Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

halienka
28. máj 2008

Ahojte babenky, prišla som vás pozdraviť, dúfam, že sa mi držkáte 🙂 len veľa pite, bo začínajú nenormálne horká a radšej sa zdržujte v tieni, až sa bábenká neprehrejú. Elenka, tak to je sila, že 29 stupńov vo vnútri, to máš čo robiť to vydržať. Tie fotky nesmú mať viac ako 700 kb, inak ti ich nevezme. Klikneš na prehľadávať a označíš fotku ktorú chceš pridať, dáš Otvoriť a už je priložená, tak to môžeš priložiť viac fotiek naraz a nakoniec odklikneš Pridaj uvedené fotky do albumu. Ak nemajú viac ako 700kb tak ti ich vezme. No ak majú viac, tak ti ich nevezme.

elenamarek
28. máj 2008

ahoj Halienka,dakujem skusim to ja som taky antitalent pocitacovi,tak pofotim a pokusim sa nahodit.ako sa mi mas dlho som stebou nebola,len obcas som si precitala jak sa snazite v novom domceku,este ti chyba stromcek zasadit a babetko pride samo,drzim palceky,uz bi sa mohlo babetko zahniezdit je teplucko nebude mu zima

evitkamalicka
29. máj 2008

ahojte

maso
autor
29. máj 2008

Caute baby 🙂

Idem sa hned pochvalit, vcera vecer som vynimocne akcna - urobila som aj polievku aj palacinky (s cerstvymi jahodami - odporucam 😀 ) Manzel skoro odpadol, ked ma nasiel pobehovat po kuchyni (zvyknem totiz lezat, lebo mi je zle), aj ma vcera napinalo, ale rychlo som zjedla prvu palacinku a potom to preslo 😎

evitkamalicka
29. máj 2008

masko no ty si teda sikovnica

sonicka07
3. jún 2008

ahojte babenky. kde ste vsetky?
ja som zas vcera bola vystrasena,mala som hnedy vytok a zapachal tak po krvi. tak sme hned po robote isli na pohotovost,ale vsetko je ok,srdiecko bije. odlahlo sa mi,ale zaroven mi to pripomenulo,ako sa to moze rychlo obratit. uf.

maso
autor
3. jún 2008

Soni, to si ma vylakala ... ja som mala tiez hnedasty vytok a tiez vcera, ale doktor ma naposledy upozornil, ze sa nieco take moze objavit, lebo to videl na sone, ale aj tak to nebolo prijemne ... ja idem zajtra na sono, tak som zvedava, bude merat aj prejasnenie sije, ci ako sa to vola

evitkamalicka
3. jún 2008

ahooooooooooj 😀

maso
autor
3. jún 2008

ahoooooj Evit, ako sa mas?

nelinka79
3. jún 2008

ahojte babule ... ja som včera predýchavala celý den lebo prcek ma tlacil do krizov a mne sa z toho tocila hlava ale dnes je celkom v pohode...

sonicka07
3. jún 2008

masco,to fakt,on to videl na sone?
a co ti povedal,je to normalne taketo vytoky? nepovedal ti,ze sa mas viac setrit,alebo tak?
ja rozmyslam,ze zajtra ostanem doma,potom uz len 2 dni a idem na sk. pojdem k mojej lekarke a uvidim,co mi na to povie. zuzi,este stale ti byva tak zle? mne bolo dnes rano dost,ale mam aj take uzkostlive stavy, srdce mi dost bije silno. uz keby som bola aspon v polovici. ked som otehotnela,ty si bola v 9tt,tak som ti ticho zavidela,ze aspon keby som bola uz v 9tt. a teraz uz som a uz zas chcem viac. 😀 drzim palceky zajtra na sone. ja sa tu bud.tyzden neukazem,na sk nemam internet.

maso
autor
3. jún 2008

Hej, povedal mi, ze tam malicku gulocku krvi a ze sa mi pravdepodobne vyplavi, aby som sa nevylakala.
V sobotu a nedelu mi nebolo vobec zle, vcera len vecer a dnes zatial ok, tak dufam, ze to vsetko znaci, ze uz su tie hnusne stavy na ustupe. Aj mne niekedy velmi bije srdce a stale som unavena a rychlo sa zadycham 🙂
Neviem, ako prezijem leto, lebo idem skapat. Zijem len tym, ze 2.7. mame ist do Chorvatska, dufam, ze doki mi to zajtra odobri 😅 tiez sa neviem dockat, kedy budem v polovici

Cau Neli - vidis, aj tebe zavidim, ze uz si v takom tyzdni, ale s tym asi nic neurobim co? 😀 vzdy budes popredu 😀 tesim sa, ked aj mna bude babo tlacit 😵

Baby, planujete ist na 3D sono?

nelinka79
3. jún 2008

masko .. ja zas zavidim evitke 😉 ale neboj stale to bude len pribudat... ja teiz neviem ako prezijem tie tepla lebo uz teraz mi ostava dost zle a to sa este len rozbieha..

ja idem na 3D buduci týžden tak som zvedava co to bude..

maso
autor
3. jún 2008

😵 😵 vy by ste najradsej letca, co? 😉

nelinka79
3. jún 2008

to hej ale ked bude karolinka /mimochodom dnes je karolinky 😀 / tak MM povedal ze nauci aj ju lietat ale ze s chalanom by sa lietalo lepsie.. hlavne nech je zdravé.. buduci tyzden idem aj k mojmu lekarovy v stredu a vo stvrtok na 3D tak prcek bude ufotený jak modelka...
uz ma asi tri dni stale stucha tak som zvedava kedy kopne tak normalne 😉

maso
autor
3. jún 2008

🙂 drzim palceky, my keby sme mali na vyber, tak tiez radsej chlapceka, ale tak ako hovoris, hlavne abo bolo babo zdrave ...

nelinka79
3. jún 2008

ked si predstavim aký by bol manzel stastný keby to bol syn tak ten by sa asi aj zblaznil od radosti .. 😀

a vy chcete futbalistu ? alebo aké plany ma manzel so synom? 😀

maso
autor
3. jún 2008

🙂 nic konkretne, ale kedze sme prisli o Samka, tak obaja by sme akosi viac chceli chlapca ... asi aj preto, ze krsniatko Lukasko, ktory ma 17 mesiacov je tiez chlapcek ... sme nejako pripraveni na chlapca 😵 svokrovci vsak velmi tuzia po vnucke, lebo maju troch synov a vnuka 😀
my budeme mat vsak podla vsetkeho karatistu alebo nieco podobne 😀 ale nic sa nestane, ked to bude dievcatko 😉
ked nam predtym oznamili, ze to bude chlapcek, obom nam vyhrkli slzy ... 😵 😔

nelinka79
3. jún 2008

u nas svokor tiez chce vnuka a uz mu kupil aj futbalovu loptu 😀 je to sranda ako to zblblo aj ich.. len svagrina je protivna ale co uz ona bola vzdy..

evitkamalicka
3. jún 2008

nelinka dnes ma meniny Karolinka, teda vase meno a zajtra ked idem do poradne tak ma meniny Lenka, to je nase meno co sme vybrali pre dievcatko, tak budu mat meniny hned za sebou ak budeme mat dievcatka 😀

evitkamalicka
4. jún 2008

ahojte

kuk do albumu co cakame 😀

elenamarek
4. jún 2008

ahoj babenky 🙂 evit co to bude?

evitkamalicka
4. jún 2008

elenka chlapcek

elenamarek
4. jún 2008

Evit,no vydis vyslo ti to bude chlapec,priala som ti nech ti to vyde.ja asi zblaznim ked by mi vyslo dievcatko,strasne si to prajem hlavne kvoli tomu ze uz chlapca mam a po babetku uz deticky nebudem mat kvoli dvom cisarakom mi neodporucaju a aj kvoli zdravotnym problemom

evitkamalicka
4. jún 2008

elenka tak drzkam palce nech je to dievcatko

elenamarek
4. jún 2008

dik evitka este sa nacakam kym mi to povedia,ale uz by som to chcela vediet chcem si it nakupit este par veciciek do Rakuska a aj do tesca maju nadherne nove kolecie s klokankom z macka pooh,

evitkamalicka
4. jún 2008

my sme cakali kym nam povedia pohlavie a teraz uz mozme zacat nakupovat, nechceme mat vsetko neutralne...inac v albume mam uz oblecenu postielku tak skusobne

elenamarek
4. jún 2008

evit nenasla som tvoj dalsi album len ten posledny.ja ma vela navlecok,a kompletne sety s baldachynom mam 3,dva su kremove s s macikmi,a jeden bledo modry s macikmi ale ak bude dievcatko kupim ruzovo bieli so slonikom a somarikom mam take navlecky a su rozkosne,maju to v darlande ale na mmb som objavila 4set za 1300sk,syn ide od septembra na 3mesiace do skolky tak chcem kompletne vsetko poupratovat nepotrebne vyhodit a vsetko si na chystat,prestahujeme ho do detskej,cez leto malujeme takze budem mat zabavu,

evitkamalicka
4. jún 2008

elenka staci ked kliknes na ten fotacik vedla mojho nicku tu hned v tejto teme

maso
autor
4. jún 2008

Jeeeeeeeeeeeeeej, Evitka, gratulujem 😵 😵 😵 az mi slzicky vybehli 😵