 🙂 kedy pojdes na cukor?
Ja idem 3.9. k dokimu a vtedy absolvujem aj ten cukor a na druhy den ideme na 3D, tak som zvedava.

Dnes som tu mala jednu zakaznicku, ktora je asi v takom tyzdni ako ja a bola uplne bez bruska, no a ja mam to moje brucho uz slusne, tak mi to bolo smiesne 😀 😀 ja som pri nej teda vyzerala ... 😀

Zajtra idem ku kadernicke, tak sa tesim, aj ked len podrihnut a farbit na moju povodnu farbu 😉 ale uzijem si to tam 😉

evitkamalicka
14. aug 2008

ahojte baby 🙂

maso
autor
14. aug 2008

Cau Evit, uz len sest tyzdnov!!!! Ja som normalne tak prijemne nervozna z toho, ze uz sa blizi tvoj termin 😀

evitkamalicka
14. aug 2008

masko no uvidime kedy sa maly rozhodne, lebo mam 2 terminy 27.9. a 15.9

elenamarek
14. aug 2008

Zuzik ahoj,no nemas co zavidiet pri mojej vahe,ale babenko si berie kila so mna,to je super ze nieje toto tehu jak to pred tym vtedy som pribrala vise 40kg a ani kg neslo dole vtedy sa mi zblaznil organizmus a za 4roky nedosli nato co sa stalo,ja som mavala 48kg,len ked som otehotnela som som mala do 60kg kvoli tomu ze som prestala cvicit nestihala som pri manzelovi.Takze teraz som masica a mam velke brusko,ale drzim sa,doki je nahnevany ze vtedy somnou nic nerobili,ale teraz je rad ze to je takto ja by som najradcsej uz ani nic nepribrala.

elenamarek
14. aug 2008

Zuzik,este som sa neobjednala,objednam sa jak pojdem na ultrazvuk,

maso
autor
14. aug 2008

jeeeej, Evit, tak to by mohlo byt aj skor 😵 juchuuuuuuuuuu, ja uz sa ho neviem dockat, prve babatko z Novej nadeje 😵 😵
Ja viem Elenka, preto som pisala, ze ti to prajem, pamatam si, ze si to pisala, ake problemy s vahou si mala pri malom ... nikto si to nezasluzi viac ako ty, hlavne, ked to nevedeli riesit ...

evitkamalicka
14. aug 2008

masko no podla toho druheho terminu by som mala byt v polovicke 36tt

maso
autor
14. aug 2008

A keby si si mohla vybrat, tak by si uvitala skor ten skorsi termin alebo ten neskor?

evitkamalicka
14. aug 2008

masko skor ten skorsi, uz toho zacinam mat plne zuby, uz vobec neviem spat

maso
autor
14. aug 2008

no ved preto sa pytam, nezvyknes sa tu nejako stazovat, tak sa kludne s nami podel o svoje trampoty, nech vieme, co nas caka 😀 viem si to vsak predstavit, ja mam dost velke brusko a uz teraz sa mi s nim niekedy zatko existuje, no a to ja mam pred sebou este vyse troch mesiacov! 😕

evitkamalicka
14. aug 2008

masko mne nepomaha ani vankus na kojenie, ani paplon medzi nohami, lahnem na bok a maly ma okopava jak besny a aj to dost boli a na chrbte mi je nepohodlne, ja som pred tehu zvykla spat na brusku, tak sa uz neviem dockat kedy budem moct znova

maso
autor
14. aug 2008

moje chudatko 😅 drzkaj sa
ja uz padam, prajem pekny dnicek

evitkamalicka
14. aug 2008

masko pekny dnik aj tebe, pa

elenamarek
14. aug 2008

ahoj babenky 🙂 Tak uz mam 2x potvdenu babulku,mam 2terminy porodu 16.12.a 23.12,babulka je zatial v poriadku uz ma 428g.takze tesim sa 🙂

evitkamalicka
14. aug 2008

elenka gratulujem k dievcatku 😵

elenamarek
14. aug 2008

dakujem Evitka vyslo mi to 🙂

evitkamalicka
14. aug 2008

to som rada, ze sa vam vydarilo pohlavie 🙂

elenamarek
14. aug 2008

Evitka,do 3vsetko dobre dufam,ja tiez vzdy som tuzila po dievcatku,a splnilo sa mi to,len este nech je zdravucka a nech porod dopadne dobre,uz zacinam mat stres zase to budu sviatky.

nelinka79
15. aug 2008

dobré ranko
elen gratulujem k dievcatku a o to viac ked je vysnívané ....prajem jej vela zdravicka 🙂

evitkamalicka
15. aug 2008

dobre ranko kocky 🙂