Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
2. sep 2008

mame sa dobre, asi sa mu tam este paci 🙂 ....a vy ako

nelinka79
2. sep 2008

v pohode 🙂 ale uz sa to aj nam blízi ... kedy si si asi tak zacala balit tasku do porodnice? ozaj a aku velku? lebo ja mam pocit ze ked sa zbalim tak to bude vyzerat ze tam idem na pol roka 😀

evitkamalicka
2. sep 2008

ja som sa zbalila tusim v 33 alebo 34tt...a ta taska je teda megavelka, takze si nic z toho nerob, ja ako keby som sla na sibir 😀

nelinka79
2. sep 2008

evit a kolko balikov vloziek si beries? ja ked tam dam moj zupan tak mam plnu tasku hehe

evitkamalicka
2. sep 2008

neli no mne baby vraveli ze staci vraj dva baliky, ale mne sa to vidi malo, tak som tam hodila styri pre istotu

nelinka79
2. sep 2008

dva sa aj mne zda malo ...asi si tiez zoberiem viac ... evit mas aj nejaké homeopatika na tvorbu mlieka?
mne dala znama homeopatika aby mala nemala problémy s prdkami a zapchami. u nich to fungovalo tak hadam to zeberie aj u nas ked bude treba..

evitkamalicka
2. sep 2008

nelinka nemam, ale pocula som uz o nejakych, ale to budem riesit az ked budu problemy s mlieckom

nelinka79
2. sep 2008

ozaj treba mat uz vybrateho lekara pre mimi ked idem do porodnice alebo ako to je?

evitkamalicka
2. sep 2008

niekto hovori ze treba, niekto ze nie...mne na poslednej poradni dr. odporucil detsku lekarku dobru, tak budem dnes volat

nelinka79
2. sep 2008

presne niekto povie tak niekto tak ...

elenamarek
2. sep 2008

ahoj babulky 🙂 uz som odniesla maleho 1krat do skolky aj som si poplakala.hned som sa zastavila v lekarni uz mam homeopatika na mliecko ricinus communis 5ch,bez toho do porodnice nepojdem po mojich skusenostiach bez mlieka.tak a dnes by som mala potriedit vecicky po velkostiach a poprat.zajtra ma cakaju glukozove testy neviem jak ten humus na lacno vypijem ☹

nelinka79
2. sep 2008

ahoj elen .. ja som si do glukozy dala velkýýýý citron teda stavu a dalo sa to vypit.. ked uz pises o tych homeo na mlieko som rada ze neblaznim sama lebo ja sa tiez bojim ze nebudem mat mlieko ako treba a ked sa objavi nejaká nervozna sestricka tak fakt neviem.. kedy by sa mali zacat uzivat?

elenamarek
2. sep 2008

ahoj Nelinka,hned od porodu to len cmulas.Ja som po cisarskom mliecko nemala prve 4dni vobec,a potom 100ml za den a to len ked som odsavala elekt.odsavackou vkuse,a az po 2tyzdnoch som sa dozvedela ze nieco ako ch5 existuje ale mne uz bolo neskoro,ale kamoskam co som to potom poradila strasne pomohli mali tolko mlieka ze nevedeli co snim.Ja teraz budem cmulat 2dni pred cisarskym

nelinka79
3. sep 2008

dobré ranko ....

evitkamalicka
3. sep 2008

ahojte...tak sme doma z poradne, tlak mame zas troska blby, ale inac vsetko ok...ujo doktor nam uz nahmatal hlavicku, takze maly je uz dole a sme otvoreny na spicku prsta

nelinka79
3. sep 2008

ahojcek evitka ... boze tak to uz bude kazdu chvilku 😀

maso
autor
3. sep 2008

Caute baby, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Evit, tesim sa 😀 😀 😀 drzim palceky 😀 😵 😵

elenamarek
3. sep 2008

ahoj babenky no Evitka zachvilku tu mas maleho Adamka 🙂 ja som dnes bol na tych testoch na teh.cukrovku a prezila som to,len to cakanie hroza. 😉 Zuzi a ty ako si dopadla aj ty si tusim dnes mala ist?

nelinka79
4. sep 2008

ahojte babule ... Evit ako este si tu? 😀

evitkamalicka
4. sep 2008

este som, zatial nic nove...len maly kope ako o zivot

nelinka79
4. sep 2008

evit takze este bojujete 😀 ... nasa mala tiez prisla nato ze kde su miesta kde to maminu viac boli a tak trenuje ...

evitkamalicka
4. sep 2008

veru este bojujeme, ale ak bude kopat s takou intenzitou, tak neviem dokedy

maso
autor
4. sep 2008

caute,
Elenka, ja som vcera bola u dokiho, ale len poradnu a vysetril ma. Na cukor idem 17.9. tak uvidime ... no a dnes ideme na druhe 3D sono, tak som zvedava 😵 kopka ma totiz ako blaznivy, mama vravi, ze to bude sportovec 😀
Blba sprava je, ze som prechladnuta, tak sa kadejako po domacky liecim. nos mam uz od smrkania cerveny, tak vyzeram uzasne 😀

Evitka drz sa! 😀

evitkamalicka
4. sep 2008

masko ahojky 🙂

maja.ka
4. sep 2008

ahojte kocky 🙂 tak daaaaaaaaaaaavno som s vami nepismenkovala 😕 😀
ziram, ako vam tie tt krasne rychlo bezia, evitka ved ty coskoro budes maminka a ked adamko tak kopka, mozno sa uz aj chce vykopat von... 😀

sisipetka
4. sep 2008

ahojte tehulky, vidim ze prckovia kopu 🙂
...nieco som prehliadla alebo Majka-ka je tiez tehulka a davno sa neukazala 😉 Tak dodatocne gratulujem a vidim, ze prvy trimester mas krasne za sebou 😉
papa a drzkajte sa tu

halienka
4. sep 2008

Maja.ka, ty beťárka naša, takto si sa vyparila a teraz len tak "by the way" (mimochodom) sa ukážeš? 😀 A ešte s takou krááásnou 16tt pre mene? 😀 😀 gratulujem strašne móc a chceme počuť všetky podrobnosti ako sa to podarilo, ako to prebiehalo a ako sa máš teraz? 😉

halienka
4. sep 2008

Joj, samozrejme, zdravím všetky naše tehulky, Elenka, dobre že si ten cukor zvládla, a teda výsledky máš v poriadku? Držkajte sa všetky a užívajte si kopkania 😉 😅

maso
autor
5. sep 2008

CAute baby, tak ja ziram Maji, ze si sa ukazala a s babatkom v brusku 😵 tiez som zvedava na podrobnosti ...

Zdravim aj Petku a Lenku 😉 Peti uz si spat z dovolenky? 🙂

My sme boli vcera na tom 3D a najnovsie info: maly ma cca 1kg a poriadne rastie, dokonca nas odhadli na 28 tt. takze najnovsi termin porodu je 1.12. 😀 vyzera to na porodnu vahu hadam aj styri kila 😀 tak uvidime, aky to bude valibuk 😀 a polohu ma vraj idealnu 🙂 vrtel sa ako obvykle, ukazal zase pipika a robil aj grimasy 😀

Este mam jednu pracovnu novinku: predala som svoj obchod a tak teraz uz budem moct oddychovat (okrem vymeny okien v byte a vymalovania) ale budem pomahat manzelovi s jeho robotou, takze nudit sa nebudem 😉 no a o nejaky mesiac by som aj tak isla na matersku 😀

Prajem Vam krasny den a pozdravujte babatka a snazlky, ktore ste sa ozvali, pekne sexikujte 😀

maja.ka
5. sep 2008

dobre ranko 🙂
ospravedlnujem sa, ze som sa tak dlho neozyvala, ale mali sme v poslednej dobe velmi rusne obdobie, mali sme tu na dlhu navstevu komosov z anglicka, ktorym sa trebalo vzdy venovat ... ale uz som rada, ze to mame za sebou 😵
no k tym podrobnostiam, zo zaciatku snazilkovania sa nam velmi nedarilo, co bolo pre mne uplne stresujuce, vyslo to az na stvrty krat, co som ani nepredpokladala, lebo sme sa snazilkovali iba jedniny krat, lebo manzel bol pracovne prec. Takze to bolo pre nas uzasne prekvapenie 😵 🙂 Hned od zaciatku som doma na PN, takze si to uzivam plnymi duskami, vsetko prebieha v poriadku a krasne rastieme, sme dva dni popredu, takze je to super. Takze asi tolko ... pevne verim, ze tu teraz zavitam castejsie 😉