Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sisipetka
5. sep 2008

No tehulky to su same dobre spravicky 🙂 Takze prajem este viac dobrych spraviciek a aby babatka pekne rastli.
Zuzi este som na dovolenku ani neodisla 😅 a ty chces aby som uz bola spat. To co si za kamaratka 😀 😀 😀 Ideme az 17.9., takze este 2 tyzdne v praci zarezavam 😝
Tak Maja-ka drzkaj sa a pekne oddychuj 😎

elenamarek
5. sep 2008

ahoj Babulky 🙂 Maja.ka gratulujem to je prekvapko 🙂

takco
6. sep 2008

majka.ka blahozelam a napis tu krasnu spravu aj k nam do novej nadeje nech sa babenky potesia 😵 😵 😵

evitkamalicka
8. sep 2008

halooooooooooooo 😲

elenamarek
8. sep 2008

ahoj babenky 🙂 Evitka ty si este cela?ja som dost nanic mala je stale priecne a bojim sa ze sa neotoci tak jak syn on sa zacal tocit v den ked som mala cisarak a potom to skoro neprezil kvoli obmotanej snure.a som zvedava co mi povie doki v stredu stale mam od zaciatku 1kg navise snad si fakt ta mala bere ziviny stych mojich kilov,lebo brusko rastie

maso
autor
10. sep 2008

Caute baby, vidim, ze je tu nejako ticho 😕
Evitka, daj vediet, ako na tom si 😉
Elenka, ja som pribrala uz nejakych 10kg 😒 myslim, ze je to v pohode, pokial mas babatko normalne velke, tak je vsetko v pohode a berie si, co potrebuje od teba 🙂
Mna zacina hocikedy pobolievat ani nie v krizoch ale az v zadku (v polovickach) odkial mi vyraza ostra bolest, ale doki povedal, ze je to normalne 😅 Od sestry som dostala dve krasne ciapocky pre malickeho, tak sa tesim 😵
Tento vikend budeme mimo, ale asi uz vezmeme od manzelovej babky prve veci, co mame u nej odlozene este z predosleho tehu ... majte sa baby a ozvite sa, co nove 😵

elenamarek
10. sep 2008

ahoj,Zuzi,ja dnes idem na kontrolu,tak uvidim. 🙂 inac som na nervy,uz som vsetko doniesla do izby co som za2roky pokupila dievcatku ak sa podari,a z hrozou som zistila ze som nakupujuci maniak mam toho 8velkych saklov tych najvacsich len 56a 62 mam 2,a ostatne do velkosti 92,vsetko nove s vysackami ked som si spocitala co som penazi do toho dala.a teraz mi nebude stacit ani prebalovacia almara,a musim zohnat niaku skrinku na vesanie na satecky tak tych mam neurekom ani to nemozem oprat naraz lebo moja mama zosalie ked zisti kolko toho mam a to mam este na povale vsetky veci po synovi.

elenamarek
10. sep 2008

tak som doma,malinka sa otocila neni priecne chvala bohu 🙂 ale zmenila smer nozicky su dole hlavicka hore 🙂 aj to dava najavo kopka statne,testy na cukor v poriadku,zatial sa drzim,nemam stresovat,doi bol velmi spokojny ze taky dobry priebeh necakal hlavne po prvom tehu.a brucho ma boli preto ze po cisaraku sa vnutorne stehy vzrataju a tym ze sa zvacsuje maternica sa natahuju a este aj nato tlaci placenta tak uz sa tesim co bude ked bude nato tlacit malicka.teraz idem na ultrazvuk o 3tyzdne uvidime kolko narastie dnes ju pozrel kvoli tomu ci sa otocila,a chce ju vydiet aj nabuduce.

bay
10. sep 2008

Ahojte!
Tak konecne mozem prispievat aj sem 😵 😀

elenamarek
10. sep 2008

Bay ahoj hadam si tehu? 🙂

nada.hope
10. sep 2008

Evitka nebodaj sa Adamkovi nechce ísť von? asi ti dnes na poradni posunuli termín porodu o dva týždne ako tak pozerám, a ja že malý už je na pol ceste von 😵 😵 😵
Takto ťa trápi a to ešte nie je ani na svete 😵 😵
Babenky ako sa tu máte? 😵 😵 😵

maso
autor
11. sep 2008

Caute baby, Elenka som rada, vidis, vsetko vyzera byt ok 😵 mna maly dost casto kope do krcka a to je teda fajnovka, to ti poviem, minule mi skoro az slzy vyleteli 😕
Mna komplet cela rodina brzdi v nakupovani, ale tiez toho mame dost (ale na teba nemam 😀 ), hlavne preto ma brzdia, ze aj mama aj napr. krstna mi chcu kupivat tiez nejake vecicky a boja sa, ze uz vsetko budem mat 😀

Bay, ty si tehu?????? 😵 😵 😵 😵 😵

Nadka, ty sa pochval, ako sa mas 🙂

evitkamalicka
11. sep 2008

ahojte...no veru malemu sa moc nechce, vcera sme mali poradnu a zatial to na porod nevyzera, oproti minulemu tyzdnu sa nic nezmenilo, takze dr. to vidi skor na ten termin 27.9. ☹

nada.hope
11. sep 2008

Ahojte babenky, Evitka nevadí, ved ty to ešte nejako vydržíš 😵 😵
Masko máme sa super, teraz som na pn-ke tak len oddychujeme a priberáme, 😀 😀 😀 a ty sa pomaly blížiš do tretieho trimestra bože ako to velmi beží, čo chvíla tu bude Adamko a po nom dalšie zlatíčka z novej nádeje 😵 😵 😵 len nech to takto pekne pokračuje 😀 😀

elenamarek
11. sep 2008

ahoj babulky 🙂 ja som to pochopila,ze Bay je tehu tak jej so srdca gratulujem 🙂 snad sa to rozbehne s tehulkami znovu 🙂 Zuzik,mne fakt nemaju co kupit,pre malinku a ani nekupuju ja mam medzi sestrami 16a14rocny rozdiel tak oni su stara skola tak mi vzdy kupia take veci ako plienky,kozmetiku aspon tak kupovali malemu lebo ja som zatazena na nove kolecie H&M,C&A,Next a aj Cherokee poslednu dobu ma pekne veci,a co som podostavala pre syna od manzelovej rodiny,vzdy boli veci made in cina,a ja som to vzdy posunula kamoske ktora to davala ale ja nie.Ale priznavam ze som to prehnala ale ja som sa tak tesila na malicku ze som si to vynahradzovala vecickami ale hned som ich odniesla do sakla na poval a manzel tam nieco hladal a porozmiestnoval mi sakle tak som nemala prehlad kolko toho mam.

elenamarek
11. sep 2008

evitka 🙂 neboj malinkemu sa este paci v brusku hlavne ze je vsetko ok 🙂 so mnou doki riesil kontrakcie ci viem co to je a jasne ze neviem ked som sa ani neotvorila a malinky nechcel von.Hlavne sa nestresuj a klud.Inac mne povedal ze strasne stresujem,tak mi dohovaral klud,lebo sa stale pitam ci ma bude rodit,ako stym cisarskym 🙂

elenamarek
11. sep 2008

nadka 🙂 tebe to ale ubehlo,este nevies co budes mat?a ako sa citis mas aj nevolnosti?

nelinka79
11. sep 2008

ahojte babule..
evit no mam povedali v pondelok ze mala pojde skor asi o dva týždne tak som zvedava ako to bude. ale neboj ty to uz nejak dobojujes..
Bay je tehu ???? supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr 😀

elenamarek
11. sep 2008

ahoj Nelinka aj mne povedal ze aj ked je drobunka cisarak bude skor o 2tyzdne,nebude riskovat aby sa nepriskrtila po skusenostiach so synom,ale zevraj dievcatka su vacsinou skor,a chlapcom sa nechce ani mojmu sa nechcelo ale tiez mi robili cisarak v37tt.ked pozeram uz mas 33tt tak ti zavidim,ja chcem uz byt aspon tam aby ju zachranili keby nieco ☹ stale sa bojim ked ma kopka som kludna viem ze je ok,ale mava dlhe prestavky co spinka vtedy som nervozna.

nada.hope
11. sep 2008

Elenka no ubehlo to , ale ešte máme pred sebou dlhú túru, zle mi nebýva, aj ked s mojim trávením mám problémy, v tej chvíly by som najradšej všetko dostala zo seba, ale nejde to ☹ ale už som si zvykla. Zatial nevieme čo to bude, chystáme sa okolo 21tt na 3D sono, tak možno tam by sa nám maličké mohlo odhaliť, teda dúfam, ale moje pocity smerujú k chlapčekovi, aj ked by som rada dievčatko, ale nech už to je čokolvek, len aby bolo maličké zdravučké 😵 😵 😵 😵 😵

elenamarek
11. sep 2008

Nadka,presne nech je to zdravucke,nos om zvedava kolko bude dievcatok a kolko chlapcov,zatial je to 2ku2

nelinka79
12. sep 2008

dobre ranko

halooooooo Evit uz??? 😉 😀

elen neboj zachvilu budeme mat svojich prckov pri sebe. ja sa uz natu nasu bambulku strasne tesim ale este nema zariadenu izbicku tak nech chvilu pocka 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

nelinka este nie, casu dost 🙂

maso
autor
12. sep 2008

Caute babule, prisla som Vas kuknut, lebo cez vikend ideme mimo 🙂 Ja nemam nove nic, dnes som zehlila, ked je tak chladnejsie a poobede ideme na jarmok do Trnavy, tak sa tesim 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

dobre ranecko...stale som kindervajicko, zajtra mm poradnu tak som zvedava

nelinka79
16. sep 2008

ahojcek evit .. 😀 no adamkovy je tam ocividne dobre ale neboj on pojde von len trosku trucuje.

ja idem dnes na pohreb lebo mi zomrel dedko tak som zvedava ako to mala prezije lebo je strasne nepokojna.
vystraja cez den aj vnoci co u nej nebolo zvykom ☹ tak mi drzte palce..

evitkamalicka
16. sep 2008

nelinka ahoj...to ma mrzi

maso
autor
16. sep 2008

Caute baby,
Neli, to ma mrzi ☹ uprimnu sustrast, drz sa na pohrebe, snaz sa byt ako tak v pohode kvoli malej, aj ked sama viem, ake to musi byt tazke, smrt blizkych znasam extremne tazko, prezivala som to aj s Petou, ked mala cierne obdobie. Drz sa Neli.

Evit, odkaz malemu, ze uz sa ho nevieme dockat, tak nech si pohne 😀

Ja tieto dni fungujem cez IP s jednou babou, ktora pravdepodobne bude musiet podstupit ukoncenie tehu, je teraz v 17.tt. a maju skarede diagnozy, tak sa ju snazim podrzat ... je to zvlastne, vratit sa spolu s nou do toho mojho obdobia a zaroven som rada, ze uz preslo vlastne desat mesiacov a cas pomalicky tie rany hoji, aj ked minule som pozerala Mesto anjelov a velmi som sa rozplakala, lebo som myslela na Samka. Bola som este k tomu sama doma, tak som nevedela prestat. Teraz som vsak uz v pohode. Akurat ma pali zaha, ale to je z ineho sudka 😖

Co hovorite na to zmenene pocasie?

sisipetka
16. sep 2008

pekny dnicek tehulkam 😉
Nelinka drzkaj sa, je to vsetko velmi tazke, ale cas to prelieci....
Zuzka, to je fajn, ze jej troska pomahas, aj ked Teba to boli. Najdolezitejsia je vzdy opora toho, kto to prezil a pozna to. Vtedy su si ludia blizsi, kedze vedia co prezivaju 😔
Ale nechcem vam tu smutit moje zlate, drzkajte sa pekne a davajte si pozor. papa a poriadne sa obliekajte, nech babatka neprechladnu 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

masko snazim sa, ale nepocuva ma 😅