Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

elenamarek
25. apr 2008

Ahoj Babenky naik tu je poslednu dobu ticho,Evitka fajn uces na leto,nic ti nezavadza,ja uz sa neviem dockat kedy mi dorastu nech ich vypnem,chcela som sa objednat dokine ale neda sa dovalot tak to vydim ze sa tm dostanem v10 tyzdni

maso
autor
25. apr 2008

Caute baby, vidim, ze sa nejako obchadzame ... 🙂 ja mam vlasy teraz poriadne dlhe, asi do polovice chrbta.

Inak, dnes mam zvlastne pocity, salaty mi prestali chutit a zacinam zrat vsetko nezdrave (akurat sa drzim zasady, co sa tyka coly, kavy, alkoholu apod.) - bojim sa, ze mi bude byvat aj zle (nechcem byt nechutna, ale stale som nafuknuta, grgam a mam vetry - presne tak ako pri prvom tehu) - z druhej strany, ak by to znamenalo, ze budeme mat chlapceka, tak ako to malo byt prvykrat, tak som v podstate rada 😵

Do kedy si myslite, ze mi mozu zacat tehotenske nevolnosti, nie je to uz neskoro? Ved to zvykne zacinat hned na zaciatku ... alebo nie?

elenamarek
25. apr 2008

Ahoj Zuzi moja sestra mala nevolnosti do konca tehtenstva nic v sebe neudrzala,ja som ten problem pri synovi nemala ani teraz,mne sa len toci hlava,obcas,a bolia ma prsniky,ja tiez sa drzim zasady ziadna kava kola alkohol a ani sex,i ked moj manzelik mal dnes meniny a chcel ale nedala som sa ukecat bojim je to skoro,a bojim sa nech znovu nepridem o miminko.

evitkamalicka
26. apr 2008

dobre ranko kocky

maso
autor
28. apr 2008

Ahojky ... mam jednu "uzasnu" novinku - uz mi byva zle a zase celodenne. ☹

maso
autor
28. apr 2008

Elenka, aj my mame momentalne nulove sexikovanie, ale teraz fakt nemam chut, ked mi je nanic. Dokonca uz mi nechutia ani nezdrave veci a pol kila, co som pribrala, som uz aj zhodila.

maso
autor
28. apr 2008

Evitka na tom sone 8 tt. + 3 vam bolo vidiet aj srdiecko? Pamatas sa? (fotku mas v albume)

evitkamalicka
28. apr 2008

masko ahojky ... hej bolo uz aj srdiecko

evitkamalicka
28. apr 2008

masko ja som doteraz tiez nemala vobec chut na sexik, ale od piatka som chytila druhy dych 😀 😀 😀

maso
autor
28. apr 2008

diky, uz sa neviem dockat, buduci tyzden idem k dokimu 😵 dufam, ze vsetko bude ok

ja som tiez niekedy v druhom trimestri nabrala druhy dych, tak asi to bude tak aj teraz ... ty sa citis v pohode, nie? Vychutnavas tehotenstvo a pysis sa bruskom 😵

evitkamalicka
28. apr 2008

masko budem drzat palciska 😉 ...ja sa citim velmi dobre, mne vobec nebolo zle a po tych dobrych vysledkoch si uz pekne tehu uzivam

maso
autor
28. apr 2008

o tyzden mas sono v 20 tt.?

evitkamalicka
28. apr 2008

masko hej mam to v stredu 7.5. 😀 tak som zvedava

maso
autor
28. apr 2008

jeeeeej, aj ja idem v stredu 😀

evitkamalicka
28. apr 2008

tak si budeme drzat palciska navzajom 😉

maso
autor
28. apr 2008

presne tak 🙂

Evit, tie triple testy su v 16. tt?

evitkamalicka
28. apr 2008

hej v 16tt +-,

maso
autor
28. apr 2008

jasne, ja sa len pytam pre pokoj v dusi, ved to su take milniky, ktore musime zvladnut ... najprv nas vsak caka srdiecko 😵 tesim sa a obavam zaroven

elenamarek
28. apr 2008

ahoj babenky mne je dnes tak zle ze idem zblaznit rano som 3krat v zivote obimala zachod,fakt otras

maso
autor
28. apr 2008

Jezis Elenka, no tak gratulujem, mne je zle uz treti den, aj ked nevraciam 🙄

elenamarek
28. apr 2008

Zuzi dik ale nemas k comu,ja by som bola radsej v pohode talko mam to na robote a nemam sancu lebo by som odkvacla,talko som si dala zavezkou ze porobim ale niak mi to nevychadza,ale musim sa pochvalit uz mam elektricku odsavacku avent,tak mam radost lebo uz mam komplet vybavicku vsetkeho z avent sady moj manzel sa smeje ze ci budem mat 10deti ked tolko toho mam ale ja sa tesim

maso
autor
28. apr 2008

Prepac Eli, ja som to myslela ironicky, tiez som z toho nadsena asi ako ty 😖

My sme sa celkom zabrzdili, co sa tyka nakupovania aj predoslej vybavicky. Dohodli sme sa, ze po kazdej dobrej sprave od dokiho nieco kupime a vybavicku, co sme mali kupenu, dovezieme domov az uplne na konci a dokupime potom aj posledne veci.
Tym padom sa neviem dockat buduceho tyzdna (idem k dokimu)... ale aj sa bojim.

elenamarek
28. apr 2008

Zuzi drzim palce,ja pojdem az 12maja na zaciatku 10tyzdna lebo nemam kedy tento tyzden nemala volne buduci mam cely tyzden u nas navstevu z ciech tak az toho 12je nanic ze je len 2krat do tyzdna po 2hodinach

maso
autor
28. apr 2008

jasne ... ale dufam, ze to dopadne tak, ze ja budem mat vsetko v poriadku a tym padom dostanes povzbudenie k tvojej navsteve doktorky a ty uz budes moct 100% vidiet srdiecko 😵

elenamarek
28. apr 2008

jak si vedela ze sa tam bojim ist,?moj muz ma nanu cislo ale som ho zaprisahala nech jej nevola ze toho 12pojdem,do vtedy sa schopim

maso
autor
28. apr 2008

Ja som sudila tak nejako podla seba ...

Stale grgam ako take male prasiatko ... je mi zo seba nanic 😖 vzdy sa mi grga po poslednom jedle, co som jedla 🙄 a este ma aj pali zaha 😒

elenamarek
28. apr 2008

mne uz je lebsie,len hlava trochu boli,uz sa desim rana.Mi sme pripady jak sa bojime,ja len toho ci zase nahodou nieco nebude zle aj ked si to nechcem pripustit vravim si vsetko bude ok,alebo sa mi stava ze ked uz planujem co kde dam kedy zacnem chystat sa zahriaknem ze nech sa netesim este nemam vyhrate,ja mam des ist na zachod bojim sa ci nekrvacam fakt mi stoho cvaka aj som si kupila bieli toaletak doteraz sme mali modry

halienka
28. apr 2008

Ahojte babenky, prišla som vás mrknúť a vidím ako sa trápite s tehotenskými nevoľnosťami 😝 Prežívam to s vami, bo ja som tiež v tehu mala riadne nevolnosti a isto sa nedali nazvať že ranné, lebo trvali celý deň a ešte aj v noci. Ale gynekológ mi povedal, že keď mi je zle, tak to je dobre, lebo to znamená, že tehotenstvo sa ďalej rozvíja. Tak ja keď som sa každé ráno zobudila, tak prvé som sa posadila a "skontrolovala" či mi je zle - čo mi aj bolo - a povedala som si, že chvalabohu, je mi zle, takže všetko je v poriadku 😀 😀 Je to trochu na hlavu padnuté 😀 , ale psychicky mi to pomáhalo 😝 Tak držím palčeky, až sú tie nevolnosti čo najmiernejšie a po treťom mesiaci nech sú pekne fuč 😉 . Zuzi na záhu je dobrý MAALOX, kúpiš v lekárni, môžu aj tehotné, ale nepreháňať to, max 3 tabletky denne. Ja som si dala len raz za čas polku na noc, keď to už bolo neznesiteľné. Zatiaľ papa babenky a držkajte sa 😵

evitkamalicka
29. apr 2008

ahojky maminy 🙂

maso
autor
29. apr 2008

Caute baby