Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
22. júl 2008

Zuzik vsetko najlebsie k narodeninam 🙂

evitkamalicka
22. júl 2008

elenka ahojky...neboj to dozeniete

elenamarek
22. júl 2008

dik Evicka,to sa nebojim miminko si spinkalo na boku rucicku malo vypodlozenu,a zevraj to je dievcatko ale neviem ci sa mam strasne tesit,este cakam kym mi to potvdia ale vsetci mi hovoria ze dievcatko by sa nemalo zmylit,moc ho nebolo vydno alegulky som nevydela,tak snad sa nezmyklil ale ista si budem az po dalsiaom ultrazvuku,a na 3d mi odporucili ist v 25tyzdni tak som sa zatial neobjednala to je podla nich az o 7tyzdnov,tak preto ani necitim pohyby

sonicka07
22. júl 2008

elenka,gratulujem,bude dievcatko,uvidis. papa

elenamarek
23. júl 2008

Sonicka dufam,ze sa nezmylil,ja uz chcem zacat chystat dievcenske vecicky vyprat atd.drzim palceky nech sa dievcatko zadari aj tebe,este nevies co bude po vcerajsom ultrazvuku?a jak si dopadla?

sisipetka
27. júl 2008

Ahojte tehulky, ako sa vam dari?
Dlho ste tu ziadna nebola, dufam, ze ste vsetky zdravucke a deticky kopkaju o plavaju 😉 Dajte o sebe vediet, aby sme sa nemuseli o vas velmi bat ....

maso
autor
27. júl 2008

Ahojky,
ja som ok 🙂 len mam za sebou tazky vikend plny oslav ... takze toho mam dost 😅

evitkamalicka
28. júl 2008

dobre ranecko babulky

elenamarek
28. júl 2008

Ahoj babenky 🙂 ja somn tiez zatial ok,len to horko ma muci strasne nieco.a vkuse som unavena,vcera som sa neudrzala a kupila som nadherne 2satocky a 10parou ponozticiek,a aj sandalky 🙂 tak mam dobry pocit,uz by som si chcela poprost plienocky a pozehlit pomali ale vsetci mi vravia ze je skoro.manzel ma 2tyzdne dovolenky mali sme malovat ale niak sa do toho nema tak som sklamana a to od pondelka chce ist na hory a zajtra sme prec este ani nic nekupil tak neviem superman kedy to chce stihnut este chce vysavat bazen,ist sa kupat na cely den do Dunajskej. 😒

evitkamalicka
28. júl 2008

my sa mame tiez fajn, len uz mi v piatok kleslo brusko, tak pre istotu uz len oddychujem, uvidime co bude v stredu na poradni

elenamarek
28. júl 2008

evitka 🙂 mne kleslo brusko teda to bolo brusisko so synom uz 32tyzdni

evitkamalicka
28. júl 2008

ja uz teraz brusko nemam skoro ziadne odkedy mi kleslo

elenamarek
28. júl 2008

evitka moze sa stat ze porodis aj o 2tyzdne skor ale zasa aj neskor podla toho ako bude mimco pripravene,kolko zatial vazi a meria nepovedali ti?

evitkamalicka
28. júl 2008

elenka v stredu mam poradnu a aj druhy velky ultrazvuk, tak budem vediet kolko vazi

maso
autor
28. júl 2008

Caute baby,
Elenka, tiez niekedy nechapem z tych chlapov ... mam taky jeden exemplar doma 😀 😀

Inak baby, to tak skoro klesa brusko? Ja som myslela, ze to nejako tesne pred porodom 😅 ty si potom kedy rodila Elenka, ked ti kleslo v 32.tt?

Evit, som zvedava, kolko ma tvoj Adamko, no a co nove ... uz teraz ti drzim palceky na stredu 😉

Mna moj malicky kopka coraz viac a zacinam mat problemy s polohou na spanie ... 😖
Uz druhy alebo treti den mam nejake zachripnute hrdlo, nasadila som intenzivnu prirodnu liecbu, tak dufam, ze to zazeniem ... dufam, ze to nemoze mat (nejaky bacil) zly vplyv na babinko, co myslite? ☹

elenamarek
28. júl 2008

Zuzik ahoj,kup si vankus na dojcenie slimak ja tomu hovorim super sa mi na tom spi neviem si vynachvalit ja mam ale ten s tym zahnutym koncom maju ho v metre.Ja som rodila cisarakom v 38tt

elenamarek
28. júl 2008

mna este babenko nekope ale uz som par krat citila bublinkovanie.

maso
autor
28. júl 2008

😵 ja sa velmi tesim, lebo uz sme v polovici 😵

ok, skusim pozriet ten vankus ... 😉 diky

evitkamalicka
28. júl 2008

tak sme zas tu...troska sme si pospinkali

elenamarek
28. júl 2008

Zuzi uvidis je to super vecicka.ja som pozadu tak asi ten 20tt bude az buduci tyzden

maso
autor
29. júl 2008

Haloooooooooooo ... kde ste???? 😕

evitkamalicka
29. júl 2008

halooooooooooooooooooooo 😀

mery.maja
29. júl 2008

ahojte kocky a babenka 😵

prisla som sa sem pozriet ale vidim ze tu nikoho 😕 evitka ved ty u za chvilku budes maminka 🙂 ako to strasne ubehlo sa mi ani verit nechce.
Dufam ze sa vsetky mate dobre a ze deticky posluchaju 😉

elenamarek
29. júl 2008

ahoj babenky 🙂 Mery dakujeme ze na nas myslis,si zlatucka,ja dnes som mrtva ide to somna horom dolom asi som bola dlho na slnku v aute ked sam cakala kym si mamina nieco vybavi.fu a dala som si vodu a uz to islo,od kedy som tehu nemozem cistu vodu hned ma napina a letim na zachod az kym nemam prazdny zaludok

mery.maja
29. júl 2008

elenka ahoj,no co este nevies ci budete mat dievcatko??velmidrzim palce aby to bolo velka paradnica 😉

elenamarek
29. júl 2008

Mery,ked som bola na ultrazvuku,tak povedal doky si mysli ze to je dievcatko teraz idem za 3tyzdne tak uvidim ci sa potvdi,tak dufam

mery.maja
29. júl 2008

neboj sa bude to holka 🙂 ja sa uz tiez neviem dockat ked nam doky povie ci budeme mat chlapca alebo dievcatko ale nam to este chvilu potrva 😵

evitkamalicka
29. júl 2008

ahojte krasavicky

mery.maja
29. júl 2008

ahojky 🙂

evitkamalicka
29. júl 2008

mery veru za chvilu rodime 😀