Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

evitkamalicka
21. júl 2008

ahojte

masko krasna fotecka 😵

maso
autor
21. júl 2008

Cau Evitka, idem kuknut aj tvoj album, tusim si nieco pridavala, ze? 😉

evitkamalicka
21. júl 2008

masko hej pridavala

maso
autor
21. júl 2008

😵 krasna maminka si a vidno, aka si stastna 😵
co je ta kravicka?

evitkamalicka
21. júl 2008

masko dakujem...ta kravicka je taka nafukovacia taburetka pre maleho 😀

maso
autor
21. júl 2008

jeeeeej, to je zlate ... ja som tiez nakupila nejake supravicky cez vikend 😉 som sa musela trosku potesit, ked sono dopadlo tak dobre 😀

kedy ides do poradne?

evitkamalicka
21. júl 2008

poradnu mam 30.7. aj druhy velky ultrazvuk, tie prietoky ci co a zas meranie babatka, tak som zvedava kolko uz vazime a ako vyzerame

a ty kedy? ako sa citis? ako bolo na dovci?

maso
autor
21. júl 2008

jasne, ty uz budes vlastne chodit asi castejsie 🙂 ja mam 6.8. a mam vtedy morfologicky utz.
inak na 3D sme vyzerali ako o dva tyzdne popredu, tak som zvedava, co povie najblizsie 🙂

vies co, az na obcasne krce do lytka, som v pohode, mam zatial asi +7 kg

na dovolenke bolo vyborne, clapkala som sa vo vode do sytosti a som rada, ze teraz je taketo pocasie, aspon som v pohode, akurat cez vikend ideme na jednu grilovacku, tak ma byt teplo, ale to si vezmem asi plavky, aby som sa mohla ovlazit vodou z hadice 😀

a ty? ako fungujes, ked uz si 33 tt.?

evitkamalicka
21. júl 2008

ja mam +11kg, zatial este fungujem celkom schopne az na to ze sa v noci neviem poriadne ulozit do postele

maso
autor
21. júl 2008

jasne, podkladas sa aj nejakymi vankusmi? lebo ja spim len v tricku a nohavickach a vobec sa neprikryvam (maximalne prazdnou navlieckou) a pod hlavou mam len jeden klasicky vankus (neviem si v tomto pocasi predstavit plno vankusov okolo seba)

ja ratam, ze to su uz necele dva kalendarne mesiace a mas malickeho v naruci 😵 a mozno to bude aj o cosi malicko skor 😵 co ti este chyba vo vybavicke, alebo uz vsetko mate?

evitkamalicka
21. júl 2008

ja tiez len v tricku a nohavickach a cely paplon mam naskladany medzi nohami, lebo bez toho by som asi uz nezaspala vobec...uz mame vsetko, tento tyzden este dorazi vajicko a mozme rodit 😀

maso
autor
21. júl 2008

😵 a este jedna otazka ... trochu intimna ... ako si strihas nechty na nohach? 😀 ja s tym zacinam mat problem ... 😀

evitkamalicka
21. júl 2008

masko zatial sa mi to dari i ked s vacsou namahou a holenie je tiez velmi zaujimave 😀

maso
autor
21. júl 2008

😀 😀 😀 a to mas este nejake tyzdne pred sebou 😀

evitkamalicka
21. júl 2008

ale no ved pri najhorsom manzel pomoze hadam

maso
autor
21. júl 2008

jasne 😉

evitkamalicka
21. júl 2008

co mas dnes este v plane? ja som vcera poprala vsetko co sa dalo a dnes len lenosim, chystame sa len do tesca na nakup ked pride muzik z prace

maso
autor
21. júl 2008

ja som do siedmej v praci a potom chceme ist do kina na Slepe lasky (neviem, ci ti to nieco hovori) - mam dnes narodeniny 😀

evitkamalicka
21. júl 2008

masko tak teda vsetko najlepsie ti prajeme 😉 ...ja budem mat tiez coskoro narodky

maso
autor
21. júl 2008

dakujem 😀 😵 kedy mas ty?

evitkamalicka
21. júl 2008

ja mam 2.8.

maso
autor
21. júl 2008

🙂 zapisem si 😉

evitkamalicka
21. júl 2008

idem sa troska natiahnut na gaucik, tak zatial pa pa

maso
autor
21. júl 2008

ahojky

nada.hope
21. júl 2008

Masko všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵

evitkamalicka
21. júl 2008

ahojcek nadka

idem off, ideme do tesca, neskor sa ozvem

nada.hope
21. júl 2008

oki

nada.hope
21. júl 2008

evitka a adamko ajojte dlho ste tu neboli 😵 😵

evitkamalicka
21. júl 2008

nadka boli sme 2 tyzdne u nasich na dovci

elenamarek
22. júl 2008

ahoj babulky,2skrining sa mi nedal spravit som len v 18 tyzdni,tak musim ist este raz a cele si to preplatit poistovna mi to 2krat nepreplati.tak ale uz pojdem mojeme dokimu.